OLI FUTSAL 15: «Сокіл» U-15 поступився «Збірній Греції» U-15

0
805

“Збірна Греції” U-15 – СК “Сокіл” U-15 – 5:1 (3:1)

Голи: Цанзопулос (1, 3), Петруцос (10), Алеврас (25), Карабелас (40) – Сохорук (18)

“Збірна Греції”: Канелос, Цамакліс, Цанзопулос, Сіматрас, Політіс, Цонос, Грігоракос, Петруцос, Алеврас, Карабелас, Пассаліс, Пападопулос, Джіннополус, Тсейментес, Кордаліс, Забітоглу, Кунтардас, Вагіноглу, Софіанос, Чаралабідіс, Патрінополус

СК “Сокіл” U-15: Гринь, Барабаш, Сохорук, Зарванський, Донець, Сторожук, Ожеледа, Подорванюк, Храпач, Чорний

У другому для себе матчі на турнірі “OLI FUTSAL 15” “Сокіл” зустрічався з збірною Греції. У першому турі обидві команди здобули перемоги. Збірна Греції святкувала перемогу над хорватський “Сплітом” з рахунком 9:3, а наші хлопці здолали одного з головних фаворитів турніру – “Інтер Мовістар”. Можливо занадто багато сил та енергії “соколята” залишили у попередньому матчі, тому що у цьому поєдинку вони виглядали не так яскраво та впевнено. Більш активно розпочали гру греки і вже до середини першого тайму вони тричі відзначились у воротах нашої команди. Віталій Розпаченюк одразу ж перебудував гру команди на схему з п’ятим польовим і це допомогло. “Сокіл” створив кілька небезпечних моментів і в одному з них Сохорук потужним ударом в дальній кут один м’яч відквитав. На перерву клуби пішли за рахунком 1:3 на користь збірної Греції.

Початок другого тайму знову залишився за господарями і невдовзі вони збільшили свою перевагу до трьох голів. Українська команда продовжувала використовувати Гриня біля чужих воріт і це приносило результат. Двічі небезпечно пробивав Сторожук, але воротар з його ударами впорався. Міг вдруге на турнірі відзначитись Донець, але грецький голкіпер свою команду знову врятував. Натомість господарі свій шанс використали. Контратаку 2 в 1 ударом по порожнім воротах завершив Карабелас.
1:5 – кінцевий результат поєдинку не на нашу користь. Перемога та поразка – підсумки першого для нашої команди дня на турнірі. Сьогодні їх знову очікує дві зустрічі – проти грецького “АЕКа” (13:00) та хорватського “Спліта” (21:00). За перебігом подій ви можете слідкувати на нашому сайті.