«Сокіл» розпочав сезон з мінімальної поразки від «Кардиналу-Рівне»

0
488

Новий сезон хмельницькому «Соколу» за календарем довелося розпочинати матчем проти «Кардиналу-Рівне», в якому, як і у хмельничан, в міжсезоння відбулося достатньо кадрових змін. Влітку обидві команди провели чимало контрольних поєдинків, їхні результати були різноманітними, але тільки офіційна гра могла показати, наскільки головним тренерам вдалося знайти порозуміння з гравцями, які, в свою чергу, повинні були зрозуміти і опанувати всі вимоги своїх наставників.

Вже на першій хвилині команди обмінялися стандартами, проте влучних ударів не було. Одразу ж «Сокіл» заробив право на штрафний, після розіграшу пробивав Гресь, і його удар на себе прийняв захисник. Господарі відповіли аутом, після якого Шевченку довелося відбити небезпечний удар Мілінького. За хвилину в обох командах змінилися четвірки, і рахунок був відкритий. Господарі провели атаку правим флангом, і після прострілу на дальню Горпинич з-меж штрафного не промахнувся.

Після таких подій в «Соколі» в першій четвірці вийшов Подлюк, і саме він міг зрівнювати рахунок. Після довгої передачі Шевченка Сіріцький помилився на виході, Подлюк від бокової бив по порожніх воротах, але не влучив. За хвилину бракувало влучності вже Кручку, який по центру вийшов сам на сам з Шевченком – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Ближче до середини тайму моментів стало обмаль, але коли хмельничани притиснули господарів до володінь Сіріцького, головний тренер рівнян Станіслав Гончаренко змушений був брати тайм-аут. «Сокіл» продовжив насідати на ворота «кардиналівців», і на 12-й хвилині воротар господарів з превеликим трудом відбив удар Подлюка зліва в дальній кут. Наступної небезпеки довелося чекати три хвилини, вона виникла біля воріт «Сокола», коли Кручок в межах штрафної не зміг переграти Шевченка.

Кінцівка тайму була за «Кардиналом-Рівне» – господарі створили кілька небезпечних моментів, але у «Сокола» на висоті був Шевченко. Тож перші 20 хвилин гри – 1:0 за рівнянами.

На жаль, пройшло всього 18 секунд після перерви, як перевага господарів виросла до двох м’ячів – це Салтанов пробив з середньої дистанції, і Шевченко не зміг відбити шкіряну кулю. Завдання хмельничан ускладнилося, але грати ще було дуже багато часу.

Для початку потрібен був хоча б один забитий м’яч, але рівняни в захисті діяли так, що до воріт було підібратися дуже важко. Та й їхні атаки-відповіді несли в собі загрозу – на 25-й хвилині Шевченко лише лицем відбив потужний удар Лисенка. До неприємностей у «Сокола» можна додати і жовті картки, які один за одним отримали Токар та Хамдамов. Ну, а приємне сталося на 29-й хвилині. Токар до кінця поборовся за м’яч, і після його передачі Бабак низовим ударом забив свій перший гол в Екстра-лізі.

Інтрига в грі запалала з новою силою, і в прагненні відігратися «Сокіл» в захисті не завжди грав щільно. Це дозволило Салтанову на 32-й хвилині справа вийти сам на сам, підсікти м’яч в дальній кут – «Сокіл» и Шевченко врятувала штанга.

За 5.22 до фінальної сирени в пасиві «Сокола» стало 5 фолів, і тепер вже у відборі треба було грати дуже уважно. Невдовзі Роман Ковальчик дав команду Шевченку підключатися до атаки, і на м’ячі «Сокола» хмельничани почали грати «5 на 4». Наша команда довго катала м’яч «до вірного», шукаючи свій момент, якого так і не було.

За 2.02 до сирени Роман Ковальчик взяв тайм-аут, щоб внести останні корективи. Невдовзі вже Кручек грав у воротарській футболці. Але ударів не було, та й господарів грали вже на відбій. Це спрацювало, і «Кардинал-Рівне» вистояв.

1:2 – «Сокіл» розпочинає сезон з поразки, а за два тижні на своєму майданчику команда Романа Ковальчика буде приймати київський «ХІТ».