Преміум-ліга: дует лідерів дивізіону 2 і надалі очок не втрачає

0
1974

Огляд матчів 3-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

В розпалі розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 17-го та 18-го червня, у дивізіоні 2 були зіграні матчі 3-ого туру, результати яких до максимуму загострили турнірну інтригу на усіх ділянках турнірної таблиці. Про все це далі у нашому огляді.

Закріпив власне лідерство «Інтерпродсервіс», який в 3-ому турі здолав «Ауді». В першому таймі забитими м’ячами обмінялися Віхренко та Алексєєв, а вже в дебюті другої половини зустрічі Войтович, виявившись в потрібному місці після розіграшу «стандарту», вперше вивів вперед у рахунку «автомобілістів». Цей гол став каталізатором атакувальних можливостей номінальних господарів, які стали діяти активніше на половині майданчику суперника, і результат довго не змусив на себе очікувати. Вдалі дії зв’язки Віхренко-Панькевич вже доволі швидко знову повернули перевагу у рахунку «Інтерпродсервісу», а їх почин сповна підтримали Гарбар та Самолига, які з інтервалом в одну хвилину змусивши капітулювати Бондарчука, встановили комфортні «+3» для господарів. Однак «Ауді» і не думав здаватися, і зумів скоротити розрив у рахунку до мінімального, однак останнє слово в цій зустрічі було за «синіми», а саме за Віхренком, який оформивши хет-трик, зняв усі питання щодо переможця – результативна перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 6:4, який із стовідсотковим показником в графі «набрані очки» продовжує лідирувати у дивізіоні 2.

Максимальний заліковий бал має у власному активі і «ККФА-Vivasan», який в 3-ому турі здобув непросту перемогу над «Політехніком». Голи Ксьонзика та Суліми, які увінчали грамотні розіграші стандартних положень, подарували «вівасанівцям» комфортну перевагу у два забиті м’ячі вже до 8-ої хвилини, однак влучний удар Гаєвського подарував надію «Політехніку». Надалі чудова гра другим номером принесла підопічним Миколи Федорка дивіденди у вигляді голів Ковальчука та Матковського, однак номінальні господарі і не думали опускати руки. «Політехнік» вів за собою Садовнік, який спочатку створив усі передумови для голу Круліку, вивівши його чудовим пасом з флангу фактично на порожні ворота, а на останніх хвилинах відзначився і сам, проте на більше у номінальних господарів вже не вистачило ні часу, ні можливості – мінімальна перемога «ККФА-Vivasan» з рахунком 4:3.

На третю сходинку піднялася «ЕкоАльт-Адрія», яка у видовищному поєдинку здолала «Філтекс». Перший тайм ознаменувався фантастичною контргрою «зелених», які вдало використовуючи швидкі та разючі переходи від оборони до атаки пішли відпочивати за розгромної переваги у рахунку, а гол Трофанюка, який вдотик поцілив точнісінько у ліву «дев’ятку», обіцяє стати одним з кращих у турі. Після відпочинку Вакух власним дублем протягом однієї хвилини подарував надію «Філтексу», і повіривши у власні сили «помаранчеві» пішли відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, однак ця тактика успіхом не увінчалася, а усі питання щодо переможця зняв Матус – 5:4 на користь «ЕкоАльт-Адрії».

Вперше смак перемоги відчув «Лунтік», який здолав опір «Менса», який до цього не знав гіркоти поразки. У досить рівному поєдинку «лунтіки» двічі виходили вперед у рахунку, однак відразу «червоні» знаходили в собі сили відігратися. Вирішальною ж стала виконавська майстерність Петреченка, який в підсумку оформив хет-трик в цій зустрічі, а втретє відігратися «менсівці» вже не зуміли – 3:2 на користь «Лунтіка», який завдяки цьому успіху віддаляється від небезпечної зони вильоту.

Також першу перемогу в сезоні святкував і «Сокіл-2», який здолав досі непереможний «Атлетик-Ферозіт». В першому таймі основні події відбувалися біля воріт Гриня, однак кіпер «соколят» не раз рятував свою команду, зокрема і парирувавши пенальті від Яюса. Цей епізод неабияк додав впевненості його партнерам по команді, які стали активніше проявляти себе у атаці, і на 32-ій хвилині Хмиз, замкнувши на дальній стійці простріл Первеєва, відкрив рахунок у матчі. «Атлетик-Ферозіт» невдовзі відповів влучним ударом Божика, після чого підопічні Віталія Розпаченюка перейшли на гру з п’ятим польовим, роль якого виконував Гринь, і саме він став героєм, добивши на останніх секундах м’яч у сітку після удару в стійку від Барабаша. Отже – 2:1 на користь «Сокола-2», який завдяки цьому успіху значно покращує власні перспективи у боротьбі за вихід до плей-офф.

Доволі цікавим видався і двобій між «ЕкоАльтом» та «Патріот-Vігор». Краще розпочали гру номінальні господарі, які вже всередині першого тайму володіли перевагою у два забиті м’ячі (відмічаємо диво-гол Рибчинського зі своєї половини! – прим. автора), однак підопічні Ігоря Вислободського не знітилися. Гол Коротуна подарував надію «патріотівцям», а влучний удар Мороза в дебюті другого тайму оживив інтригу в матчі. Надалі номінальні гості виглядали значно впевненіше, і були близькими до того, аби вирвати перемогу, однак Палійчук на останніх хвилинах з дабл-пенальті пробив вище воріт. Отже – нічия з рахунком 2:2, яка значно загострює подальшу інтригу в боротьбі за місця у першій вісімці, володарі яких потім у плей-офф визначать ім’я чемпіона та призерів.

У наступному, 4-ому турі (матчі 24-25 червня), зустрінуться наступні пари команд: «Філтекс» – «ЕкоАльт», «Патріот-Vігор» – «Сокіл-2», «ЕкоАльт-Адрія» – «ККФА-Vivasan», «Атлетик-Ферозіт» – «Ауді», «Політехнік» – «Менс», «Інтерпродсервіс» – «Лунтік».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 3-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«ЕкоАльт» – «Патріот-Vігор» – 2:2 (2:1)

Арбітри: Жмурко, Бондар

Голи: Рибчинський (4), Булка (10) – Коротун (16), Мороз (26)

«ЕкоАльт»: Тихонюк, Булка, Рибчинський, Волощук, Щіпановський, Михайлов

«Патріот-Vігор»: Гах, Атласюк, Марчук, Палійчук, Марущак, Коротун, Вараниця, Вольський, Шадрін, Вислободський, Мороз, Глушок, Чеботарьов

Попередження: Коротун (5), Гах (48)

«Політехнік» – «ККФА-Vivasan» – 3:4 (1:3)

Арбітри: Фертюк, Жмурко

Голи: Гаєвський (12), Крулік (36), Садовнік (49) – Ксьонзик (5), Суліма (8), Ковальчук (20), Матковський (31)

«Політехнік»: Забродський, Клапченко, Дзюбак, Вільчинський, Пекнич, Садовнік, Гаєвський, Крулік, Майданюк, Гриньков, А. Салабай, Н. Салабай

«ККФА-Vivasan»: Касапчук, Федорко, Качур, Гуменний, Сушицький, Забавський, Матковський, Суліма, Ростецький, Феринський, Чабан, Кордас, Король, Ковальчук, Ксьонзик

Попередження: Крулік (43)

«Лунтік» – «Менс» – 3:2 (1:1)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Петреченко (3, 26, 38) – Юзвак (22), Киданчук (32)

«Лунтік»: Заболотний, Пушкар, Шиманський, Радюк, Петреченко, Подвисоцький, Чекирда, Гавришко, Кононенко, Шевчук, Пилипчук, Рижук, Мисик

«Менс»: Гілюк, Левчук, Попов, Лісоводський, Киданчук, Юзвак, Козубович, Самонов, Скальський, Дуда, Юрах

Попередження: Козубович (13)

«Атлетик-Ферозіт» – «Сокіл-2» – 1:2 (0:0)

Голи: Божик (39) – Хмиз (32), Гринь (49)

«Атлетик-Ферозіт»: Денисюк, Яюс, Сорока, Волошин, Розізнаний, Босак, Божик, Басараб, Романов, Рудковський, Місюра, Дехтяренко

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Мазур, В. Первєєв, Хмиз, Омарі, Барабаш, Пелих, Зарванський, Корнєєв, Гаврилюк, Стасішин

«Інтерпродсервіс» – «Ауді» – 6:4 (1:1)

Арбітри: Жмурко, Муляр

Голи: Віхренко (5, 33, 49), Панькевич (36), Гарбар (41), Самолига (42) – Алексєєв (14, 48), Войтович (27), Замогильний (43)

«Інтерпродсервіс»: Гарбар, Панькевич, Іщук, Віхренко, Є. Первєєв, Самолига, Даньков

«Ауді»: Алексєєв, Баценко, Бондарчук, Войтович, Галкін, Гулега, Загребельний, Замогильний, Ковбасюк, Сердунич, Шатілов

Попередження: Є. Первєєв (36) – Бондарчук (9)

«ЕкоАльт-Адрія» – «Філтекс» – 5:4 (4:1)

Голи: Трофанюк (10), Матус (12, 44), Франков (19), Яворський (24) – Франков (20, аг.), Вакух (36, 37), Загуровський (48)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Трофанюк, Яворський, Лис, Панасюк, Франков, О. Рогульський, Матус, В. Рогульський, Миронюк

«Філтекс»: Хдейр, Вакух, Якубовський, Васильчук, Ярославський, Юнчик, Юрко, Загуровський, Посмітюха, Ковальчук, Чижов

Попередження: Трофанюк (46) – Вакух (16), Загуровський (25), Посмітюха (34)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області