Перша ліга. U-15

ДЮФЛ 2014/2015. Перша ліга. U-15

Група 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
ДЮСШ-9 (Харків)
1:1 1:2 3:2 1:1 4:2 4:1 1:0 7:1 16 12 2 2 44-18 38
2:0 2:0 4:1 0:3 3:1 3:1 5:0 3:2
2
Фрунзенець (Суми)
1:1 1:0 0:1 1:0 3:0 4:1 1:0 3:0 16 11 2 3 25-8 35
0:2 1:0 1:0 2:0 0:1 4:1 2:0 1:1
3
Арсенал (Харків)
2:1 0:1 3:4 2:0 3:1 6:0 4:0 3:1 16 11 0 5 44-17 33
0:2 0:1 1:3 1:0 4:0 6:3 1:0 8:0
4
Восток (Харків)
2:3 1:0 4:3 0:3 0:2 4:0 5:0 8:0 16 10 1 5 45-19 31
1:4 0:1 3:1 0:0 2:0 1:0 5:0 9:2
5
Металіст-2 (Харків)
1:1 0:1 0:2 3:0 2:0 1:2 2:2 7:0 16 8 3 5 34-14 27
3:0 0:2 0:1 0:0 3:2 4:0 2:0 6:1
6
Молодь (Полтава)
2:4 0:3 1:3 2:0 0:2 3:1 2:3 6:1 16 6 1 9 32-31 19
1:3 1:0 0:4 0:2 2:3 4:1 1:1 7:0
7
Мрія (Куп’янськ)
1:4 1:4 0:6 0:4 2:1 1:3 1:1 +:- 15 3 1 11 16-46 10
1:3 1:4 3:6 0:1 0:4 1:4 4:1
8
Нафтовик (Охтирка)
0:1 0:1 0:4 0:5 2:2 3:2 1:1 5:3 15 2 4 9 13-36 10
0:5 0:2 0:1 0:5 0:2 1:1 1:1
9
ДЮСШ ім. Горпинка (Полтава)
1:7 0:3 1:3 0:8 0:7 1:6 -:+ 3:5 16 0 2 14 14-78 -1
2:3 1:1 0:8 2:9 1:6 0:7 1:4 1:1

 

Група 2 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
МФК Кремінь (Кременчук)
1:0 1:0 8:0 5:0 12:0 4:0 3:0 3:0 16 15 1 0 83-1 46
3:0 0:0 2:0 6:0 6:0 3:1 8:0 18:0
2
Олександрія-Аметист (Олександрія)
0:1 1:1 3:1 3:0 1:0 0:0 1:0 1:0 16 10 3 3 19-11 33
0:3 2:1 0:1 2:1 2:1 1:1 2:0 +:-
3
МДЮСШ (Дніпропетровськ)
0:1 1:1 0:0 3:1 1:0 2:1 0:0 4:0 16 7 5 4 25-13 26
0:0 1:2 0:1 2:3 2:0 1:1 4:1 4:1
4
ДЮСШ-2 (Дніпропетровськ)
0:8 1:3 0:0 2:0 1:3 2:4 0:0 2:0 16 7 3 6 19-26 24
0:2 1:0 1:0 1:1 2:1 1:3 2:1 3:0
5
Геліос (Харків)
0:5 0:3 1:3 0:2 0:2 2:1 0:1 2:2 16 5 3 8 23-31 18
0:6 1:2 3:2 1:1 5:0 3:0 1:1 4:0
6
ДЮСШ-12-2 (Дніпропетровськ)
0:12 0:1 0:1 3:1 2:0 3:0 4:1 2:1 16 6 0 10 21-43 18
0:6 1:2 0:2 1:2 0:5 0:7 0:1 5:1
7
МФК Кремінь-2 (Кременчук)
0:4 0:0 1:2 4:2 1:2 0:3 0:0 6:0 16 4 6 6 26-23 18
1:3 1:1 1:1 3:1 0:3 7:0 0:0 1:1
8
ХТЗ (Харків)
0:3 0:1 0:0 0:0 1:0 1:4 0:0 1:2 16 3 5 8 12-27 14
0:8 0:2 1:4 1:2 1:1 1:0 0:0 5:0
9
ДЮСШ-12 (Дніпропетровськ)
0:3 0:1 0:4 0:2 2:2 1:2 0:6 2:1 16 1 2 13 8-61 5
0:18 -:+ 1:4 0:3 0:4 1:5 1:1 0:5

 

Група 3 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
СДЮШОР Космос (Запоріжжя)
3:1 1:0 4:1 5:0 7:0 1:0 3:1 10:0 16 16 0 0 78-8 48
4:0 4:2 5:1 3:1 11:0 4:0 13:1 +:-
2
Шахтар (Кривий Ріг)
1:3 1:3 2:4 5:2 4:1 5:1 3:1 10:1 16 12 0 4 50-23 36
0:4 1:0 2:0 1:0 2:0 1:0 4:2 8:1
3
ХФК-Пенуел (Кривий Ріг)
0:1 3:1 0:1 7:0 1:0 3:0 1:0 9:0 16 10 1 5 52-14 31
2:4 0:1 2:2 0:2 6:0 1:0 6:1 11:1
4
Обрій-Трубник (Нікополь)
1:4 4:2 1:0 4:2 0:0 2:3 4:2 11:0 16 8 3 5 57-31 27
1:5 0:2 2:2 4:4 3:0 1:2 7:1 12:2
5
Гірник (Кривий Ріг)
0:5 2:5 0:7 2:4 1:4 1:0 1:7 9:0 16 7 1 8 38-42 22
1:3 0:1 2:0 4:4 3:1 8:1 +:- 4:0
6
Електрометалург-НЗФ (Нікополь)
0:7 1:4 0:1 0:0 4:1 1:0 4:2 3:1 16 6 1 9 20-41 19
0:11 0:2 0:6 0:3 1:3 +:- -:+ 6:0
7
ФК “Аріс” (Мелітополь)
0:1 1:5 0:3 3:2 0:1 0:1 3:1 5:0 16 6 0 10 20-30 18
0:4 0:1 0:1 2:1 1:8 -:+ +:- 5:1
8
Освіта (Херсон)
1:3 1:3 0:1 2:4 7:1 2:4 1:3 6:2 16 4 0 12 29-51 12
1:13 2:4 1:6 1:7 -:+ +:- -:+ 4:0
9
Авангард (Нова Каховка)
0:10 1:10 0:9 0:11 0:9 1:3 0:5 2:6 16 0 0 16 9-113 0
-:+ 1:8 1:11 2:12 0:4 0:6 1:5 0:4

 

Група 4 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
Ніка (Івано-Франківськ)
0:1 1:2 4:1 1:1 1:1 4:1 6:1 6:0 16 11 2 3 53-15 35
1:3 6:2 2:1 1:0 5:0 3:1 9:0 3:0
2
ФК “Опір” (Львів)
1:0 2:2 3:2 1:1 0:1 0:0 1:0 2:2 16 8 6 2 24-12 30
3:1 2:1 0:0 0:0 2:1 0:1 3:0 4:0
3
Покрова (Львів)
2:1 2:2 1:4 2:2 2:1 0:0 4:1 2:0 16 9 3 4 26-22 30
2:6 1:2 1:0 0:2 1:0 2:1 3:0 1:0
4
СДЮШОР-4 (Львів)
1:4 2:3 4:1 1:1 0:0 1:1 4:0 3:0 16 7 5 4 27-15 26
1:2 0:0 0:1 2:1 1:1 5:0 1:0 1:0
5
ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
1:1 1:1 2:2 1:1 3:2 -:+ 4:0 4:0 16 6 6 4 24-12 24
0:1 0:0 2:0 1:2 0:2 0:0 3:0 2:0
6
Енергетик-ДЮСШ (Галич)
1:1 1:0 1:2 0:0 2:3 1:2 6:0 0:0 16 6 4 6 26-17 22
0:5 1:2 0:1 1:1 2:0 3:0 1:0 6:0
7
Галичина (Львів)
1:4 0:0 0:0 1:1 +:- 2:1 0:1 5:1 16 5 5 6 17-23 20
1:3 1:0 1:2 0:5 0:0 0:3 4:1 1:1
8
ФК “Янтарний” (Новояворівськ)
1:6 0:1 1:4 0:4 0:4 0:6 1:0 4:1 16 3 0 13 10-51 9
0:9 0:3 0:3 0:1 0:3 0:1 1:4 2:1
9
ОДДЮСШ Колос (Тернопіль)
0:6 2:2 0:2 0:3 0:4 0:0 1:5 1:4 16 0 3 13 6-46 3
0:3 0:4 0:1 0:1 0:2 0:6 1:1 1:2

 

Група 5 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
Прем’єр-Нива (Вінниця)
2:0 1:0 0:2 2:1 1:0 8:0 1:1 +:- 2:0 18 14 2 2 33-7 44
0:1 2:0 0:0 4:0 +:- 2:0 3:0 2:0 3:2
2
ДЮСШ Верес (Рівне)
0:2 3:0 2:0 1:0 0:2 1:1 4:0 6:0 9:1 18 14 2 2 47-7 44
1:0 1:1 1:0 2:0 4:0 2:0 3:0 3:0 4:0
3
Поділля (Хмельницький)
0:1 0:3 3:0 0:0 5:0 3:0 0:0 6:0 5:0 18 11 4 3 41-8 37
0:2 1:1 0:0 1:0 1:0 2:0 4:0 4:0 6:1
4
Полісся (Житомир)
2:0 0:2 0:3 2:0 3:0 1:0 3:2 5:1 7:0 18 10 4 4 28-10 34
0:0 0:1 0:0 0:1 0:0 0:0 2:0 1:0 2:0
5
ДЮСШ №1 (Хмельницький)
1:2 0:1 0:0 0:2 1:0 3:1 5:2 1:2 9:1 18 10 1 7 43-20 31
0:4 0:2 0:1 1:0 5:0 4:1 5:0 6:1 2:0
6
БЛІСП-КДЮСШ (Березне)
0:1 2:0 0:5 0:3 0:1 2:1 0:1 2:1 1:1 18 7 2 9 12-25 23
-:+ 0:4 0:1 0:0 0:5 1:0 2:0 2:1 +:-
7
Пансіон (Шепетівка)
0:8 1:1 0:3 0:1 1:3 1:2 2:0 2:2 2:0 18 4 3 11 17-37 15
0:2 0:2 0:2 0:0 1:4 0:1 3:2 1:2 3:2
8
ДЮСШ (Бердичів)
1:1 0:4 0:0 2:3 2:5 1:0 0:2 1:0 1:0 18 4 3 11 14-40 15
0:3 0:3 0:4 0:2 0:5 0:2 2:3 2:2 2:1
9
Полісся-2 (Житомир)
-:+ 0:6 0:6 1:5 2:1 1:2 2:2 0:1 4:1 18 4 2 12 18-45 11
0:2 0:3 0:4 0:1 1:6 1:2 2:1 2:2 2:0
10
ДЮСШ (Старокостянтинів)
0:2 1:9 0:5 0:7 1:9 1:1 0:2 0:1 1:4 18 0 1 17 10-64 -2
2:3 0:4 1:6 0:2 0:2 -:+ 2:3 1:2 0:2

 

Група 6 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
ФК Одеса
2:2 1:1 0:2 2:0 1:0 2:0 5:0 2:1 16 12 3 1 34-12 39
1:1 1:0 1:0 3:1 2:1 5:1 3:1 3:1
2
Кристал (Херсон)
2:2 2:2 2:0 5:1 1:1 7:0 9:1 2:2 16 10 5 1 48-18 35
1:1 3:4 +:- 4:1 +:- 3:0 6:3 1:0
3
ДЮСШ-5-Динамо (Миколаїв)
1:1 2:2 0:0 1:2 1:1 5:0 2:0 1:0 16 8 5 3 28-15 29
0:1 4:3 3:1 2:0 1:0 2:0 0:1 3:3
4
ДЮСШ Теплодар (Одеська обл.)
2:0 0:2 0:0 1:1 0:0 1:2 7:0 5:0 16 7 3 6 23-16 24
0:1 -:+ 1:3 0:5 3:2 1:0 1:0 1:0
5
ДЮФК-Атлетик (Одеса)
0:2 1:5 2:1 1:1 1:1 3:0 5:1 4:2 16 6 3 7 30-31 21
1:3 1:4 0:2 5:0 1:1 0:1 2:7 3:0
6
ДЮСШ (Овідіополь)
0:1 1:1 1:1 0:0 1:1 2:0 9:0 2:2 16 4 7 5 23-13 16
1:2 -:+ 0:1 2:3 1:1 1:0 0:0 2:0
7
Вікторія (с. Авангард)
0:2 0:7 0:5 2:1 0:3 0:2 2:1 0:4 16 4 1 11 11-39 13
1:5 0:3 0:2 0:1 1:0 0:1 1:1 4:1
8
ФСК Бастіон (Іллічівськ)
0:5 1:9 0:2 0:7 1:5 0:9 1:2 1:3 16 3 2 11 21-55 11
1:3 3:6 1:0 0:1 7:2 0:0 1:1 4:0
9
ДЮСШ-3 (Миколаїв)
1:2 2:2 0:1 0:5 2:4 2:2 4:0 3:1 16 2 3 11 19-38 9
1:3 0:1 3:3 0:1 0:3 0:2 1:4 0:4

 

Група 7 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
Чайка (Вишгород)
3:0 1:1 2:1 3:0 3:0 1:1 2:0 6:0 16 13 2 1 41-7 41
0:3 3:0 3:1 1:0 2:0 2:0 3:0 6:0
2
Моноліт (Київ)
0:3 1:1 4:1 2:0 2:1 3:1 2:0 6:0 16 12 3 1 45-10 39
3:0 3:0 0:0 1:1 3:0 4:1 4:0 7:1
3
Арсенал (Біла Церква)
1:1 1:1 4:1 2:0 0:0 2:1 3:0 7:0 16 8 4 4 32-14 28
0:3 0:3 1:2 0:2 2:0 0:0 2:0 7:0
4
ДЮСШ Коростень
1:2 1:4 1:4 1:3 1:0 3:1 1:0 2:0 16 9 1 6 30-20 28
1:3 0:0 2:1 0:1 1:0 4:1 3:0 8:0
5
ЦСКА (Київ)
0:3 0:2 0:2 3:1 0:0 1:1 2:1 2:1 16 6 6 4 22-15 24
0:1 1:1 2:0 1:0 2:2 0:0 0:0 8:0
6
Хілд-Любомир (смт. Ставище)
0:3 1:2 0:0 0:1 0:0 1:0 1:0 2:0 16 4 5 7 10-18 17
0:2 0:3 0:2 0:1 2:2 2:2 1:0 0:0
7
Десна (Чернігів)
1:1 1:3 1:2 1:3 1:1 0:1 0:0 6:1 16 3 6 7 19-24 15
0:2 1:4 0:0 1:4 0:0 2:2 1:0 3:0
8
Рубін (Пісковка)
0:2 0:2 0:3 0:1 1:2 0:1 0:0 2:0 16 2 2 12 6-25 8
0:3 0:4 0:2 0:3 0:0 0:1 0:1 3:0
9
Діназ (Вишгород)
0:6 0:6 0:7 0:2 1:2 0:2 1:6 0:2 16 0 1 15 3-75 1
0:6 1:7 0:7 0:8 0:8 0:0 0:3 0:3

 

Група 8 1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П М`ячі О
1
СДЮШОР (Черкаси)
1:0 1:1 2:1 4:0 8:0 3:0 4:0 10:1 16 15 1 0 68-7 46
3:1 1:0 3:1 2:1 3:0 8:1 6:0 9:0
2
Дніпро-80 (Черкаси)
0:1 3:1 2:0 5:0 2:1 5:1 5:0 14:0 16 14 0 2 72-13 42
1:3 2:1 3:2 4:1 3:2 6:0 7:0 10:0
3
Кривбас (Кривий Ріг)
1:1 1:3 1:1 6:2 6:1 4:0 1:0 10:1 16 11 2 3 54-12 35
0:1 1:2 1:0 4:0 2:0 4:0 3:0 9:0
4
ДЮСШ-2 (Кіровоград)
1:2 0:2 1:1 1:0 2:1 7:0 1:1 15:1 16 8 2 6 50-16 26
1:3 2:3 0:1 7:0 0:1 2:0 3:0 7:0
5
Гірник-Спорт (Комсомольськ)
0:4 0:5 2:6 0:1 2:0 6:2 2:1 8:0 16 7 1 8 31-37 22
1:2 1:4 0:4 0:7 3:0 0:0 3:0 3:1
6
ДЮСШ Світловодськ
0:8 1:2 1:6 1:2 0:2 2:1 0:1 15:0 16 5 1 10 42-36 16
0:3 2:3 0:2 1:0 0:3 1:1 4:2 14:0
7
УТК-ДЮСШ (Умань)
0:3 1:5 0:4 0:7 2:6 1:2 1:1 2:0 16 3 3 10 17-49 12
1:8 0:6 0:4 0:2 0:0 1:1 3:0 5:0
8
Олександрія-Аметист-2 (Олександрія)
0:4 0:5 0:1 1:1 1:2 1:0 1:1 4:0 16 3 2 11 13-43 11
0:6 0:7 0:3 0:3 0:3 2:4 0:3 3:0
9
Олімпік (Кіровоград)
1:10 0:14 1:10 1:15 0:8 0:15 0:2 0:4 16 0 0 16 4-138 0
0:9 0:10 0:9 0:7 1:3 0:14 0:5 0:3

Cтикові матчі за вихід до фінальної частини

Перші матчі (09.06.2015)

ДЮСШ-9 (Харків) – СДЮШОР Космос (Запоріжжя) – 1:4

МФК Кремінь (Кременчук) – Чайка (Вишгород) – 1:2

ФК Одеса – СДЮШОР (Черкаси) – 0:0

Ніка (Івано-Франківськ) – Прем’єр-Нива (Вінниця) – 1:1

Повторні матчі (14.06.2015)

СДЮШОР Космос (Запоріжжя) – ДЮСШ-9 (Харків) – 2:0

Чайка (Вишгород) – МФК Кремінь (Кременчук) – 2:1

СДЮШОР (Черкаси) – ФК Одеса – 1:1

Прем’єр-Нива (Вінниця) – Ніка (Івано-Франківськ) – 3:2

Фінальний етап (18-19.06.2015, смт. Щасливе)

1/2 фіналу

Прем’єр-Нива (Вінниця) – Чайка (Вишгород) – 2:1

СДЮШОР Космос (Запоріжжя) – ФК Одеса – 2:0

Матч за 3-є місце

Чайка (Вишгород) – ФК Одеса – 6:2

Фінал

СДЮШОР Космос (Запоріжжя) –  Прем’єр-Нива (Вінниця) – 3:1