OLI FUTSAL 15: День 3-ий. «Сокіл» U-15 перемагає«Соломіну» U-15 та фінішує другим

0
591

Після двох днів турніру “Сокіл” мав у своєму активі три перемоги та одну поразку. Перемога у сьогоднішньому матчі автоматично закріплювала за нашим клубом друге місце. Суперником був  грецький колектив “Соломіна”, який до цієї зустрічі зумів набрати лише один заліковий бал (нічия з “АЕКом” – 6:6).

FB_IMG_1546093028371

“Соломіна” U-15 – СК “Сокіл” U-15 – 0:3 (0:0)

Голи: Зарванський (24), Барабаш (41, 43)

СК “Сокіл” U-15: Гринь, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Донець, Сторожук, Ожеледа, Подорванюк, Храпач, Чорний

Розпочався поєдинок у досить спокійному темпі. “Сокіл” забрав собі м’яч і намагався відшукати можливості для взяття воріт. Суперник терпляче чекав свого шансу у контратаці.  Моментів у першій половині зустрічі було мінімум і на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Друга половина була більш багата на події.  “Сокіл” почав діяти більш агресивно в атаці і незабаром це принесло бажаний результат. Спочатку Зарванський скористався розгубленістю грецького захисту, а на останніх хвилинах Барабаш двічі розписався у воротах “Соломіни”. Особливо хочеться відмітити другий його гол, коли він холоднокровно перекатом поклав голкіпера  і елегантно покотив м’яч у порожні ворота .

У підсумку впевнена перемога української команди, яка дозволяє їй завоювати срібло. На жаль, єдина поразка на турнірі  від Збірної Греції стала ключовою у боротьбі за Кубок.

Загальна статистика нашої команди на турнірі виглядає наступним чином:

Зіграно 5 матчів: 4 перемоги , 0 нічиїх та 1 поразка. Загальна кількість м’ячів – 12:6. Що цікаво, за 4 поєдинки в яких ми перемогли хлопці пропустили лише 1 гол, а в єдиному програнному – 5. Найкращим бомбардиром у складі “Сокола” став Віталій Зарванський. Він відзначився на турнірі 5 голами. 4 голи забив Артем Барабаш. По 1 разу росписались у воротах суперника Микола Сохорук, Єгор Донець та Кирило Сторожук.

До речі, Артур Гринь отримав приз кращому воротарю турніру.