Поразка «Сокола» в Херсоні: Порядок на рівних 15 хвилин протистояв класу, але потім клас таки взяв своє

0
435

Другий тур в Favbet Екстра-лізі розпочався в суботу двома матчами, в яких були зафіксовані результати з розряду несподіваних. Хто ж міг перед передбачити, що «Моноліт-Viva Cup» буквально винесе з житомирського майданчика «ІнБев», а в Києві один з фаворитів чемпіонату «ХІТ» «відскочить» матчі з «Енергією»? Гра ж в Херсоні, де «Продексім» приймав хмельницький «Сокіл», футзальною спільнотою сприймалася як така, де ймовірність будь-якої несподіванки є майже нульовою. Можна визнати, що підстав для цього дійсно було більш ніж предостатньо, але в футзалі все вирішується на майданчику, де будь-який матч розпочинається з рахунку 0:0.

Гра розпочалася з атак господарів, проте на 2-й хвилині хмельничани провели контратаку і майстерність Савенка врятувала «Продексім» від голу після удару Хамдамова. Надалі м’ячем набагато більше володіли херсонці, але це все було далеко від воріт Шевченка, тому реальної загрози не було. Лише на 4-й хвилині у Шотурми пройшов удар з 8-ми метрів, але Шевченко зіграв надійно.

Гра йшла не за сценарієм Андре Броканелло, про що засвідчив тайм-аут, який на 12-й хвилині був змушений брати бразильський наставник «Продексіму». Суттєво гру це не змінило: господарі атакували, а «Сокіл» шукав можливості для контратак. І таких на 14-й хвилині було дві. Спочатку Савенко відбив м’яч після удару Токара зліва, а згодом вже Гуцуляк справа вийшов сам на сам з Савенко, який відбив м’яч рукою. Чи було це за межами штрафного майданчика, отримати точну відповідь на це з повторів було дуже важко. За хвилину ж рахунок був відкритий. Ударом з 8-ми метрів відзначився Шотурма, проте все для нього зробив Білоцерківець, який видав ідеальну передачу. За кілька секунд той же Шотурма подвоїв перевагу «Продексіма», вдало реалізувавши вихід сам на сам з Шевченком.

За рахунку 0:2 Роман Ковальчик взяв тайм-аут, і «Сокіл» показав, що два пропущених м’ячі хлопці пережили спокійно. На ворота Савенка пройшли кілька атак, на жаль, вони завершувалися ударами не в ствір воріт, а поруч зі штангою. Перші 20 хвилин за «Продексімом» 2:0.

Після перерви малюнок гри суттєво не змінився. «Продексім» переважно атакував, «Сокіл» відпрацьовував в захисті та чатував на контратаки. Все було спокійно, але варто було на 27-й хвилині Хамдамову втратити м’яча (чи не за допомогою відвертого поштовху Корсуна в спину? Це питання до арбітрів, яке, як завжди, буде без відповіді), як сам же Корсун цим і скористався. А невдовзі Білоцерківець протягом хвилини оформив дубль, коли двічі опинявся на ударній вбивчій позиції.

Роман Ковальчик за такого рахунку дав можливість Шевченку відпочити, і в нашу «рамку» вийшов Богдан Бабенко. За кілька хвилин хмельничани вже заспокоїлися, і на 31-й хвилині Бабак та Данилюк (на добиванні) намагалися пробити Ципуна, але той двічі відбив небезпечні удари.

Доля матчу вже була вирішена, питання залишалося лише в остаточному рахунку. На 37-й хвилині синхронно спрацювали Даніель Роза та Клаудіньо, і останній невідпорно пробив без шансів для Бабенка. За дві хвилини відзначився Зварич, який першим був біля м’яча, який відскочив від штанги. Але остаточна крапка в грі все ж таки була за «Соколом». Після виходу Данилюка сам на сам Ципун зіграв рукою за межами штрафної, і це була пряма червона карта. В більшості «Соколу» грати не довелося, бо наші гравці миттєво використали стандарт. Данилюк відпасував на Бабака, який переправив м’яч у порожні ворота.

«Сокіл» поступився в Херсоні 1:7, але це був той самий випадок, коли рахунок не зовсім відповідає тому, що відбувалося на майданчику. Проте, вже як є. А наступна гра у нашої команди буде 6 вересня, коли на своєму майданчику хмельничани прийматимуть «Ураган».