363

«ХІТ» – «Сокіл» – 7:1 (4:1)

“ХІТ”: Сухов, А. Борсук, Педяш, Чепорнюк, Журба, Школьний, Колесников, Корнійчук, Тменов, Дзюба, Боргун, Жук. Запасні: Іваняк

“Сокіл”: Ліпчинський, Вербовий, Подлюк, Хамданов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Єлфімов. Запасні: Шевченко

Голи:  А. Борсук (1), Педяш (4), Журба (15), Боргун (18), Корнійчук (21), Чепорнюк(24), Тменов (38) – Хамдамов (7)

Попередження: Щербань (22), Борисевич (27)

Новый календарный рік хмельницька команда розпочинала матчем у столиці. Суперником був лідер чемпіонату – “ХІТ”. Старт поєдинку залишився за господарями. Уже на першій хвилині Андрій Борсук дальнім пострілом після розіграшу кутового відкрив рахунок. А на четвертій києвляни втікли у контратаку і Педяш технічно перекинув Ліпчинського. Після невдалого початку уже наші хлопці перехопили ініціативу і створили низку моментів. Один з них досить швидко у гол матеріалізував Хамдамов. Могли і повинні були гравці в малиновій формі зрівнювати рахунок, але реалізація в цей день залишала  бажати кращого. Сорока не зумів переграти Сухова після виходу сам на сам, Подлюк поцілив у поперечину, а Первєєв не влучив у порожні ворота після прекрасного пасу Борисевича. А от господарі більш ретельно віднеслись до своїх нагод і дві з них успішно використали. Відзначились Журба і Боргун. На перерву суперники пішли за рахунку 4:1 на користь “ХІТа”.

IMG_20190112_122230

Другий тайм знову розпочався з невпевнених дій нашого захисту. Корнійчук переправив у сітку простріл Школьного, а Чепорнюк низовим ударом переграв Ліпчинського після вдалого обіграшу захисника – 1:6. До того ж між голами жовту картку отримав Щербань. А це означає, що наступний матч з “Енергією” він змушений буде пропустити. Трохи згодом “соколята” перехопили ініціативу і мали нагоди для скорочення різниці у рахунку. Але тричі (!) Подлюку не вистачило майстерності  переграти Сухова.

IMG_20190112_131824

На 36-й хвилині Журба міг чудову нагоду оформити дубль, але не зумів переграти Ліпчинського з 10-ти метрової позначки. А за 2-і хвилини до закінчення зустрічі Тменов після невдалого розіграшу п’ятого польового гравця відправив м’яч у порожні ворота. Останній шанс у матчі був у Щербаня, але відзначитись йому завадив Колесников, вибивши кулю з порожніх воріт.

IMG_20190112_123930

1:7 – “Сокіл” зазнає поразки у столиці. Наступних два поєдинки підопічні Романа Ковальчика проведуть вдома. Спочатку в рамках розіграшу Кубку України вони прийматимуть “Viva cup” з міста Харків. Гра відбудеться 19-го січня. А вже через тиждень “Сокіл” зіграє з львівською “Енергією”. Час матчів незмінний – 12:00.