«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)     3:2 (2:0)

Арбітри: Геннадій Гора (Київ), Антон Ноєв (Запоріжжя)

Cпостерігач арбітражу: Сергій Стрілецький (Суми)

Голи: Дзюба(5,пен.,11), Шевченко (37) – Щербань (32), Мартинюк (39).

«ІнБев/НПУ»: Сухов – Дзюба, Бакум, Литвиновський, Чеберяк – Войток, Цапов, Карбула, Мороховець, Саківський, Яблонько. Запасні: Соколовський, Директоренко.

Головний тренер: Валерій Директоренко

«Сокіл»: Чех – Хамдамов, Шеремета, Педяш, Лисенко – Щербань, Кручек, Кіт, Подлюк (кап.), Мартинюк. Запасні: Бакінський.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Литвиновський(17), Бакум (30) – Чех (5), Кручек (24), Лисенко (34)

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, а перший небезпечний момент створили «соколята» – Щербань на лівому фланзі обіграв Саківського, під кутом вийшов до воріт Сухова, але пробив поруч зі штангою. Господарі відповіли через хвилину – Карбула вивів один на один Войтка, але Чех його удар парирував на кутовий.

Тут же Кіт, відібравши м’яч у захисника, не зумів переграти Сухова, а потім Щербань і Чех, не розібравшись у своєму штрафному, збили Цапова. Пенальті чітко реалізував Дзюба – 1:0.

У наступні хвилини перевага господарів була помітнішою – Бакум, Дзюба і Войток з різних дистанцій атакували ворота «Сокола», але впевнено грав Чех. Але і він не зміг врятувати свою команду від голу, коли захисники залишили у своєму штрафному неприкритого Дзюбу – 2:0.

Після другого пропущеного гола «соколятам» вдалося перевести гру до воріт «ІнБев/НПУ», але Сухов впорався з ударами Педяша і Мартинюка. Найреальніший шанс для взяття воріт втратив Хамдамов, який з близької відстані головою пробив поруч зі штангою. Голів в першому таймі більше не було.

У другому таймі «Сокіл» перехопив ініціативу і заволодів територіальною перевагою. Але до реальних загроз не доходило. Більш того, в одній з контратак Саківський міг збільшити рахунок, але з кількох метрів пробив поруч зі штангою.

У відповідь Педяш зі штрафного пробив у штангу, а удари Кручека і Щербаня парирував Сухов. І на 32-й хвилині наші забили – Щербань ударом метрів з 14 пробив точно в дальню “дев’ятку” – 2:1.

Швидкості виросли ще більше, «соколята» влаштували справжній штурм воріт Сухова, іноді надмірно захоплюючись атакою і пропускаючи гострі випади господарів, під час одного з яких вже Бакум пробив в штангу. Гол назрівав, і він відбувся, але у ворота Чеха – Шевченко виявився найспритнішим у чужій штрафній і зробив рахунок 3:1.

Ковальчик тут же випустив «п’ятого», і на 39-й хвилині Мартинюк скоротив розрив до мінімуму. Однак більшого наші хлопці добитися не змогли.

«Сокіл» вперше програє в цьому сезоні, але залишається на першому місці. Наступний тур, за підсумками якого турнірна таблиця зміниться в останній раз в 2017 році, відбудеться 29 грудня. Його наша команда пропускає.