«ІнБев-НПУ» – «Сокіл». Анонс + ВІДЕО

0
2928

У 14-му турі хмельницький «Сокіл» зіграє в Житомирі з «ІнБев/НПУ» – колективом, який в цьому сезоні представляє два міста – Житомир і Київ.

Наші суперники виступають в цьому чемпіонаті вкрай нестабільно, чергуючи хороші ігри з невдалими. Відверто не виходять у команди Валерія Директоренко кінцівки матчів – через невпевненої дії на останніх хвилинах «ІнБев/НПУ» в цьому сезоні не дорахувався значної кількості очок.

У минулому сезоні команди зустрічалися між собою чотири рази (по два в чемпіонаті і Кубку), і всі чотири матчі закінчувалися перемогою «Сокола». Однак всі ці ігри пройшли в дуже впертій боротьбі і потребували від підопічних Романа Ковальчика максимальної самовіддачі (5:3, 3:1, 4:1, 4:2).

Зустріч цих суперників у першому колі завершилася переконливою перемогою «Сокола» з рахунком 6:2. Справедливості заради відзначимо, що перший тайм того матчу «ІнБев/НПУ» провів дуже впевнено, і лише в другому «соколята» зуміли зламати опір суперника.

У минулому турі об’єднана команда зіграла дивовижний матч в Запоріжжі з «Титаном» – виграючи протягом зустрічі з рахунком 4:0, «житомирські кияни» в останні 15 хвилин гри пропустили шість м’ячів і в підсумку поступилися – 4:6. Чи вдалося Валерію Директоренку провести якісну роботу над помилками – покаже гра в неділю.

У 13-му турі «Сокіл» зустрічався з «Кардиналом-Рівне» і здобув перемогу (3:2). Матч, в якому підопічні Романа Ковальчика вже до 6-ї хвилини вигравали 2:0, вийшов наполегливим і напруженим. У своєму післяматчевому інтерв’ю головний тренер «Сокола» розповів про те, що завадило команді зіграти більш впевнено.

«Соколята» на цьому тижні готувалися в звичайному режимі. Владислав Вербовий, який отримав травму, проходить курс відновлення. Решта гравців в строю і готові взяти участь в матчі. Дискваліфікованих немає.

Обслуговувати цю гру призначені Геннадій Гора (Київ) та Антон Ноєв (Запоріжжя). Гора у цьому сезоні обслуговував матчі 2-го туру («Сокіл» – «Ураган», 6:1) і 7-го туру («Сокіл» – «Енергія», 5:2, а Ноєв – матч 12-го туру («ІнБев/НПУ» – «Ураган», 2:2).

Спостерігати за їхньою роботою буде Сергій Стрілецький (Суми). Гра відбудеться у неділю, 24 грудня. Початок матчу, трансляцію якого можна буде побачити на нашому сайті, о 12.00.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ