Коли все вирішують стандарти: «Сокіл» поступився в Рівному «Кардиналу-Рівне»

0
253

Виїзний матч в Рівному проти місцевого «Кардиналу-Рівне» для хмельницького «Сокола» був вже четвертим в першому колі за межами рідного міста, і в попередніх трьох в доробку підопічних Романа Ковальчика було лише одне очко, те, яке команда вивезла з Сум. Це найменший показник серед всіх команд Favbet Екстра-ліги, і «Сокіл» залишався єдиною командою, яка ще на гостьових майданчиках не перемагала. Тож не складно здогадатися, з яким завданням та настроєм гравці «Сокола» вийшли на майданчик рівненської ДЮСШ №4.

І, можливо, наші хлопці дещо «перегоріли», бо пройшло всього 16 секунд, як Кожем’яка, якого не накрили, ударом в 10-ти метрів вразив ворота. Той же Кожем’яка, на тій же першій хвилині, отримав попередження, і після штрафного і удару Пєрвєєва Бакинський перевів м’яч на кутовий. Тож гра для хмельничан розпочалася фактично з рахунку 0:1.

Треба було шукати шляхи до воріт рівнян, і на 5-й хвилині Токар пробив з-під захисника – воротар господарів зіграв надійно. Згодом вже Бабак пробив – поруч зі штангою. Кілька ударів в першій половині тайму було і по воротах Шевченка, але все повз ворота. Але 12-та хвилина стала для «Сокола» щасливою: Пєрвєєв з ауту пробив в Кожем’яку, від якого м’яч повз Бакинського залетів у ворота.

Паритет був відновлений, і далі на майданчику йшла гра майже «без воріт». Так, обидві команди намагалися атакувати, але в завершальній фазі діяли не найкращим чином. Захист був сильнішим за напад до 20-ї хвилини, коли господарі заробили кутовий і розіграли його з виводом Олександра Бондаря на точний удар з 8-ми метрів. Це і дозволило рівнянам піти на перерву з перевагою в один м’яч – 2:1.

Другий тайм розпочався з атак «Кардиналу-Рівне», знову йшли удари по воротах Шевченка, і для нашої команди було добре, щоб повз. Першу свою атаку «Сокіл» провів лише на 25-й хвилині, і Бакинський забрав м’яча після нескладного удару Пєрвєєва. За дві ж хвилин біля хмельницьких воріт знову стандарт, який знову став для господарів результативним – Горпинич відгукнувся на штанзі на дальній удар Бондаря і з м’ячем в’їхав у ворота.

При «мінус 2» Сергій Шевченко грав вже не тільки в воротах, але і за можливості став підключатися до атак, як п’ятий польовий. М’ячем більше володів «Сокіл», але це не збільшувало напругу біля протилежних воріт. Було кілька спроб розіграти «п’ятого», але Бакинський так і залишався без роботи – просто не було ударів. Це спонукало Романа Ковальчика за 7.35 до фінальної сирени брати тайм-аут – корективи були вкрай потрібні.

«Сокіл» ще ближче притиснув рівнян до їхніх воріт, проте втрата м’яча на 34-й хвилині дозволила Басичу пробити по порожніх воротах – мимо. Гра тривала майже на одній половині, кілька спроб пробити було від Шевченка, але його удари або блокувалися, або були неточними. На передостанній хвилині Шевченка в якості «п’ятого» змінив Бабенко, але на ситуацію це суттєво не вплинуло.

Тож поразка 1:3, і «Сокіл» відкотився в турнірній таблиці на останнє місце. За тиждень наша команда зіграє в Хмельницькому, де буде приймати «ІнБев».