Преміум-ліга: анонс чергових матчів «Сокола-2» і «Сокола-3»

0
2303

У третьому турі чемпіонату Хмельницького з футзалу наші команди зіграють проти «Атлетика-Ферозіт» і «Евеліни».

Друга і третя команди «Сокола» поки демонструють різні результати в хмельницькій Преміум-лізі. Більш старші гравці «Сокола-3» у дивізіоні 1 мають одну перемогу і одну нічию в активі. Молодші у дивізіоні 2 поки лише програвали.

У третьому турі «Сокіл-3» гратиме із ярмолинецькою «Евеліною». Майбутній суперник незручний для більшості команд преміям-ліги і може добряче попсувати нерви будь-якому супернику. Першими на собі це відчули гравці «Феміди-Starlife», які у важкому матчі виграли із рахунком 3:2. В другому турі «Евеліна» святкувала свою першу перемогу в сезоні. Стожик і компанія були сильнішими за «Вентс-Ротор-2» (3:1). То ж на нашу команду чекає чергове непросте випробовування. Успішний результат не лише закріпить позиції «Сокола-3» в групі лідерів, а й надасть психологічної впевненості наймолодшій команді дивізіону.

Вирізнити когось у складі суперника буде неправильно, оскільки «Евеліна» славиться перш за все командною грою. Це ж можна сказати і про «Сокіл-3». Хто вийде переможцем у цьому матчі, побачимо в суботу, 11 листопада. Гра в спорткомплексі ГУНП розпочнеться о 16:30.

«Сокіл-2» вперше спробує здобути залікові бали у матчі проти «Атлетика-Ферозіт». Гра пройде в понеділок. Пов’язано це із тим, що наші юнаки в напередодні мають два матчі в Екстра-лізі U-16. Майбутній суперник в чемпіонаті Хмельницького має в своєму активі одну перемогу і одну поразку. У минулому турі «атлетики», забивши три голи на останній хвилині, виграли в «Новатора» із рахунком 6:3. То ж до гри вони підходять із хорошим настроєм. Яким він буде в «соколят», покаже другий матч Екстра-ліги (в першому наші виграли в ДЮСШ-4 (Рівне) – 6:0). Відзначимо також, що гратимуть команди в спорткомплексі ГУНП. Це може допомогти «Соколу-2», для якого цей паркет звичні ший від покриття залу в ХНУ.

В складі суперника варто виділити Волошина, Сороку, Степанюка і Яюса. Саме ці гравці задають тон у грі «атлетиків». Не таким стабільним є Бесараб. Та й він здатен своїми діями вирішити долю матчу. Не забудемо і про досвідченого Розізнаного, який керує діями команди не лише з лавочки, а й допомагає команді на майданчику. Розпочнеться гра о 18:00 в понеділок, 13 листопада.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ