«Lviv Open Cup» (U-17). «Сокіл» в товариській грі поступився «Футзал-Дніпро»

0
105

Кожна з команд, яка приймає участь в футзальному турнірі «Lviv Open Cup», окрім поєдинків, які йдуть в залік групового етапу, проводить і по одній товариській грі з командою іншої групи. Для хмельницького «Сокола» такою стала ранкова гра проти однолітків з команди «Футзал-Дніпро».

Товариський статус гри дозволяв обом тренерам багато експериментувати, тож за рішенням Віталія Розпаченюка наша перша четвірка на своєму м’ячі грала з постійними підключеннями голкіпера Артура Гриня до атаки, а в другій четвірці в «рамку» виходив зовсім ще юний воротар Владислав Житніковський.

Саме під час перебування на майданчику другого квартету «Сокола» дніпрянам на 3-й хвилині вдалася позиційна атака, яку завершив точним ударом голкіпер «Футзал-Дніпро». Свою перевагу «Футзал-Дніпро» подвоїв на 10-й хвилині, коли після удару з середньої відстані та рикошету м’яч вдруге влетів в ворота, які на той момент захищав Житніковський. Невдовзі наш суперник вже потроїв свою перевагу – обрізка призвела до виходу гравця «Футзал-Дніпро» сам на сам з Гринєм, і наш воротар не зміг відбити потужний удар з 7-ми метрів. На 14-й хвилині відбувся обмін гольовими ударами: дніпряни вразили наші порожні ворота, а Вадим Данилюк відповів на це пострілом в дев’ятину з 17-ти (!) метрів.

Після перерви тренери обох команд продовжили опробувати різні варіанти гри, на майданчику було багато сумбуру та численних помилок з обох сторін. В такій грі дніпряни забили на два м’ячі більше і перемогли з загальним рахунком 8:3.

Провівши таку достатньо незвичну гру, наші хлопці найближчим часом будуть готуватися до більш важливого поєдинку. О 14.20 підопічні Віталія Розпаченюка зіграють зі збірною Львівської області, і в цьому матчі для «Сокола» буде вирішуватися доля путівки в фінал «Lviv Open Cup».

30 жовтня
«Lviv Open Cup» (U-17). Товариський матч

«Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Сокіл» (Хмельницький) – 8:3 (4:1)

«Сокіл»: 1. Артур Гринь (2. Владислав Житніковський) – 3. Микола Сохорук, 7. Ідріс Омарі, 10. Максим Стрельцов, 11. Вадим Данилюк – 4. Владислав Ожеледа, 9. Ігор Донець, 5. Олександр Храпач, 15. Микита Чорний, 8. Артем Барабаш, 6. Степан Зданевич
Тренер – Віталій Розпаченюк

Голи: ?, 3, ?, 10, ?, 12, ?, 14, ?, 17, ?, 19, ?, 26, ?, 32 – Вадим Данилюк, 14, Артем Барабаш, 20, Артур Гринь, 28