Помилки в другому таймі стали фатальними: «Сокіл» (U-15) програв «Чорному морю»

0
312

Після поразки в ранковій грі від «Кристалу» (1:3) о 16.00 хмельницький «Сокіл» вдруге вийшов на майданчик, щоб провести гру проти ще однієї одеської команди, «Чорне море». Одесити вранці обіграли КІВС «Енергію» 2:1, після чого піднялися в верхню половину турнірної таблиці.

Зі стартовим свистком хмельничани опинилися під щільним пресингом суперника, і навіть вихід зі своєї половини давався дуже складно. На 9-й хвилині на своїй половині помилився Токар, Бондар обігрався в «стінку» з Романенком, після чого спокійно розстріляв ворота. Нагоду зрівняти рахунок «Сокіл» отримав за хвилину: Лисенко непогано пробив зі штрафного, але «Чорне море» врятував воротар Белімов. Відігрався «Сокіл» на 12-й хвилині: наші хлопці провели розкішну широку контратаку, яку точним ударом з-меж штрафної завершив Ростківський. Менш ніж за хвилину Бернада ледь не вивів хмельничан перед – Белімов знову зіграв надійно. Перший тайм – 1:1.

На самому початку другого тайму Лисенку серйозно дісталося після підкату від ще одного воротаря «Чорного моря» Микити Тигляєва, і лише після допомоги лікаря Артем зміг повернутися на лаву запасних. На цьому неприємності у «Сокола» не завершилися. Одесити провели атаку і після удару Романенка м’яч від Ростківського опинився в наших воротах. Але і це не все: в наступній атаці Романенко з ауту пробив в штрафну, де першим на м’ячі був Дібров.

Невдалий початок тайму вочевидь вплинув на наших хлопців. Помилок біля воріт стало дуже багато, кілька разів «соколят» вибачали, були і штанги, і саме з добивання після відскоку від каркасу воріт Бондар зробив рахунок 4:1. В «Соколі» замість Житніковського в ворота вийшов Сікорський, і одразу записав до свого активу сейв. «Сухим» Ілля протримався кілька хвилин – на 25-й хвилині у «моряків» відзначився Голубець.

За такого рахунку тренери обох команд почали вдаватися до гри з п’ятим польовим гравцем. Саме при грі «5 на 4» «Чорне море» забило ще двічі і здобуло перемогу 7:1.

В середу, 23 грудня, «Сокіл» (U-15) зіграє з одноособовим лідером чемпіонату, київською ДЮСШ № 25. Початок гри – о 12.30.

22 грудня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Чорне море» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 7:1 (1:1)

«Сокіл»: Владислав Житніковський (Ілля Сікорський, 23) – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас, Назар Токар
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Юрій Бондар, 9,22, Ростислав Ростківський, 17-автогол, Дмитро Дібров, 18, Тарас Голубець, 25, Сергій Глагола, 29, Дмитро Романенко, 30 – Ростислав Ростківський, 12