Передматчеве тренування «Сокола»: довелося призвичаїтися до розмітки в «Де Бресі»

0
486

В неділю ввечері «Сокіл» провів годинне тренування в спорткомплексі «Де Брес», тому самому, де 12 та 13 серпня відбудуться товариські матчі хмельницької команди з найсильнішим футзальним клубом Бельгії «Галле-Гоойком».

Треба зазначити, що однією з важких проблем для підопічних Романа Ковальчика було розібратися з розміткою на покритті в цьому спорткомплексі – на підлозі були лінії кольорами на всі смаки. Організатори одразу попередили, що футзальна розмітка нанесена чорними лініями, і можна сподіватися, що підчас гри буде зручніше ще й через присутність на лініях арбітрів.

Також представники «Галле-Гоойку» уточнили, що початок ігор трошки зміщений, а саме на 21.15 через завантаженість спортивної споруди, яка, до речі, є міською власністю. На обох матчах будуть присутні глядачі, а вхід для них буде безкоштовним.

Вашій увазі невеличка фотогалерея з вечірнього тренування, основною метою якого було те, щоб гравці відчули те покриття, на якому їм доведеться грати, а це – тарафлекс, а також призвичаїлись до самої арени.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ