Кубок України з футзалу: “Сокіл” розгромно перемагає у Дніпрі та робить впевнений крок до півфіналу

0
1576

В першій грі 1/4 фіналу національного Кубку підопічні Романа Ковальчика впевнено переграли на виїзді аматорський “Катеринославхліб”

“Катеринославхліб” (Дніпро) – “Сокіл” (Хмельницький) – 1:4 (1:1)

Арбітри: Фесенко Олексій (Харків), Каркаєв Дмитро (Київ)

Спостерігач арбітражу: Карабанов Василь (Чернігів)

Голи: Довганенко (17) – Хамдамов (11, 22), Люлька (24, аг.), Мартинюк (33)

“Катеринославхліб”: Сагайдаченко (Неруш, 28) – Кулик (кап.), Маржановський, Погосов, Рідний – Довганенко, Люлька, Кадомцев, Клименко – Прокопенко, Шибінський.

Головний тренер: Юрій Зацепілов

“Сокіл”: Бакінський – Шеремета (кап.), Хамдамов, Педяш, Лисенко – Подлюк, Мартинюк, Кручек, Щербань – Моспан.

Головний тренер: Роман Ковальчик

Попередження: Рідний (15), Неруш (29) – Кручек (15)

У цьому матчі єдина аматорська команда, що пробилася в 1/4 фіналу, приймала представника Екстра-ліги. У складі господарів в першу чергу хотілося б виділити Едуарда Кулика, погравшого свого часу за донецький “Шахтар” і Андрія Засенко, який не так давно виступав за “Спортлідер+”, офіційним правонаступником якого влітку минулого року і став СК “Сокіл”. Перчинки матчу додало інтерв’ю головного тренера дніпрян Юрія Зацепілова, у якому він заявив: “Я дуже впевнений, що ми можемо і “Сокіл” “пройти”. Керівництво та гравці “Сокола” відповідати вважало за краще не словами, а ділом, але інтерв’ю Зацепілова напевно стало досить серйозним подразником для гравців та тренерського штабу напередодні вояжу до Дніпра.

“Соколята” відразу пішли вперед, і вже на 2-й хвилині Андрій Хамдамов після розіграшу кутового пробивав з лінії штрафного – Сагайдаченко виручив. Наступні кілька хвилин пройшли за територіальної переваги гостей, а потім вже господарі мали добру нагоду для того, щоб відкрити рахунок, але удар Сергія Рідного метрів з восьми був неточний – м’яч пройшов поруч із штангою. На 7-й хвилині свій момент змарнував Мартинюк – отримавши передачу з глибини, він пробивав метрів з п’яти, але Сагайдаченко знову виручив свою команду, а через хвилину за “пекарів” зіграв каркас воріт, у який прийшовся підступний удар Щербаня. Гол у ворота господарів, що називається, назрівав, і трапився він на 11-ій хвилині – Хамдамов на лівому фланзі втік від захисника і потужним ударом відправив м’яч у дальній кут – 1:0. У наступні хвилини хмельничани втратили ще три вірних моменту для взяття воріт і, як часто буває у футболі, пропустили – на 17-й хвилині після удару Олександра Клименка м’яч потрапив в Михайла Довганенко і рикошетом від нього влетів у ворота Іллі Бакинського – 1:1.

“Сокіл” відповів двома гострими випадами, але забити в першому таймі не зумів. Однак вже в дебюті другого тайму Олександр Педяш точно прострелив на Хамдамова, який чітко переправив м’яч у порожній кут – 2:1. Через дві хвилини Бакінський через весь майданчик закинув м’яч на Станіслава Моспана, після удару якого м’яч в свої ворота підправив Ростислав Люлька – 3:1!!! Такий “подвійний удар” виявився для “Катеринославхлібу” дуже болісним, і “Сокіл” цілком міг довести рахунок до розгромного, – в наступні хвилини на ударній позиції опинялися Лисенко, Мартинюк, Педяш, Хамдамов, Шеремета, Щербань, але або здорово грав Сагайдаченко (і змінивший його на 29-й хвилині Андрій Неруш), або ударам “соколят” не вистачало точності. Взагалі у другому таймі гості істотно перевершили господарів і в швидкості і в русі, постійно випереджаючи їх і в атаці і в обороні. Підсумком цієї переваги став четвертий гол, гол-красень, забитий Мартинюком ударом зльоту після м’якої подачі Педяш з кутової позначки – 4:1. Треба віддати належне “червоно-білим” – вони до останнього намагалися змінити хід поєдинку і за чотири хвилини навіть випустили “п’ятого”, але пробити Бакінського не змогли.

В підсумка – впевнена перемога “Сокола” з рахунком 4:1, який із вагомим гандикапом у три забиті м’ячі підходить до матчу-відповіді 1/4 фіналу національного Кубку, який відбудеться 11-ого березня у Хмельницькому.