Кубок СВОБОДИ-2017: підсумки жеребкування (ВІДЕО)

0
2632

У суботу, 5-ого серпня, у офісі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відбулася церемонія жеребкування міжнародного футзального турніру «Кубок Свободи-2017», який пройде у Хмельницькому з 16-го по 19-е серпня. Відповідальну процедуру проводили керівник СК “Сокіл”, Артем Глас, та прес-атташе клубу, Олександр Таран.

Загалом, у турнірі прийме участь 6 команд: «Енергія» (м. Львів), СК «СОКІЛ» (м. Хмельницький), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Титан-Зоря» (смт. Покровське), «Кардинал-Рівне» (м. Рівне) та «ВРЗ» (м. Гомель, Білорусь), які за допомогою «сліпого» жеребу на груповій стадії були розподілені на дві підгрупи. У підгрупу «А» потрапили: «Кардинал-Рівне», «Ураган» та «Титан-Зоря». У підгрупі «Б» зіграють: «Енергія», «ВРЗ» та СК «Сокіл».

У групах команди зіграють в одне коло, після чого їх переможці у фіналі визначать ім’я чемпіона турніру, в матчі за «бронзу» зійдуться другі команди своїх підгруп, колективи, які завершать груповий етап на третій позиції в очному протиборстві розіграють підсумкове п’яте місце.

Технічний партнер турніру – компанія “Select”, яка надасть ігрові м’ячі “Select Super” для матчів “Кубку СВОБОДИ-2017”.

А на завершення – відеоверсія жеребкування розіграшу “Кубку СВОБОДИ-2017”:

Календар матчів турніру буде оприлюднений на нашому сайті дещо пізніше…

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ