Насичений серпень: календар підготовки СК «Сокіл» до нового сезону

0
2160

В останній місяць літа «соколята» зіграють ряд контрольних матчів і позмагаються в престижних міжнародних турнірах.

СК «Сокіл» продовжує активну підготовку до нового сезону. На основну команду нашого клубу очікує цікавий та насичений серпень, протягом якого вона зіграє багато матчів в Польщі, Чехії та Білорусі.

Розпочнеться усе із матчу проти польського «Клірекса» (Хожув), який запланований на майданчику суперника на 2 серпня. Наступного дня, 3 серпня, «Сокіл» зіграє з іншим польським клубом, чемпіоном країни «Рекордом» (Бельско-Бяла).

Далі основна команда клубу вирушить на представницький міжнародний турнір до Білорусі, який пройде із 15 по 17 серпня в Гомелі.

Крім нашої команди, в ньому візьмуть участь чемпіон Вірменії «Лео», дебютант російської Суперліги «Динамо» (Самара), а також гомельський «БЧ», який в цьому сезоні очолив український фахівець Дмитро Камеко.

Наступний свій матч «соколята» зіграють із чемпіоном Чехії  – ФК «ЕРА-ПАК» (Хрудім). Він запланований на 26 серпня.

А завершиться серпень престижним міжнародним турніром в Польщі, який пройде із 28 серпня по 1 вересня. Зазначимо, що СК «Сокіл» вдруге в своїй історії зіграє  на «Futsal Masters». У турнірі візьме участь вісім команд, які розділені на дві групи. За результатами жеребкування наша команда потрапила до групи А і зустрінеться з  командами «Барселона Ласса Б» (Іспанія), «Акана Оржель» (Польща) та «Кобенхавн» (Данія). За підсумками ігор в групах пройдуть стикові матчі.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ