OLI FUTSAL 15: День 2-ий. «Сокіл» U-15 здобуває дві перемоги

0
461

У першому матчі другого ігрового дня турніру “OLI FUTSAL 15” “Сокіл” зустрічався з місцевим грецьким клубом “AEK FUTSAL”. Після двох зіграних зустрічей в активі суперника хмельницького клубу був один заліковий бал. “AEK” здобув нічию у результативному поєдинку з “Саламіною” (6:6) та мінімально поступився хорватському “Спліту” (4:5). В активі нашої команди нараховувалось три очки, отриманих завдяки перемозі над “Інтер Мовістар”. “Соколятам” потрібна була лише вигравати, щоб не відпустити від себе Збірну Греції і продовжити боротьбу за перемогу у турнірі.

“АЕК FUTSAL” U-15 – СК “Сокіл” U-15 – 1:2 (0:1)

Голи: Суіліс (25) – Зарванський (9, 31)

СК “Сокіл” U-15: Гринь, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Донець, Сторожук, Ожеледа, Подорванюк, Храпач, Чорний

Перший тайм український клуб виграв 1:0. Гол забив Зарванський. На початку другої половини зустрічі греки зуміли зрівняти рахунок. Відзначився кращий бомбардир команди Суіліс.  Але після цього вже наша команда перехопила ініціативу і забила такий потрібний гол. Дубль на свій рахунок записав все той же Зарванський. І хоча суперник намагався врятувати матч, але швидше наші хлопці могли збільшити свою перевагу ніж “АЕК” зрівняти рахунок. 2:1 – друга перемога “Сокола” на турнірі, який продовжує боротьбу за титул. В паралельному поєдинку “Збірна Греції” в напруженому матчі обіграла “Інтер Мовістар” з рахунком 4:3.

СК “Сокіл” U-15  – “Спліт” (Хорватія) – 5:0 (1:0)

Голи: Барабаш (15, 27), Зарванський (31, 42), Сторожук (41)

“Спліт”: Чурковіч, Івіч, Ловріч, Павлович, Гудель, Балабан, Скоко, Златар, Благаліч, Ора І., Ора Б.

А вже ввечері підопічних Віталія Розпаченюка очікувала надважлива зустріч проти хорватського “Спліта”. Настрій нашої команди почав відчуватись уже з перших хвилин поєдинку. “Соколята” впевнено контролювали м’яч і регулярно створювали небезпечні моменти. Спочатку Сохорук завдав небезпечного удару, але голкіпер хорватів перевів його через перекладину. А невдовзі тиск приніс потрібний результат. Барабаш наважився на удар здалеку, куля влучила у стійку, але нападник сам же добив м’яч у ворота. 1:0 за підсумками першого тайму.

А на початку другої половини зустрічі “Сокіл” подвоїв свою перевагу. Барабаш пробив метрів з 10 і оформив дубль. Тренер “АЕКа” намагався вплинути на гру своєї команди замінами, але українську команду було вже не зупинити. Спочатку Зарванський потужним пострілом під поперечину збільшив перевагу номінальних господарів до 3:0. А невдовзі Сторожук та той же Зарванський по черзі відмітились у воротах суперника.

5:0 – впевнена перемога “Сокола”, яка дозволила йому піднятись на чисте друге місце у турнірній таблиці. Завтра наша команда проведе черговий матч на турнірі, проти грецького клубу “Саламіна”. Початок зустрічі о 12:30.