«Олімп» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1460

Дивізіон 1. 12 тур. 20 січня. 10:45. Спорткомплекс ГУНП.

У рамках 12-го туру Преміум-ліги «Сокіл-2» поміряється силами з деражнянським «Олімпом». В минулому турі «соколята» здобули блискучу перемогу над «Евеліною» та вперше в сезоні ввійшли в вісімку найсильніших команд дивізіону 1. «Малинові» взагалі набрали шалену ходу, не програючи уже п’ять турів поспіль. Останній раз підопічні Віталія Розпаченюка програвали ще у шостому турі «Хмельницьким делікатесам» і вже майже два місяці не знають гіркоти поразок.  Їх опонент, навпаки, видав оптимістичний старт (у перших трьох іграх були здобуті впевнені перемоги над «Ротором-2» (5:1) та «Кардіффом» (11:5), а також нічия проти «Прикордонника-Frisor» (1:1)), але згодом командний запал почав кудись зникати і в наступних восьми поєдинках «Олімп» зазнав вісім поразок. У підсумку деражнянці опустились на 14-й рядок у турнірній таблиці.

Головна проблема команди Олега Біляка – це, безперечно, ланка захисту. Його хлопці намагається грати в яскравий, атакуючий футзал, але найбільше від цього страждає саме задня лінія. 76-ть пропущених м’ячів в 11-ти поєдих! Це приблизно сім голів за гру. «Сокіл-2» отримав у власні ворота майже вдвічі менше – 44 м’ячі.

Щодо кадрового потенціалу, то він у деражнянців такий же, як і в минулому сезоні. Гуліватий, Романов , Падневич, Біляк, Блажко – продовжують залишатись ключовими виконавцями, але на усі ігри їх уже не вистачає. Пішов у «Хмельницькі делікатеси» один з лідерів нинішнього «Олімпа» –  Морочківський. Молодь у номінальних господарів непогана, але через брак досвіду ще не здатна суттєво впливати на результат.

Чи зуміє «Сокіл» підтвердити свої амбіції на попадання у вісімку кращих колективів міста  чи натомість «Олімп» зуміє перервати свою невдалу серію ми будемо мати змогу побачити у неділю 20-го січня. Початок матчу – 10:45.

Орієнтовні склади:

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Романов, Скибінський, Берлінський, Молнар, Падневич, Біляк, Ярош, Дмитришен, Блажко

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Мельник, Омарі, Остроголов, Сохорук, Зарванський, Барабаш, Боднар, Гринь, Місюра, Чайка, Рудюк, Кіт

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ