Після важких матчів у Харкові «Сокіл-2» зіграв у Преміум-лізі

0
1301

«Соколята» після дальнього виїзду в рамках Юнацької Екстра-ліги.

У Харкові наші двічі перемогли і вирушили назад до Хмельницького. Додому гравці потрапили близько п’ятої ранку неділі, 18 лютого. І вже о четвертій дня наша команда знову вийшла на майданчик. Цього разу в рамках Кубку Виклику дивізіону 2 Преміум-ліги вони зустрілися із одним із фаворитів турніру «Каратом-Velmet».

Відзначимо, що Віталій Розпаченюк не міг розраховувати на усіх своїх підопічних. Відразу п’ять гравців захворіло. Серед них ключові гравці Первєєв, Тихонець, Зарванський і Хмиз. Тому на гру «Сокіл-2» вийшов дещо не в оптимальному складі. Ігрову практику отримали ті, хто не так часто виходить на паркет в офіційних матчах.

Карат-Velmet – Сокіл-2 – 7:2 (4:2)

Карат-Velmet: Кащенко, С. Століта, М. Століта, Гринчук, Гуляк, Пасічник, Доліба, Хребтатий, Калюжняк, Нагорняк, Ціпко

Сокіл-2: Гринь, Омарі, Барабаш,  Чекирда, Гаврилюк, Сохорук, Стасішин, Снігур

Голи: С. Століта (3), Гуляк (4), Пасічник (21, 32, 35), М. Століта (22, 34) – Гаврилюк (15), Чекирда (23)

Попередження: Барабаш (31)

«Мені результат не важливий, мені важлива ваша гра», – сказав під час установки перед матчем і не раз повторював під час гри Віталій Розпаченюк. «Соколята» у протистоянні з «Каратом-Velmet» відпрацьовували гру із п’ятим польовим. Початок вийшов не надто вдалим. Дві помилки при розіграші «зайвого» призвели до двох голів від С. Століти і Гуляка, які ті забивали в пусті ворота – 2:0.

Це не знітило «соколят» і вони продовжили виконувати установку тренера. Перша четвірка грала з п’ятим, а друга більше оборонялася і грала на контратаках. Саме під час швидкого переходу із оборону в атаку наші забили перший гол. Гринь практично ідеально кинув м’яч на чужу половину в ноги Гаврилюку і той вийшов один на один з голкіпером і точно пробив у дальній кут – 2:1.

Гаврилюк 2

Далі за справу взявся екс-гравець «Сокола-2» Пасічник, який вдало використовував свою швидкість і здійснив чимало проходів. Спочатку після чергового рейду він забив сам, а потім віддав гольову на М. Століту – 4:1. Вдруге «соколята» забили після розіграшу «зайвого» і Чекирда замкнув простріл від Гриня – 4:2.

Після відпочинку активність Пасічника призвела до ще трьох голів у ворота «Сокола-2». Наші, хоч і більше володіли м’ячем, забити більше не змогли. Та вони змогли удосконалити важливі аспекти у своїй грі, що для юних гравців і тренера було головним.

Сокол-2

Після гри Віталій Розпаченюк подякував підопічним за гру і повідомив їм, що в понеділок вони відпочиватимуть. Далі на «соколят» чекає підготовку до ще одного непростого виїзду в рамках Юнацької Екстра-ліги. На цей раз вони вирушать до Чорноморська. Там вони зіграють з «Іллічівцем», що йде третім вслід за нашою командою.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ