Кубок Преміум-ліги: «Сокіл-2» в серії пенальті поступився «Евеліні»

«Сокіл-2» – «Евеліна» – 2:2 (1:1) пен. 3:4

Голи: Рудюк (16), Оліферчук (24) – Борис (7), Штокало (38)

«Сокіл-2»: Гринь, Р. Мельник, Луцюк, Оліферчук, Омарі, Сохорук, Боднар, Барабаш, Кіт, Зарванський, Рудюк, Гончар, Чайка, Місюра

«Евеліна»: Паславський, Піхотко, Ошовський, М. Мельник, Стожик, Бородій, Белінський, Борис, Штокало

Попередження: Луцюк (28) – Штокало (30), Бородій (34)

Серія пенальті: Белінський – 0:1, Р. Мельник – 1:1, Штокало – 1:2, Омарі – 2:2, Ошовський – 2:3, Барабаш – 3:3, Бородій – 3:4, Рудюк – 3:4 (штанга)

Першим суперником  «Сокола-2» у розіграші цьогорічного Кубку Преміум-ліги стала ярмолинецька «Евеліна». Як ми і прогнозували в анонсі поєдинку матч намічався складний та важливий для обох колективів. Тому дуже часто клуби діяли занадто обережно та зважено.  На початку зустрічі команди обмінялись непоганими шансами – Кіт не влучив у ствір після проходу Рудюка, а Штолько перевірив на міцність стійку воріт Гриня. І вже ж відкрити рахунок вдалось більш досвідченій «Евеліні». Борис зняв павутину з ближньої дев’ятки після вдалого розіграшу стандарту. На пропущений гол «соколята» відповіли низкою своїх моментів, але в усіх випадках надійно діяв голкіпер суперника – Паславський.  Але і він був безсилий, коли Рудюк обігравши по черзі кількох суперників  влучно пробив у дальній кут.  Гол-красень від новачка «малинових».  На цьому перший тайм і завершився – 1:1.

48343466_1956315704664281_6093180174809956352_o

Другу половину зустрічі більш активно почали підопічні Віталія Розпаченюка і швидко  досягли свого.  Блискуча комбінація вдалась трійці Омарі-Луцюк-Оліферчук і останній невідпорно пробив у верхній кут. 2:1 – на 24 хвилині матчу. Після забитого голу «Сокіл-2» помчався збільшувати свою перевагу, але удари Луцюка та Кота матеріалізувати в забиті м’ячі не вдалось. А ось «Евеліна» досягла свого після першої ж помилки у виконанні нашого гравця. Рудюк невдало ввів аут біля своїх воріт і Штокало після точної передачі Бориса рахунок зрівняв.  Ціна помилки була надто висока тому в останні хвилини обидві команди більше думали про оборону, ніж атаку.

48365210_1956317604664091_2466551296631504896_o

Нічия в основний час, а значить попереду серія пенальті.  Перших три удари у виконанні наших хлопців були влучними (Мельник, Омарі, Барабаш). Суперник також свої спроби реалізував. А от у серії до першого промаху нерви виявились більш міцними у номінальних гостей. Рудюк влучив у стійку, а це означає, що «Сокіл-2» завершує свій виступ у цьогорічному розіграшу Кубку та може зосередитись виключно на чемпіонаті. Тим паче, що вже через день «соколів» очікував складний та надважливий матч проти команди «Beerloga»