Кубок Західного регіону серед юнаків. Підсумки турніру (+ВІДЕО)

0
231

30 та 31 березня у Хмельницькому пройшов розіграш “Кубку Західного регіону”. Честь спортивного клубу “Сокіл” захищали дві вікові категорії  2006-2007 (U-13) та 2008-2009 років (U-11).

Підопічні Ярослава Федоренко на стадії групового етапу в блискучому стилі відіграли 5 матчів, в яких здобули 4 перемоги та 1 нічию.  На жаль, єдина осічка стала ключовою в боротьбі за золоті нагороди. ДЮСШ “Городенка” зуміла “перестріляти” “соколят” у серії пенальті та здобула перемогу у турнірі. Нашим хлопцям дісталось срібло, бронзу завоювала команда з Дунаєвець. Також зазначимо, що гравець ДЮСШ “Сокіл” – Тимур Гонтар отримав нагороду кращого воротаря турніру.

55865285_2011384482490736_3039641268406714368_o

Вихованці вікової категорії U-13 під керівництвом Миколи Сохорука грали трохи за іншою схемою. Перша стадія змагань пройшла у вигляді групового етапу, друга – по олімпійській системі. Групу “соколи” завершили на 2-му місці, поступившись лише одноліткам із “ProffiBall-у” (2:3). Фінальний день змагань для нашої команди склався не так успішно. Спочатку юні футзалісти поступились опонентам з “Буковини-06” (Чернівці) – 3:5, а в матчі за третє місце вдруге за турнір програли “ProffiBall-у”, на цей раз з рахунком 2:3. Таким чином вихованці дитячо-юнацької школи “Сокола” (U-13) зайняли 4 місце у Кубку Західного регіону-2019 р.

Надаємо Вашій увазі відеонарізку найкращих моментів турніру:  

А також результати поєдинків та статистичні дані:

                                    Вікова категорія U-11 (юнаки 2008-2009 років народження)

                                                                                    1 тур

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Тірас (Новодністровськ) – 4:5

Голи: Жарий (24, пен., 28, 29), Федорчук (27) – Римлянський (5, 9), Астафьєв (10), Боварський (15), Присакар (29)

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – 1:1 (3:2 пен.)

Голи: Єфименко (7) – Мержук (15)

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Дунаївці – 1:3

Голи: Панович (8) – Бойко (19), Островський (22), Федоров (29)

                                                                                      2 тур

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – 1:5

Голи: Турчак (20) – Бойцун (6, 8), Білий (18, 19, 24)

ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – 1:0

Голи: Глушко (3)

ДЮСШ Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ Дунаївці – 1:5

Голи: Присакар (21) – Сушинський (1, 4), Островський (7), Францішків (10), Федоров (29)

viber image 2019-04-03 , 15.28.10

                                                                                     3 тур

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – 6:0

Голи: Маліковський (2), Яворський (6), Попович (12), Сирена (15), Федорчак (22), Профоман (30)

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Тірас (Новодністровськ) – 10:0

Голи: Буртник (3), Бойцун (5, 11, 19, 26), Ярема (12), Григорів (16), Чижевський (14), Борис (26), Єфименко (28)

ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – 1:4

Голи: Цуцуловський (7, аг.) – Мержук (9), Басараба (17), Павлик (28), Кащен (30)

                                                                                     4 тур

ДЮСШ Тірас (Новодністровськ) – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – 0:10

Голи: Глушко (1, 28), Мержук (6, 14, 21, 24), Зарванський (10, 29), Кащен (11), Павлик (30)

ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – ДЮСШ Дунаївці – 1:3

Голи: Жарий (3) – Варфоломеєв (3), Блажеєв (16), Сушинський (17)

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – 5:0 (тех. результат)

                                                                                        5 тур

ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський) – 3:0

Голи: Онищук (4), Глушко (15), Мержук (20)

ДЮСШ Дунаївці – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – 0:8

Голи: Буртник (6), Чижевський (14), Бойцун (20, 26, 30), Білий (22, 28), Григорів (23)

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Тірас (Новодністровськ) – 6:4

Голи: Гуцул (3, 8, 14, 21), Грофанюк (7), Попович (26) – Стародуб (6, 24), Присакар (6, 18)

Підсумкова таблиця:

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)
1:1 (3:2 пен.) 8:0 5:0 10:0 5:1 5 5 0 0 32-4 14
2
ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький)
1:1 (2:3 пен.)   4:1 1:0 10:0 3:0 5 4 0 1 21-5 13
3
ДЮСШ Дунаївці
0:8 1:4 3:1 5:1 3:1 5 3 0 2 12-15 9
4
КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)
0:5 0:1 1:3 6:4 6:0 5 2 0 3 13-13 6
5
ДЮСШ Тірас (Новодністровськ)
0:10 0:10 1:5 4:6 5:4 5 1 0 4 10-35 3
6
ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)
1:5 0:3 1:3 0:6 4:5 5 0 0 5 6-22 0

 

viber image 2019-04-03 , 15.28.09                                            

                                                      Вікова категорія U-13 (юнаки 2006-2007 років народження)

                                                                                         Груповий етап

                                                                                           Підгрупа “А”

                                                                                                   1 тур

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – 0:2

Голи: Хібовський (2), Жук (10)

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – 4:1

Голи: Лис (6, 18), Гонтар (13), Площинський (14) – Вітонич (12)

                                                                                                   2 тур

ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – F.S. ProffiBall (Хмельницький) – 2:3

Голи: Березовський (8), Юрійчук (27) – Лис (10), Площинський (11), Ганжа (17)

ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – 5:2

Голи: Скоморохов (6), Лисенко (18, 25), Хібовський (19), Бевз (27) – Фесюк (8), Олійник (28)

                                                                                                    3 тур

КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.) – 0:4

Голи: Березовський (9), Чемевський (17, 27), Юрійчук (24)

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – 3:2

Голи: Площинський (5, 19), Лис (21) – Лисенко (3), Бевз (28)

Підсумкова таблиця:

Підгрупа А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
F.S. ProffiBall (Хмельницький)
3:2 3:2 4:1 3 3 0 0 10-5 9
2
ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький)
2:3   2:0 5:2 3 2 0 1 9-5 6
3
ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)
2:3 0:2 4:0 3 1 0 2 6-5 3
4
КДЮСШ Коломия (Івано-Франківськ)
1:4 2:5 0:4 3 0 0 3 3-13 0

 

viber image 2019-04-02 , 18.30.49

                                                                                                  Плей-офф

                                                                                                 1/2 фіналу

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.) – 1:5

Голи: Кокарєв (22, аг.) – Скакун (1, 22, 30), Дубінецький (18, 20)

ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – Буковина-06 (Чернівці) – 3:5

Голи: Бевз (14), Хібовський (16), Майдан (28) – Трифаненко (2, 5, 19), Маслей (7), Лелюх (13)

 

                                                                                              Матч за 3-є місце

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький) – 3:2

Голи: Ганджа (1), Шумілов (11), Лис (26) – Майдан (5), Хібовський (29)

 

                                                                                                         Фінал

КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.) – Буковина-06 (Чернівці) – 4:2

Голи: Скакун (2, 5), Дубінецький (18), Мандра (19) – Сімков (3, 20)

 

Матеріали взяті з сайту: http://amff.km.ua/

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ