Преміум-ліга: «Алея Взуття» перемагає «Фахівець» у першій грі фінальної серії плей-офф дивізіону 3

0
1727

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Поступово підходить до фінішу турнірна боротьба у найбільш чисельному дивізіоні Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, дивізіоні 3. Минулого вік-енду, 26-го та 27-ого серпня, тут добігла до свого завершення півфінальна стадія плей-офф, а окрім цього були зіграні перші матчі «золотої» та «бронзової» серій. Також відбулися матчі 3-ого туру Кубку Поділля. Про все це далі у нашому огляді.

Другим фіналістом плей-офф у дивізіоні 3 став «Фахівець», який у вирішальній третій грі серії впевнено розібрався із «UBC-Лезнево». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, а найбільше «феєрив» на майданчику Семенюк, який окрім забитого м’яча записав на свій рахунок і два «асисти», після яких свої результативні «автографи» у воротах Дащука залишали Овчинніков та Гавага. Спіймавши кураж, «фахівці» після перерви не зупинилися на досягнутому, і ще тричі змусивши капітулювати кіпера «UBC-Лезнево», зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка, «чорні» ж на все це спромоглися відповісти лише голами Микитюка та Тадлі та дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Фахівця», який таким чином зіграє у фіналі, а «UBC-Лезнево» – у серії за «бронзу».

В першій грі «бронзової» серії боротьби як такої не вийшло. «UBC-Лезнево» вочевидь зробило правильні висновки після вищезгаданої поразки від «Фахівця» у півфіналі плей-офф, і в першій грі серії за підсумкове 3-є місце впевнено переграв «МобіФренд». Інтрига жила лише в першому таймі, який завершився за мінімальної переваги номінальних гостей, а ось після перерви підопічні Олександра Дрижі за рахунок злагодженої командної гри довели справу до розгрому. Все вирішив відрізок з 40-ої по 43-ту хвилину, впродовж якого у ворота «МобіФренда» влетіло відразу три м’ячі. Спантеличені таким розвитком подій підопічні Павла Саса зуміли ж відповісти лише голом Герасимчука та дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:2 на користь «UBC-Лезнево», який виходить вперед у серії.

Справжньою окрасою усього ігрового вік-енду став перший матч фінальної серії плей-офф між «Алеєю Взуття» та «Фахівцем». Перший тайм суперники провели неймовірно активно, але до забитих м’ячів справа дійшла лише під його завісу, коли «Алеї Взуття» протягом двох хвилин вдалося двічі змусити капітулювати Ващука. Спочатку відкрив рахунок у матчі Гребенюк, втіливши у гол силовий простріл з флангу, а через декілька секунд спрацювала «домашня заготовка» «Алеї» при розіграші стандарту. Після стрімкого розіграшу штрафного ніхто не завадив Бойку завдати точного удару під поперечину – 2:0. «Фахівець» не опустив руки, і вже доволі швидко після перерви Овчинніков увінчавши розкішним ударом у «дев’ятку» блискучий сольний прохід у власному виконанні, та подарував надію «білим». Надалі можна було спостерігати справжні «гойдалки», але до забитих м’ячів справа так і не дійшла. Справжні дива творили голкіпери обох команд, не раз витягуючи просто неймовірні м’ячі, не раз суперникам на допомогу приходив каркас воріт, а відчайдушні спроби «Фахівця» відігратися з п’ятим польовим успіхом так і не увінчалися – 2:1 на користь «Алеї Взуття», яка таким чином виходить вперед у «золотій» серії дивізіону 3.

А ось у Кубку Поділля достроково визначилося ім’я переможця. Ним став набравший непогану форму на фініші сезону «Lifecell», який в 3-ому турі впевнено розібрався із «Носорогом». «Носороги» на п’ять пропущених м’ячів у власні ворота спромоглися відповісти лише голом престижу – 5:1 на користь «Lifecell». У іншому матчі 3-ого туру «Моноліт» виявився влучнішим у гольовій перестрілці за «Максимум» – 6:5, і завдяки цьому успіху «бордові» завершують сезон на підсумковій шостій позиції. Завершить програму Кубку Поділля матч між «Максимумом» та «Lifecell», який відбудеться наступного вік-енду.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ У ДИВІЗІОНІ 3

«UBC-Лезнево» – «Фахівець» – 2:6 (0:3)

Рахунок у серії: 1:2

Арбітри: Сохорук, Божко

Голи: Микитюк (35), Тадля (48) – Овчинніков (4), Гавага (9, 32), Семенюк (12), Хлопонін (44, 47)

«UBC-Лезнево»: Дащук, Ягринець, Гоцуляк, Микитюк, Сокирко, Тадля, Сьомін, Дрижа

«Фахівець»: Ващук, Атласюк, Хлопонін, Бобік, Семенюк, Овчинніков, Гавага, Паляниця, Присяжнюк, Шевчук, Краєвський

Попередження: Атласюк (44)

«Максимум» – «Моноліт» – 5:6 (2:5)

Арбітри: Данилюк, Бойко

Голи: Подуфалий (8), Королишин (15, 38), Резніченко (29), Кирик (31) – Янов (6), Дарченко (13), Лисий (18, 23), Слобода (20), Печуляк (36)

«Максимум»: Д. Ткачук, Клубніцький, Резніченко, Королишин, Казва, Кирик, Подуфалий, Рабченюк

«Моноліт»: Баландюк, Печуляк, А. Росінський, Дарченко, Слобода, Лисий, Янов, Романенко, С. Росінський

«Носорог» – «Lifecell» – 1:5 (0:3)

Арбітри: Бойко, Данилюк

Голи: Туменко (48) – Ковальчук (12), Люховець (18), Власов (21, 44), Коваленко (47)

«Носорог»: Бевза, Романов, Туменко, Балабанов, Кузюткін, Куцак, Васильков, Фурсєєв, Кравчук

«Lifecell»: Барабаш, Віт, Власов, Іщук, Коваленко, Ковальчук, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Павлік, Слободенюк, Удовіка

Попередження: Слободенюк (36)

«Алея Взуття» – «Фахівець» – 2:1 (2:0)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: А. Сас, Божко

Голи: Гребенюк (23), Бойко (24) – Овчинніков (33)

«Алея Взуття»: Радзвіл, Данілов, Бойко, Гребенюк, Караім, Ткачук, Душкін, Котенков, Пасічник, Гончарук, Щепанський, Заяц

«Фахівець»: Ващук, Краєвський, Паляниця, Хлопонін, Овчинніков, Гавага, Атласюк, Шевчук, Присяжнюк, Бобік

Попередження: Ткачук (25), Пасічник (42)

«МобіФренд» – «UBC-Лезнево» – 2:5 (1:2)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: Жмурко, Данилюк

Голи: Вакух (12), Герасимчук (45) – Ягринець (13, 40), Тадля (25), Гоцуляк (41), Дрижа (43)

«МобіФренд»: Мазур, Вакух, Єременко, Герасимчук, Трембач, Ладунець, Шаварський, Сас, Рукавець

«UBC-Лезнево»: Дащук, Ягринець, Гоцуляк, Микитюк, Сокирко, Сьомін, Тадля, Ісхаков, Дрижа

Попередження: Вакух (21), Герасимчук (35) – Сокирко (22), Ягринець (28), Тадля (33)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області