Офіційно: “Епіцентр К Авангард” стане 10-им учасником Екстра-ліги

0
2388

Одеська команда зайняла останнє вакантне місце в чемпіонаті України

Після зняття харківського “Локомотива” з Екстра-ліги в турнірі з’явилося вакантне місце, яке Асоціація футзалу України планувала заповнити однією з команд Першої ліги. У підсумку, 14 серпня стало відомо, що у новому сезоні новачком чемпіонату України вже офіційно стане одеський “Епіцентр-К Авангард”. Днями до АФУ надійшов офіційний лист від МФК “Епіцентр-К Авангард”, згідно з яким клуб висловив намір підвищитись у класі. Тож, одеська команда стане десятим учасником чемпіонату України серед команд Екстра-ліги сезону 2017/18 років.

У минулому сезоні “Епіцентр К Авангард” боровся за 3-є місце Першої ліги, але у двох матчах за “бронзу” поступився київському“Епіцентру К3”. Нещодавно керівництво одеського клубу ухвалило рішення про готовність грати в Екстра-лізі, і вже 15 серпня дебютант еліти візьме участь у жеребкуванні календаря наступного сезону.

Також за інформацією сайту “Футзал Одеси” повідомляється, що для того, “щоб якісно покращити підготовку команди до переходу на новий рівень, в Одесу був запрошений екс-наставник збірної України і багаторічний коуч харківського “Локомотива” Євген Ривкін, який провів з “будівельниками” цикл різноманітних тренувальних занять”.

Окрім того, нещодавно склад “Епіцентра К Авангарда” поповнив 39-річний Олег Мірошник, який кращу частину своєї ігрової кар’єри провів у донецькому “Шахтарі”, а кілька останніх років виступав в Білорусі. Крім нього, одеська команда поповнилась ще двома новачками – братами Владиславом та Віталієм Радченками, які у минулому сезоні захищали кольори роменського “Рятувальника”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ