«Helpix» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1025

У рамках 9 туру Преміум-ліги «Сокіл-2» очікує матч проти клубу «Helpix».

«Helpix»  – «Сокіл-2» 

Дивізіон 1. 9 тур. 23 грудня. 14:30. Спорткомплекс ГУНП.

Якщо згадувати минулий сезон, то аналізувати суперника по ньому майже неможливо. Склад команди змінився кардинально, як і її гра. Колектив поповнила четвірка з «Агробізнесу» (Нова Ушиця) – Калинюк, Наталюк, Глуховатий, Бондаренко. Також до команди перейшла частина гравців з «Патріоту» – Папроцький, Коротун, Марущак. З футбольного «Поділля» запрошений Морговський. У воротах діє досвідчений Петричук. Плюс добре відомі тренеру Скоп’як, Бабак, Шкрябець.  А керує усім процесом відомий у Хмельницькому Ігор Глушок. По іменам суперник більш ніж серйозний, та й грою поки що він це підтверджує.  Поки що опонент нашої молодіжної команди йде лише на 7 місці, але якщо більш уважно поглянути у турнірну таблицю, то можна побачити, що «Helpix» уже зіграв майже з усіма лідерами. Матчі пройшли з перемінним успіхом, а ось з командами, які йдуть нижче «клітчаті» виступають з стовідсотковим результатом – 3 перемоги у 3 іграх. Так що сумнівів у тому що нинішній опонент «Сокола» потрапить у першу вісімку немає ніяких.

Минулого тижня підопічні Ігоря Глушка свій матч виграли. Це був поєдинок на Кубок проти «Атлетика-Ферозіт». Вирішальний гол забив Коротун за дві хвилини до завершення поєдинку. «Соколята», на жаль, не зуміли пройти у наступну стадію, програвши по пенальті  «Евеліні». А от що цікаво, це те останні свої поєдинки у чемпіонаті обидва суперники провели проти однієї і тої самої команди – клубу «Beerlogа». І якщо «малинові» свій матч впевнено виграли 6:2, то «Helpix», навпаки, програв, без варіантів – 1:4.   До речі вилучення у тій грі отримав один з ключових гравців клубу  –   Наталюк і цими вихідними він своїм партнерам не допоможе.

Що стосується «Сокола-2», то у підопічних Віталія Розпаченюка зі складом  все в порядку. Поступово адаптується у другій команді Кіт, з кожним матчем все впевненіше виглядає молодь – Омарі, Барабаш, Боднар. У гарному ігровому тонусі лідери – Мельник та Луцюк, які на двох уже забили 15 м’ячів. Плюс помітно підсилив гру в атаці тимчасовий новачок – Рудюк.

Нас точно очікує дуже напружена та цікава з точки зору інтриги гра. Обидва опоненти уміють грати в швидкий, комбінаційний футзал, велику увагу приділяють розіграшу стандартів, а також обожнюють використовувати схему з п’ятим польовим гравцем. Так що  запрошуємо усіх вболівальників слідкувати за перебігом подій на майданчику. Дата матчу – 23 грудня (неділя). Час – 14:30.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Омарі, Сохорук, Зарванський, Барабаш, Остроголов, Боднар, Гринь, Місюра, Чайка, Рудюк, Кіт

«Helpix»: Петричук, Каленюк, Скоп’як, Папроцький, Коротун, Бондаренко, Глуховатий, Галдасевич, Морговський, Шкрябець, Бабак

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ