«Лада» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1769

«Лада» – «Сокіл-2»

Дивізіон 1. 5 тур. 18 листопада. 14:30. Спорткомплекс ГУНП.

У 5-му турі Преміум-ліги з футзалу «Сокіл-2» зустрінеться з «Ладою». Суперник у наших хлопців насправді дуже цікавий. Якщо наша молодіжна команда складається виключно з юних виконавців, то «Лада» – це яскравий представник сплаву молоді та досвіду. Разом з Андрієм Панасенковим, братами Воловиками, Мустафіним, Дияком намагаються довести свої вміння ще зовсім молоді Зощук, Замогильний, Шульган, Умаров. Що особливо цікаво – така ситуація характерна для цього клубу кожного сезону. «Лада» – це одна з малочислених колективів вищої ліги, яка охоче приймає до своїх рядів молодих, амбіційних випускників ДЮСШ. Так, часом цей ризик впливає на підсумковий результат, але можна з впевненістю стверджувати, що нудно і прагматично ця команда грати не вміє і не хоче. Ось і у цьому сезоні у перших 4-х турах «бордові» встигли двічі перемогти, один раз зіграти внічию та один раз програти.

Що стосується «Сокола», то у минулому турі підопічні Віталія Розпаченюка героїчно здобули свій перший заліковий бал у чемпіонаті. Та який! 3:3 проти чинного чемпіона минулого сезону -«Феміди»! Причому по ходу зустрічі «соколята» поступались чемпіону 1:3 і зуміли видряпати нічию за 0,4 секунди до фінальної сирени. Погодьтесь, така нічия варта перемоги. Особливо в емоційному  плані. Так що «малинові» зараз знаходяться на високому психологічному підйомі.

У минулому сезоні у протистоянні цих клубів «Лада» здобула мінімальну вольову перемогу – 4:3. У складі «Сокола» тоді відзначались Луцюк (двічі) та Ноль. У команді суперника голи забивали Шульган, О.  Воловик (двічі) і Яровий.

Як бачимо склади команд змінились, але лідери у обох залишись незмінні. Саме їх гра, на наш погляд, і на цей раз буде мати вирішальний вплив на характер та результат матчу. Також від поєдинку очікуємо багато голів та яскравих моментів. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати це протистояння та насолодитись сподіваємось якісною, видовищною грою. Початок зустрічі – неділя, 18 листопада, 14:30.

Орієнтовні склади:  

«Лада»: Анд. Панасенков, О. Воловик, В. Воловик, Умаров, Зощук, Замогильний, Шульган, Самсонов, Магаляс, Мустафін, Дияк, Міщук

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Омарі, Сохорук, Зарванський, Барабаш, Остроголов, Боднар, Гринь, Місюра, Чайка

Прес-служба СК «Сокіл»

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ