OLI FUTSAL 15: СК «Сокіл» U-15 перемагає «Інтер Мовістар» U-15 у першому матчі турніру

0
794

СК «Сокіл» U-15 – «Інтер Мовістар» U-15 – 1:0 (0:0)

Гол: Донець (25)

СК «Сокіл» U-15: Гринь, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Донець, Сторожук, Ожеледа, Подорванюк, Храпач, Чорний

«Інтер Мовістар» U-15: Тардон, Рудас, Рейна, Перес, Кальво, Торрес, Кріадо, Алонсо, Ангуло, Рівільо, Муньос, Монталдо

Попередження: Барабаш (46)

Сьогодні «Сокіл» провів свій перший матч на турнірі «OLI FUTSAL 15» , що проходить в Афінах (Греція). Волею жереба суперником стала молодіжна команда гранда європейського футзалу –  «Інтер Мовістар» (Іспанія). Дитячі школи «Інтера» завжди славились підготовкою молодих талантів, а тому наших хлопців очікував дуже непростий матч.

Стартові хвилини поєдинку пройшли в рівній боротьбі. Опоненти вивчали один одного,  намагаючись поступово розхитати захист суперника. Перший момент виник саме у «соколят», але удар Сторожука парирував голкіпер іспанців. «Інтер» же зосередився на  контролі м’яча, лиш інколи турбуючи Гриня дальніми пострілами. Наші хлопці  намагались більш швидше переходити з оборони в атаку і кілька разів могли достягти успіху. Але на перерву обидва колективи пішли за рахунком 0:0.

А ось початок другої половини зустрічі можна записати в актив саме «Сокола».  Відмінна нагода відзначитись була у Барабаша, але воротар з його ударом справився. А вже за кілька хвилин пройшла блискуча атака «малинових» і Донець відправляє м’яч у порожній кут воріт суперника. Є перший гол на турнірі і хмельничани виходять уперед! Після пропущеного голу вже іспанці перехопили ініціативу і більш активно почали шукати підходи до воріт нашої команди. Але у цій зустрічі захист нашого клубу зіграв відмінно. Іспанці мали кілька моментів і самий гострий з них міг закінчитись голом, але куля пролетіла в сантиметрах від стійки. Гравці «Сокола» регулярно відповідали супернику своїми атаками і Зарванський міг подвоювати перевагу, але пробив повз ворота. На останній хвилині тренер «Інтер Мовістара» перейшов на гру з п’ятим польовим і супернику вдалось заробити небезпечний штрафний на лінії карного майданчику. Але останній удар у зустрічі впевнено парирував Гринь.

1:0 – наша команда перемагає у дебютному на турнірі матчі. Більш того, «Соколу» вдалось залишити свої ворота «сухими» і продемонструвати дуже солідну та впевнену гру. Наступний свій поєдинок українська команда проведе вже сьогодні. О 19:30 за київським часом вона зустрінеться  з Збірною Греції U-15. Суперник вже також провів свій матч, здолавши хорватський «Спліт» з рахунком 9:3. Трансляцію поєдинку ви зможете побачити на нашому сайті.