Команда “Сокола” здобула “срібло” на дитячому турнірі «Defender Cup»

0
1856

У Львові відбувся турнір з міні-футболу серед дитячих команд. Змагання були приурочені Дню захисту дітей. Учасниками стали “соколята”, яких тренує Микола Сохорук.

У Львові турнір з міні-футболу «Defender Cup» зібрав 13 команд двох вікових груп. Зіграв на турнірі, який приурочили Дню захисту дітей, і хмельницький “Сокіл”. Честь нашого клубу захищали підопічні Миколи Сохорука. Вони виступали у віковій категорії 2006-2007 років народження.

Суперниками “соколят” стали  «Інтер Футзал 2006», «Інтер Футзал 2007», «Захід» (Солонка) та ФК «Коломия». Звання чемпіона та призерів команди виборювали в одноколовому турнірі. Усі матчі проходили на території спортивно-розважального комплексу «Медик». Організаторами турніру виступили Асоціація футзалу Львівщини та Академія футзалу «Інтер Футзал».

Сокол Львов

“Соколята” розпочали турнір із перемоги над командою «Інтер Футзал 2006» (Львів) – 5:3. Далі наші хлопці впевнено здолали «Інтер Футзал 2007» (Львів). Наступним суперником підопічних Миколи Сохорука став “Захід” (Солонка). Наші знову перемогли – 3:1.

Доля переможця турніру вирішувалася у матчі проти ФК “Коломия”. Продовжити свій переможний хід “соколята” не змогли і поступилися – 1:3. У підсумку команда “Сокола” посіла підсумкове друге місце на «Defender Cup».

Сохорук

«На жаль, нам не вдалося здобути перемогу у матчі, а, відповідно, і в турнірі загалом. Втім, беручи участь у таких змаганнях, отримали неоціненний досвід. Коли до мене зателефонував один з організаторів «Defender Cup» та зробив пропозицію приїхати, я, не вагаючись, погодився. Перш за все, згодився тому, що ми ніколи не грали у товариських турнірах подібного ґатунку. Окрім того, «Сокіл» намагається якось підтримувати себе в ігровому тонусі під час міжсезоння. Анітрішечки не пошкодували, що взяли участь у звітних змаганнях. Все було на найвищому рівні: атмосфера, виховання дітей, обізнаність наставників і турнір загалом. Також познайомився тут з багатьма тренерами інших команд. Такі змагання, окрім того, – чудова можливість для запровадження плідної співпраці між колективами», – зазначив після вирішального поєдинку «Defender Cup» старший тренер академії СК «Сокіл» (Хмельницький) Микола Сохорук.

Після заверешення турніру було нагороджено призерів та кращих гравців в індивідуальних номінаціях. Отримав свою нагороду Артур Хібовський із “Сокола”. Його визнали “Кращим гравцем захисного плану”.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ