Преміум-ліга: анонс чергових матчів “Сокола-3”

0
1473

“Соколята” знову зіграють дві гри за два дні.

В суботу, 7 липня, вони протистоятимуть амбітній команді “Agora” в рамках 1/8 Кубку. В неділю на підопічних Віталія Розпаченюка чекає зустріч із досвідченим “Ротором”, який у минулому сезоні завоював “срібло” літньої Преміум-ліги.

Минулі вихідні були насиченими для “Сокола-3”. Спочатку наша команда за дощової погоди впевнено розібралася із колективом “Патріот-Vігор” і пройшла в 1/8 Кубку Преміум-ліги з міні-футболу. Наступного дня “соколята” проявили характер і здобули вольову перемогу над “Прикордонником”.

Продовжити вдалу серію команда зможе уже в суботу, 7 липня, коли зіграє свій другий кубковий матч у цьому сезоні. І хоч суперником буде команда третього дивізіону, недооцінювати її не варто. У її складі виступає ряд досвідчених і класних виконавців, які у минулих сезонах виступали у дивізіоні 1. Це Андрій Яремчук, Сергій Олексюк, Віталій Семенчук, Вадим Сьомін, Данило Терлецький, Тимофій Диняк та Ігор Ісхаков. Варто згадати і Олександра Волошина, який є кращим бомбардиром команди із 15 голами, які він забив в Кубку і чемпіонаті.

Тому на “Сокіл-3” очікує цікавий матч із непростим суперником. Відбудеться він на другому майданчику НВК №10. Початок – 15:00.

Через добу від кубкового матчу підопічні Віталія Розпаченюка знову вийдуть на майданчик. Суперник буде ще більш грізний – віце-чемпіон минулого сезону Преміум-ліги з міні-футбол “Ротор”.

Перше слово, яке найкраще описує цю команду – колосальний досвід. Яскраво свідчить про це вік гравців. Наймолодшому – 27 років. Більшості уже за 30 і практично цим же складом команда виграла ветеранську футзальну Преміум-лігу 35+. Руслан Кострицький, Борис Рудий, Олександр Грищук, Дмитро Красножон, Андрій Слободян, Ігор Стасюк, Олег Шпаков, Іван Логвиненко – ці імена гравців “Ротора” відомі більшості хмельницьких вболівальників.

Уже не зовсім молода команда аж ніяк не поступається іншим у дивізіоні 1. Частенько “Ротор” обирає гру другим номером і вичікує свого шансу. Контратакувати команда вміє класно. Не в останню чергу саме завдяки цьому здобула 10 очок в чемпіонаті і йде на шостому місці.

То ж на “Сокіл-3” очікує цікавий і важкий матч проти досвідченого суперника. Гра проти таких гравців часто стає хорошим уроком для молоді. Чи принесе ця гра ще й позитивний результат, стане відомо в неділю. Початок поєдинку на другому майданчику НВК №10 о 15:00.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ