Кубок України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження. Результати другого ігрового дня

0
867

Надаємо Вашій увазі результати матчів другого ігрового дня Кубку України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, який цими днями проходить у Хмельницькому

Все цікавіше розгортаються події у розіграші Кубку України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років, організованого спортивним клубом “Сокіл” спільно з Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У вівторок, 7-ого лютого, були зіграні матчі другого ігрового дня турніру, і далі надаємо Вашій увазі їх результати:

9 Б 1-2 Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл. – ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл. 07.02.2017 08-00 2:2
10 А 3-4 ФК Інбев – Полісся м. Житомир – «Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл. 07.02.2017 09-00 0:1
11 С 3-4 ФК Відрадний-2 м. Київ – «Цитадель» м. Первомайськ Миколаївська обл. 07.02.2017 10-00 2:9
12 Б 3-4 ДЮСШ-1-БДЮТ м. Червоноград Львівська обл. – ФК Відрадний-1

м. Київ

07.02.2017 11-00 7:2
13 С 1-2 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1 м. Київ – ДЮСШ Тернопіль 07.02.2017 12-00 2:5
14 А 1-2 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ – ДЮСШ м. Бар Вінницька обл. 07.02.2017 13-00 0:8
15 Д 1-2 «Явір-Олімп» м. Сміла Черкаська обл. – Спортлідер+ м. Хмельницький 07.02.2017 14-00 7:2
16 Д 3-4 «Дунай» – Ізмаїл-2 Одеська обл. – Лідер ДЮСШ м. Кобиляки

Полтавська обл.

07.02.2017 15-00 1:8
17 А 1-4 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ – «Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл. 07.02.2017 16-00 5:1
18 А 2-3  ДЮСШ м. Бар Вінницька обл. – ФК Інбев – Полісся м. Житомир 07.02.2017 17-00 1:1
19 Б 1-4 Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл. – ФК Відрадний-1

м. Київ

07.02.2017 18-00 11:0
20 Б 2-3 ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл. – ДЮСШ-1-БДЮТ

м. Червоноград Львівська обл.

07.02.2017 19-00 5:2

Турнірна таблиця групового етапу Кубку України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження за підсумками другого ігрового дня турніру виглядає наступним чином:

Група А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
«Дунай» – Ізмаїл-1
2:1 1:0 1:5 3 2 0 1 4-6 6
2
ДЮСШ м. Бар
1:2 1:1 8:0 3 1 1 1 10-3 4
3
ФК Інбев – Полісся
0:1 1:1 8:1 3 1 1 1 9-3 4
4
ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2
5:1 0:8 1:8 3 1 0 2 6-17 3

 

Група Б 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Освіта ДЮСШ
2:2 3:0 11:0 3 2 1 0 16-2 7
2
ДЮСШ м. Бобровиця
2:2 5:2 6:3 3 2 1 0 13-7 7
3
ДЮСШ-1-БДЮТ
0:3 2:5 7:2 3 1 0 2 9-10 3
4
ФК Відрадний-1
0:11 3:6 2:7 3 0 0 3 5-24 0

 

Група С 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Тернопіль
5:2 15:0 2 2 0 0 20-2 6
2
ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1
2:5 14:0 2 1 0 1 16-5 3
3
Цитадель
0:15 9:2 2 1 0 1 9-17 3
4
ФК Відрадний-2
0:14 2:9 2 0 0 2 2-23 0

 

Група Д 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Явір-Олімп
7:2 14:0 2 2 0 0 21-2 6
2
Лідер ДЮСШ
5:2 8:1 2 2 0 0 13-3 6
3
Спортлідер+
2:7 2:5 2 0 0 2 4-12 0
4
«Дунай» – Ізмаїл-2
0:14 1:8 2 0 0 2 1-22 0

У середу, 8-го лютого, на турнірі завершаться матчі групового етапу та завершиться стадія плей-офф. Далі надаємо Вашій увазі повний розклад поєдинків третього ігрового дня змагань:

21 С 1-4 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1 м. Київ – «Цитадель» м. Первомайськ Миколаївська обл. 08.02.2017 08.00
22 Д 2-3 Спортлідер+ м. Хмельницький – «Дунай» – Ізмаїл-2 Одеська обл. 08.02.2017 09-00
23 Д 1-4 «Явір-Олімп» м. Сміла Черкаська обл. – Лідер ДЮСШ м. Кобиляки Полтавська обл. 08.02.2017 10-00
24 С 2-3 ДЮСШ Тернопіль – ФК Відрадний-2 м. Київ 08.02.2017 11-00
25 півфінал 1А-1Б «Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл. – Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл. 08.02.2017 12-00
26 півфінал 1С-1Д 08.02.2017 13-00
27 півфінал 2А-2Б ДЮСШ м. Бар Вінницька обл. – ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл. 08.02.2017 14-00
28 півфінал 2С-2Д 08.02.2017 15-00
29 півфінал 3А-3Б ФК Інбев – Полісся м. Житомир – ДЮСШ-1-БДЮТ

м. Червоноград Львівська обл.

08.02.2017 16-00
30 півфінал 3С-3Д 08.02.2017 17-00
31 півфінал 4А-4Б ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ – ФК Відрадний-1 м. Київ 08.02.2017 18-00
32 півфінал 4С-4Д 08.02.2017 19-00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ