“Кубок Львівщини-2016”: відбулося жеребкування турніру

0
1567

Одразу троє гравців “Сокола” зіграють у складі юніорської збірної України

Наступного тижня у місті Лева пройде традиційний, вже сьомий за ліком, футзальний турнір “Кубок Львівщини-2016”. Впродовж чотирьох днів, з 7 по 10 вересня, на майданчику місцевого Палацу спорту “Галичина” за головний трофей поведуть боротьбу вісім команд, поділених згідно жеребу на дві групи.

Хмельницький “Сокіл” потрапив до групи А, де за три дні зіграє з об’єднаною командою “ЛТК-ІнБев-НПУ” (7 вересня), івано-франківським “Ураганом” (8 вересня) та з дублем львівської “Енергії” – командою “ЛДУФК-Енергія” (9 вересня). В іншій групі Б змагатимуться львівська “Енергія”, юніорська збірна України U-19, місцевий аматорський колектив “Львів Юнайтед” та першоліговий “Епіцентр-К Авангард” з Одеси. У завершальний день турніру відбудуться стикові матчі.

На турнірі у місті Лева “Сокіл” зіграє без трьох гравців. Ілля Бакінський (05.02.97), Cвятослав Зубик (07.03.1998) і Богдан Кручек (25.06.98) отримали виклик до лав юніорської збірної України U-19. Тож не виключено, що на “Кубку Львівщини-2016” збірники “Сокола” можуть зіграти проти своїх одноклубників – у завершальний день змагань, 10 вересня.

Нагадаємо, минулого року головний трофей вперше дістався львівській “Енергії”, яка у напруженому фіналі здолала молодіжну збірну України – 4:3. Третє місце посів ФК “Спортлідер+”, правонаступником якого і став СК “Сокіл”, здолавши у матчі за “бронзу” івано-франківський “Ураган” – 4:1.

КАЛЕНДАР ІГОР “КУБКУ ЛЬВІВЩИНИ-2016”

Група А: “ЛДУФК-Енергія” (Львів), “Ураган” (Івано-Франківськ), “Сокіл” (Хмельницький), “ЛТК-ІнБев-НПУ” (Київ).

Група Б: “Енергія” (Львів), збірна України U-19, “Львів Юнайтед” (Львів), “Епіцентр-К Авангард” (Одеса).

1 день – 7 вересня (середа)
12.00 УКРАЇНА U-19 – ЛЬВІВ ЮНАЙТЕД
14.00 ЛТК-ІНБЕВ-НПУ – СОКІЛ
16.00 ЛДУФК-ЕНЕРГІЯ – УРАГАН
18.00 ЕНЕРГІЯ – ЕПІЦЕНТР-К АВАНГАРД
2 день – 8 вересня (четвер)
12.00 УРАГАН – СОКІЛ
14.00 ЕПІЦЕНТР-К АВАНГАРД – УКРАЇНА U-19
16.00 ЛЬВІВ ЮНАЙТЕД – ЕНЕРГІЯ
18.00 ЛТК-ІНБЕВ-НПУ – ЛДУФК-ЕНЕРГІЯ
3 день – 9 вересня (п’ятниця)
11.00 ЕПІЦЕНТР-К АВАНГАРД – ЛЬВІВ ЮНАЙТЕД
13.00 ЛДУФК-ЕНЕРГІЯ – СОКІЛ
15.00 УРАГАН – ЛТК-ІНБЕВ-НПУ
17.00 УКРАЇНА U-19 – ЕНЕРГІЯ
4 день – 10 вересня (субота)
10:00 матч за 7-е місце (А4–Б4)
12:00 матч за 5-е місце (А3–Б3)
14:00 матч за 3-є місце (А2–Б2)
16:00 фінал (А1–Б1)
17:30 офіційне закриття турніру, нагородження

УСІ ФІНАЛИ ТУРНІРУ “LVIV OPEN CUP”:
2015 “Енергія” (Львів) – збірна України U-21 – 4:3
2014 “Спортлідер+” (Хмельницький) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 5:2
2013 “Тулпар” (Караганда, Казахстан) – “Газпром-Югра” (Югорськ, Росія) – 4:4, дод. час 1:0
2012 “Газпром-Югра” (Югорськ, Росія) – “Іберія Стар” (Тбілісі, Грузія) – 2:3
2011 “Іберія Стар” (Тбілісі, Грузія) – ЦСКА (Москва, Росія) – 3:3, по пенальті 7:8
2010 “Іберія Стар” (Тбілісі, Грузія) – “Тайм” (Львів, Україна) – 1:1, по пенальті 3:5

НФК “Ураган”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ