Кубок Свободи-2017. День 2 (статистика, звіти, фото, відео, коментарі)

0
2002

“Титан-Зоря” у товариському матчі мінімально переграє “Сокіл”, “Енергія” у напруженому поєдинку поступається “ВРЗ” і втрачає шанси на медалі, “Ураган” громить “Кардинал-Рівне” та загострює інтригу в підгрупі “А” перед останнім туром

“Сокіл” (Хмельницький) – “Титан-Зоря” (Покровське) – 2:3 (0:3)

Арбітри: Куцак, Жмурко (обидва – Хмельницький)

Голи: Хамдамов (22), Мартинюк (39) – Шеховцов (4), Боргун (9), Кожем’яка (11)

СК “Сокіл”: 12. Бакінський (17. Ліпчинський, 13. Чех) – 10. Мартинюк, 9. Подлюк, 6. Щербань, 14. Кручек – 2. Кіт, 15. Вербовий, 20. Мельник, 19. Шаманський – 5. Хамдамов (кап.), 7. Шеремета, 11. Педяш, 4. Лисенко.

Головний тренер: Роман Ковальчик

“Титан-Зоря”: 1. Мельник (2. Тимощук) – 4. Кожем’яка (кап.), 13. Моспан, 9. Малишко, 12. Сторожук – 16. Шеховцов, 8. Ященко, 10. Леміш, 3. Мілінький – 11. Лінник, 19. Боргун, 14. Грицовець, 5. Єрьомін.

Головний тренер: Дмитро Камеко

Попередження: Грицовець (18)

Сокіл - Титан-Зоря 2-3

Без перебільшення можна стверджувати, що два різних тайми побачили глядачі у товариській грі між «Соколом» та «Титан-Зорею», яка відкривала програму другого ігрового дня «Кубку Свободи-2017».

В першому з них впевненіше виглядали покровці, яким вдалося забити швидкий м’яч. Його автором став Шеховцов, який потужним ударом в ліву «шістку» з кута воротарського на 4-ій хвилині не залишив жодних шансів Ліпчинському – 0:1. Цей гол неабияк додав впевненості у власних силах підопічним Дмитра Камека, які спіймавши кураж вже до середини першої половини зустрічі довели рахунок на табло до розгромного. Спочатку ніхто не завадив Боргуну з кількох метрів завдати разючого удару після передачі Лінника з кутового, а через декілька хвилин Кожем’яка, вдало зігравши «на стовпа», влучно пробив з розвороту акурат у праву «дев’ятку» – 0:3. «Сокіл» в першому таймі запам’ятався активністю Шеремети, який по черзі виводив на ударні позиції Педяша та Хамдамова, однак їх ударам не вистачало точності, а ось моменти «Титану-Зорі» були куди більш небезпечнішими: Бакінський двічі виходив переможцем у очних дуелях із Шеховцовим та Кожем’якою, а коли вже і він був безсилим, «Сокіл» врятувала стійка воріт, у яку прийшовся потужний постріл Мілінького метрів з 10-ти.

Другий тайм розпочався з атак «Сокола», який вже на першій його хвилині зумів скоротити відставання у рахунку. Хамдамов виявився найспритнішим після розіграшу вільного удару, і потужно пробив вдотик у лівий нижній кут без шансів для Тимощука – 1:3. Після цього деякий час впевненіше виглядали «червоні», в складі яких перспективні нагоди для того, аби змінити рахунок на табло мали Шеховцов та Сторожук, проте вони по черзі із забійних позицій пробивали вище воріт. Хмельничани на це відповіли чудовим пострілом Шеремети в нижній кут, який у красивому стрибку перевів на кутовий Тимощук.

За 5.40 до фінальної сирени на майданчику у воротарській футболці з’явився Шеремета. Граючи з п’ятим польовим, хмельничани буквально «зачинили» свого суперника у його ж штрафному, а кіпер покровців крутився, наче білка в колесі. Але і він виявився безсилим на 39-ій хвилині, коли після затяжного розіграшу «зайвого» Шеремета виконав націлений простріл на дальню стійку, де Мартинюк, вдало зігравши на випередження, вдотик пробив точнісінько у праву «дев’ятку» – 2:3. Останні секунди ознаменувалися неймовірним фінальним штурмом «Сокола», який відчайдушно прагнув врятуватися від поразки. Найближчим до того, аби встановити на табло нічийний результат був Хамдамов, який виявившись першим на добиванні після удару Шеремети, метрів з 5-ти пробив над поперечиною. Отже – мінімальна перемога «Титану-Зорі» з рахунком 3:2.

“ВРЗ” (Гомель, Білорусь) – “Енергія” (Львів) – 2:1 (1:0)

Арбітри: Кухарь (Кривий Ріг), Подворний (Хмельницький)

Голи: Рогачов (15), Золотухін (21) – Федюк (30)

“ВРЗ”: 16. Дегтяренко – 18. Григорьєв (кап.), 17. Шамлі, 3. Рогачов, 2. Золотухін – 8. Лемешко, 6. Гончаров, 12. Селюк, 9. Чернейко.

Головний тренер: Анатолій Яновський

“Енергія”: 15. Пітуля – 4. Струк, 5. Федюк (кап.), 7. Писько, 18. Кузь – 6. Лясковський, 8. Радевич, 9. Легендзевич, 29. Танський – 3. Стефанків, 11. Гасюк.

Головний тренер: Валерій Легчанов

Попередження: Шамлі (38) – Танський (20)

ВРЗ - Енергія - 2-1

Наступними вийшли на майданчик гомельський «ВРЗ» та львівська «Енергія».

Розпочали гру суперники доволі обережно, а гострих моментів біля воріт як і «ВРЗ» та «Енергії» було майже обмаль в перші 10 хвилин зустрічі. В складі гомельців запам’яталася спроба Чернейка, який потужним ударом з розвороту під поперечину змусив вступити у гру Пітулю, у «енергетиків» ж найближчим до успіху був Кузь, який обігравши на замасі Рогачова із забійної позиції пробив поруч із стійкою. Друга половина першого тайму видалася куди цікавішою. Дива воротарської майстерності продемонстрував Дегтяренко, парирувавши потужний удар Струка зльоту в нижній кут після розіграшу кутового, а через декілька секунд кутовий, призначений у бік воріт «Енергії» призвів до першого голу в зустрічі. Після націленого прострілу з кутової позначки захисники «забули» на дальній стійці Рогачова, якому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:0. В останні хвилини першого тайму білоруси на куражі могли довести рахунок на табло до розгромного, але не склалося. Блиснув майстерністю Пітуля, парирувавши з «дев’ятки» м’яч після потужного удару Гончарова зі штрафного, а Рогачов після вдалої гри у відборі гарматним пострілом метрів з 12-ти поцілив у стійку воріт львів’ян.

Не встигли ще усі вболівальники зайняти свої місця на трибунах після перерви, як вже на перших секундах другого тайму «ВРЗ» забив вдруге. Дегтяренко навісною передачею вивів на побачення із голкіпером Золотухіна, і той холоднокровним ударом в ліву «шістку» довів перевагу віце-чемпіона Білорусі до двох забитих м’ячів – 2:0. «Енергія» змогла повернутися у гру завдяки ефектному удару Федюка зі штрафного, а далі на майданчику розпочалися справжні «гойдалки», у яких суперники мали рівні шанси на успіх. Спочатку супермомент змарнував активний Рогачов, з кількох метрів пробивши вище воріт після скидки Золотухіна, а через декілька секунд настав час хапатися за голову від розпачу і вболівальникам «Енергії». Удар Легендзевича прийшовся у штангу, а ось Танський, який виявився першим на добиванні, вже вочевидь бачив м’яч у сітці воріт «ВРЗ» після власного удару, однак Дегтяренко кінчиками пальців зумів витягнути сферу з лівої «дев’ятки» та врятувати свою команду від вірного голу!

За 6.39 до фінального свистка «Енергія» перейшла на гру з п’ятим польовим, функції якого виконував Лясковський, але цей тактичний хід не приніс жодних дивідендів підопічним Валерія Легчанова. «ВРЗ» грамотно діючи у обороні, довів в підсумку справу до переможного завершення – 2:1 на користь віце-чемпіона Білорусі, який у матчі з «Соколом» в третій ігровий день турніру розіграє першу сходинку у підгрупі «В», «Енергія» ж зазнаючи другої поразки фінішує у власній підгрупі, і завершуватиме «Кубок Свободи-2017» матчами за підсумкові 5-6 місця.

“Ураган” (Івано-Франківськ) – “Кардинал-Рівне” – 5:2 (2:0)

Арбітри: Білащенко (Чернігів), Божко (Хмельницький)

Голи: Сімка (4, 23), Зварич (15), Шотурма (33), Горбатий (33) – Концеба (26), Кручок (36)

“Ураган”: 89. Колток – 4. Кіндратів (кап.), 10. Горбатий, 20. Корсун, 49. Пелех – 7. Сімка, 9. Зварич, 12. Шотурма, 31. Цілик – 5. Зеленкевич, 6. Микитюк, 17. Швед, 77. Кефа – 26. Тарасович, 8. Гірка.

Головний тренер: Максим Павленко

“Кардинал-Рівне”: 12. Дурбан – 11. Кручок, 14. Концеба, 17. Басич (кап.), 19. Фаренюк – 10. Піддубний, 41. Михайленко, 80. Клушин.

Головний тренер: Сергій Піддубний

Попередження: Кіндратів (5), Пелех (6), Зеленкевич (22)

Ураган - Кардинал-Рівне - 5-2

Програму другого ігрового дня «Кубку Свободи-2017» продовжував матч 2-ого туру у підгрупі «А», в якому зустрічалися «Ураган» та «Кардинал-Рівне».

Вже перша осмислена атака у зустрічі завершилася взяттям воріт. Сімка відгукнувся на передачу з флангу, і вдотик пробив у ліву «шістку» з лінії воротарського. М’яч від штанги залетів у ворота дезорієнтованого Дурбана – 1:0. Швидкий гол неабияк додав впевненості підопічних Максима Павленка, які з усіх сил прагнути збільшити власну перевагу у рахунку. Хороші нагоди для цього мали Шотурма та Цілик, але кіпер рівнян на останньому рубежі діяв безпомилково. Але і він виявився безсилим на 15-ій хвилині, коли активний Сімка вивів на удар Зварича, і тому залишалося лише не промахнутися метрів з 7-ми. – 2:0. «Кардинал-Рівне» в першому таймі запам’ятався активністю свого капітана, Олександра Басича, який двічі змушував вступати у гру Колтка, але кіпер «драконів» в обох випадках не без проблем ліквідовував загрозу.

Майже усі питання щодо переможця зняв в дебюті другого тайму Сімка, який виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Шотурми з кількох метрів розстріляв Дурбана, таким чином оформивши дубль у зустрічі – 3:0. «Кардинал-Рівне» спробував відродити тінь інтриги на 26-ій хвилині, коли Концеба, уникнувши підкату від Пелеха після передачі Піддубного з кутового потужним ударом під поперечину один м’яч відквитав, але жила вона недовго. Вирішальною стала 33 хвилина зустрічі, впродовж якої у ворота рівнян влетіло відразу два м’ячі. Спочатку Шотурмі вдався сильний та точний постріл в праву «шістку» метрів з 12-ти, а через декілька секунд поринув у обіймах партнерів і Горбатий, який з-під захисника влучно пробив акурат у дальній нижній кут воріт Дурбана – 5:1. «Кардинал-Рівне» на все це спромігся відповісти лише голом Кручка, який після навісної передачі Піддубного ефектно підсік шкіряний снаряд над плечем Колтка – перемога «Урагану» з рахунком 5:2, яка неабияк загострює турнірну інтригу в підгрупі «А» перед останнім туром.

Програму другого ігрового дня «Кубку Свободи-2017» завершив товариський матч між збірною організаторів «Кубку Свободи-2017» та збірною представників клубів-учасників. У результативній грі перемогу з рахунком 7:4 святкували останні.

_DSC1183

Турнірна таблиця групового етапу “Кубку Свободи-2017″ після матчів 2-ого туру виглядає наступним чином: