Команда «Сокіл» (2011 р.н.) стала переможцем на турнірі «Play Winter Cup»

0
534

У дні, коли більшість дітей чекала подарунки від Миколая, команда «Сокіл» 2011 р.н. (тренер – Олександр Бондар) прийняла участь в турнірі «Play Winter Cup», який проходив на миловидному курорті Плай у Карпатах 18-20 грудня 2020 року. Варто зазначити, що через хворобу команда недорахувалась трьох гравців основного складу.

Участь приймали, крім «соколят»: «Галичина» (Львів), «Сузір’я» (Свалява), «Сокіл» (Долина), «ФАРР» (Київ), «Зміна» (Біла Церква), «ДЮСШ» (Славське). За регламентом одна гра складалася з одного тайму 25 хвилин, а весь турнір проходив у два кола.

Важко сказати чому, можливо, одна з причин – це м’яч з великого футболу, але після двох перших ігор (нічия з «Сузір’ям» та поразка від «Зміни») «соколята» замикали турніру таблицю. Попереду було 10 ігор, «соколята» зуміли зібрати всі сили в кулак, і перед останнім ігровим днем вже ділили перше місце зі «Зміною». Напевно переломною була перемога над «Сузір’ям» 1:0, яке в свою чергу здолало «Зміну». Цікаво, що саме зі «Зміною» у «Сокола» була остання гра. Щоб стати переможцями, вже було досить не програти. Надзвичайно напружена гра завершилась 1:1, що означало перемогу в турнірі.

Хлопці віддали всі сили, але були надзвичайно щасливі. «Сокіл» на «Play Winter Cup» грав в такому складі: Божук Максим, Бабій Ілля, Дмитрієв Назар, Кирик Захар, Федак Андрій, Ящук Денис, Семенюк Олександр, Мельник Олександр, Галайко Роман, Бондар Данііл, який був визнаний кращим воротарем турніру.