Кубок України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження. Результати першого ігрового дня

0
932

Надаємо Вашій увазі результати стартових матчів Кубку України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народеження, який взяв свій старт сьогодні у Хмельницькому

Початку турніру передувала церемонія жеребкування, згідно якої 16 команд-учасниць з усіх куточків України були розділені на 4 підгрупи. Нагадаємо, що після групових змагань команди згідно зайнятих місць виходять в стадію плей-офф. Після групового етапу всі команди продовжують боротьбу – хтось за головний трофей, хто -то – за втішні призи.

Склад підгруп групового етапу Кубку України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження виглядає наступним чином:

Група – А Група – Б Група – С Група – Д
ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ

 

Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл.

 

ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1 м. Київ

 

«Явір-Олімп» м. Сміла Черкаська обл.

 

 
ДЮСШ м. Бар Вінницька обл.

 

ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл.

 

ДЮСШ Тернопіль

 

Спортлідер+ м. Хмельницький

 

 
ФК Інбев – Полісся м. Житомир

 

ДЮСШ-1-БДЮТ м. Червоноград Львівська обл.

 

ФК Відрадний-2 м. Київ

 

«Дунай» – Ізмаїл-2 Одеська обл.

 

«Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл.

 

 

ФК Відрадний-1 м. Київ

 

«Цитадель» м. Первомайськ Миколаївська обл.

 

Лідер ДЮСШ м. Кобеляки Полтавська обл.

 

Окрім того, також сьогодні, 6-го лютого, були зіграні стартові матчі турніру. Далі надаємо Вашій увазі їх результати та повний календар змагань:

Групи Команди Дата Час Рахунок
1 А 1-3    ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ – ФК Інбев – Полісся

м. Житомир

06.02.2017 12-00 1:8
2 А 2-4 ДЮСШ м. Бар Вінницька обл.- «Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл. 06.02.2017 13-00 1:2  
3 Б 1-3 Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл.- ДЮСШ-1-БДЮТ

м. Червоноград Львівська обл.

06.02.2017 14-00 3:0  
4 Б 2-4 ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл.- ФК Відрадний-1 м. Київ 06.02.2017 15-00 6:3  
5 С 1-3  ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1 м. Київ- ФК Відрадний-2 м. Київ 06.02.2017 16-00 14:0  
6 С 2-4  ДЮСШ Тернопіль – «Цитадель» м. Первомайськ Миколаївська обл. 06.02.2017 17-00 15:0  
7 Д 1-3 «Явір-Олімп» м. Сміла Черкаська обл.- «Дунай» – Ізмаїл-2 Одеська обл. 06.02.2017 18-00 14:0  
8 Д 2-4 Спортлідер+ м. Хмельницький – Лідер ДЮСШ м. Кобиляки

Полтавська обл.

06.02.2017 19-00 2:5  
9 Б 1-2 Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл. – ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл. 07.02.2017 08-00    
10 А 3-4 ФК Інбев – Полісся м. Житомир – «Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл. 07.02.2017 09-00    
11 С 3-4 ФК Відрадний-2 м. Київ – «Цитадель» м. Первомайськ Миколаївська обл. 07.02.2017 10-00    
12 Б 3-4 ДЮСШ-1-БДЮТ м. Червоноград Львівська обл. – ФК Відрадний-1

м. Київ

07.02.2017 11-00    
13 С 1-2 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1 м. Київ – ДЮСШ Тернопіль 07.02.2017 12-00    
14 А 1-2 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ – ДЮСШ м. Бар Вінницька обл. 07.02.2017 13-00    
15 Д 1-2 «Явір-Олімп» м. Сміла Черкаська обл. – Спортлідер+ м. Хмельницький 07.02.2017 14-00    
16 Д 3-4 «Дунай» – Ізмаїл-2 Одеська обл. – Лідер ДЮСШ м. Кобиляки

Полтавська обл.

07.02.2017 15-00    
17 А 1-4 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-2 м. Київ – «Дунай» – Ізмаїл-1 Одеська обл. 07.02.2017 16-00    
18 А 2-3  ДЮСШ м. Бар Вінницька обл. – ФК Інбев – Полісся м. Житомир 07.02.2017 17-00    
19 Б 1-4 Освіта ДЮСШ м. Городенка І-Франківська обл. – ФК Відрадний-1

м. Київ

07.02.2017 18-00    
20 Б 2-3 ДЮСШ м. Бобровиця Чернігівська обл. – ДЮСШ-1-БДЮТ

м. Червоноград Львівська обл.

07.02.2017 19-00    
21 С 1-4 ДЮСШ №25 – LEGION XXI-1 м. Київ – «Цитадель» м. Первомайськ Миколаївська обл. 08.02.2017 08.00    
22 Д 2-3 Спортлідер+ м. Хмельницький – «Дунай» – Ізмаїл-2 Одеська обл. 08.02.2017 09-00    
23 Д 1-4 «Явір-Олімп» м. Сміла Черкаська обл. – Лідер ДЮСШ м. Кобиляки Полтавська обл. 08.02.2017 10-00    
24 С 2-3 ДЮСШ Тернопіль – ФК Відрадний-2 м. Київ 08.02.2017 11-00    
25 півфінал 1А-1Б 08.02.2017 12-00    
26 півфінал 1С-1Д 08.02.2017 13-00    
27 півфінал 2А-2Б 08.02.2017 14-00    
28 півфінал 2С-2Д 08.02.2017 15-00    
29 півфінал 3А-3Б 08.02.2017 16-00    
30 півфінал 3С-3Д 08.02.2017 17-00    
31 півфінал 4А-4Б 08.02.2017 18-00    
32 півфінал 4С-4Д 08.02.2017 19-00    
33 гра за третє місце другі місця 09.02.2017 09-00    
34 гра за третє місце перші місця 09.02.2017 10-00    
35 срібний кубок фінал другі місця 09.02.2017 11-00    
36 золотий кубок фінал перші місця 09.02.2017 12-00    
37 гра за третє місце четверті місця 09.02.2017 ДЮСШ 09-00    
38 гра за третє місце треті місця 09.02.2017 ДЮСШ 10-00    
39 втішний кубок фінал четверті місця 09.02.2017 ДЮСШ 11-00    
40 бронзовий кубок фінал треті місця 09.02.2017 ДЮСШ 12-00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ