Преміум-ліга: «Динамо-ГУНП» виходить вперед у фінальній серії плей-офф дивізіону 1

0
1566

Огляд матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Наближається до логічного завершення розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, де повним ходом триває пора вирішальних поєдинків. Безперечно, найбільша увага вболівальників була прикута до найсильнішого дивізіону Преміум-ліги, дивізіону 1, де у суботу, 11-го березня, добігла до свого завершення боротьба у півфінальних серіях плей-офф, а вже наступного дня, 12-го березня, відбулися перші матчі серій за третє місце та чемпіонство. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

«Феміда-Старлайф» – «Динамо-ГУНП» – 2:5 (2:2)

Рахунок у серії: 1:2

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Рибак (10), Бойко (24) – Колесников (8, 10, 35, 39, 45)

«Феміда-Старлайф»: Паславський, Пелишок, Бойко, Бабак, Чорномаз, Дележа, Муляр, Романюк, Гончарук, Маковійчук, Бродзянський, Рибак, Пислар, Ткачук

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Бабій, Соботюк, Сохорук, Грицик, Щасливий, Наскальний, Сторожук, Заєць, Гранчак

Попередження: Чорномаз (43) – Сохорук (2), Соботюк (40)

Програму ігрової суботи відкривав третій матч півфінальної серії між «Фемідою-Старлайф» та «Динамо-ГУНП».

Обмінявшись перемогами в перших двох іграх, суперники вирішальну, третю зустріч в боротьбі за вихід до фіналу, розпочали більш ніж обережно, розуміючи надвисоку ціну відповідальності та результату цього двобою. Як наслідок, перші хвилини запам’яталися хіба що в’язкою позиційною боротьбою, але ніяк не розмаїттям створених гольових моментів. Що цікаво, що вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт, і стало це більше не наслідком командних дій одного із суперників, а яскравої індивідуальної майстерності Колесникова, який після чудового пасу з флангу ефектно на замасі «поклав» Паславського, і далі холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою – 0:1. Підопічні Едурда Шепанського із відповіддю не забарилися, і через дві хвилини Рибак, розкішним ударом з розвороту поціливши у верхній кут після вивіреного пасу Чорномаза, зробив цифри на табло спорткомплексу ГУНП рівними – 1:1. Однак радість переможця «регулярки» у дивізіоні 1 була недовгою. Як відомо, «стандарти» є однією з найбільш сильних сторін «динамівців», і саме вдалий розіграш одного з них дозволив номінальним гостям вже доволі швидко вдруге в матчі капітулювати Паславського, а залишив свій результативний «автограф» його воротах той ж таки Колесников, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після передачі Грицика з кутової позначки – 1:2. Після цього «Динамо-ГУНП» на куражі могло майже відразу зробити власну перевагу у рахунку ще впевненішою, однак всюдисущому Колесникову не вдалося переграти у ближньому бою кіпера «Феміди-Старлайф». Завершення першого тайму пройшло у атаках номінальних господарів, які відчайдушно кинулися відіграватися, розпочавши створювати один за одним моменти біля воріт Попроцького, однак або чудово діяв кіпер «динамівців», який парирував «мертвий» м’яч після удару Дележі у верхній кут, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшов Наскальний, який виніс сферу з «стрічечки» після підступного пострілу від Гончарука. По такій грі гол у ворота «Динамо-ГУНП» був лише питанням часу, і стався на 24-ій хвилині, коли Бойко після ефектної «стіночки» із Муляром прицільно пробив у праву «шістку» – 2:2. Невідомо, як би склалися подальші події у матчі, реалізуй свій момент наприкінці першої половини зустрічі Пислар. Попроцький після підступного удару «двадцятки» господарів у нижній проводжав м’яч хіба що поглядом, однак «Динамо-ГУНП» від голу врятувала стійка.

Вирішальним став епізод на 35-ій хвилині, коли після чергового «стандарту» від «Динамо-ГУНП» вдало продовжив атаку своєї команди другим темпом і потужним ударом впритирку із стійкою не залишив Паславському жодних шансів – 2:3. Цей гол на певний час відправив «Феміду-Старлайф» у стан гроггі, а ось «Динамо-ГУНП» навпаки продовжувало діяти більш розкутіше та впевненіше у власних силах, а Колесников продовжував «феєрити», і коли на 39-ій хвилині капітан «динамівців» після чудової гри у відборі холоднокровно переграв у ближньому бою кіпера номінальних господарів, знову зірвавши гучну овацію трибун, здавалося, що інтрига в цій грі згасла – 2:4. «Феміда-Старлайф» в ті хвилини стала діяти на паркеті дещо авантюрно, головний акцент роблячи на атаку, і невдовзі подарувати надію переможцю регулярного чемпіонату у дивізіоні 1 міг Бойко, але його гарматний постріл метрів з 15-ти прийняла на себе стійка. Ігровий час невпинно спливав, і це змушувало підопічних Едуарда Щепанського ще більше ризикувати та «розкриватися». «Динамо-ГУНП» ж терпляче відпрацьовувало в обороні, «огризаючись» швидкими контрвипадами, один з яких завершився голом на 45-ій хвилині, коли Колесникову після провалу захисту суперника та ідеальної передачі Бабія вже нічого не могло завадити завдати з кількох метрів разючого удару та оформити пента-трик – 2:5. Останні хвилини пройшли під знаком гри «Феміди-Старлайф» із п’ятим польовим, але подолати хоча б раз злагоджені та організовані оборонні редути суперника номінальні господарі так і не спромоглися – 5:2 на користь «Динамо-ГУНП», яке виборює путівку до фіналу, «Феміда-Старлайф» ж зіграє за підсумкове третє місце.

«Арсенал-Ротор» – «Газовик» – 3:3 (1:3) пен. 4:3

Рахунок у серії: 2:1

Арбітри: Подворний, Куцак

Голи: Грищук (12), Кострицький (34), Слободян (44) – Нємий (9, 21), Макс. Паюк (15)

«Арсенал-Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Туз, Зарицький, Самсонов, Грищук, Слободян

«Газовик»: Петричук, Рефель, Нємий, Глаз, Ситнік, Антонюк, Баландюк, Блажко, Мих. Паюк, Сологуб, Макс. Паюк, Біндаш, Чабан

Попередження: Макс. Паюк (12), Мих. Паюк (54)

Серія пенальті: Слободян – 1:0, Нємий – 1:1, Шлапак – 2:1, Макс. Паюк – 2:2, Красножон – 2:2 (воротар), Мих. Паюк – 2:2 (повз ворота), Зарицький – 2:2 (воротар), Баландюк – 2:3, Грищук – 3:3, Сологуб – 3:3 (повз ворота), Стасюк – 4:3, Ситник – 4:3 (воротар)

Хто ж складе компанію «Динамо-ГУНП» у фіналі турніру з’ясовували в третьому матчі іншої півфінальної серії «Арсенал-Ротор» та «Газовик».

Розпочали гру суперники доволі бадьоро, вже на перших хвилинах обмінявшись гострими атакувальними випадами: удар Антонюка прийшовся у стійку, а ось розкішний постріл з «точки в точку» від Грищука у красивому стрибку перевів на кутовий Петричук. Надалі мінімальна ігрова перевага перейшла на бік «Газовика», атакувальний натиск якого завершився голом на 9-ій хвилині. Ситник чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Нємого, і лідер атак «газовиків» зусиль партнера не змарнував, відкривши рахунок у матчі – 0:1. На щастя для «Арсенал-Ротора», він знайшов в собі сили на доволі потрібний та своєчасний гол у відповідь, а видався він просто на заглядіння: Красножон виконав м’яку навісну передачу з флангу на набігаю чого Грищука, який не давши м’ячу опуститись на паркет фантастичним за траєкторією ударом поцілив точнісінько у ліву «дев’ятку» – 1:1!!! Пропущений гол став каталізатором атакувальних дій «Газовика», який видавши вдалий відрізок з 15-ої по 21-ту хвилину, впродовж якого двічі змусили капітулювати Рудого, зробили більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Спочатку відзначився Максим Паюк, гарматний удар низом якого з лінії воротарського став нерозв’язною проблемою для кіпера «канонірів», а через кілька хвилин знову поринув у обійми партнерів Нємий, який втілив у гол розкішну передачу врозріз від Глаза – 1:3. На куражі «Газовик» міг ще в першому таймі знімати усі питання щодо переможця, однак декілька разів Рудий традиційно робив просто неймовірні сейви, парируючи «мертві» м’ячі після разючих ударів Нємого та Сологуба. «Арсенал-Ротор» ж «огризнувся» під завісу першого тайму, і тоді добряче вже пощастило «Газовику» в епізоді, коли потужний постріл зльоту від Стасюка, який виявився на ударній позиції після швидкого розіграшу ауту, прийшовся у стійку.

Другий тайм розпочався з атак «Газовика», який мав декілька стовідсоткових нагод для того, аби закріпити власну перевагу у рахунку, проте Глаз спочатку не зумів переграти у ближньому бою Рудого, а коли вже і кіпер «Арсенал-Ротора» був безсилим, на допомогу йому прийшов Самсонов, який виніс з «стрічечки» вже порожніх воріт м’яч після удару від Максима Паюка. «Каноніри» на це відповіли стрімкою контртакою на 34-ій хвилині, яку розігнав по флангу Стасюк, і далі прострілив на дальню стійку, де Кострицький, вискочивши з-за спин захисників та з кількох метрів переправивши м’яч у ціль, відродив інтригу в зустрічі – 2:3. Цей гол неабияк додав впевненості «салатовим», які на куражі створили декілька перспективних нагод для того, аби не лише відігратися, а й переламати шальки терезів на власну користь, однак реалізація явно підводила номінальних гостей: Самсонов не зумів у ближньому бою переграти Петричука, а ось удар Слободяна із вбивчої позиції вийшов трохи неточним. Такий розвиток подій змушував «Газовик» діяти сконцентрованіше, і якби досяг цілі підступний удар Михайла Паюка у нижній кут під завісу 42-ої хвилини, то після цього казка «Арсенал-Ротора» вочевидь би добігла до завершення, однак на щастя номінальних гостей, удар «п’ятнадцятки» «Газовика» прийняла на себе стійка. Відоме футбольне правило спрацювало вже доволі швидко. Рудий, вдало ввівши м’яч рукою, розпочав гольову атаку своєї команди, а завершив її Слободян, який догравши епізод до кінця, в падінні переправив м’яч у кут – 3:3!!! Останні хвилини увінчалися активними спробами обох суперників не доводити справу до нервової серії пенальті та вирвати перемогу в основний час, як Рудий, так і Петричук час від часу творили справжні дива на останньому рубежі. Отже – нічия з рахунком 3:3, доля путівки до фіналу вирішувалася у серії післяматчевих ударів.

«Лоторея» стала вінцем цієї серії. «Класична» програма, а саме по перших ударів, завершились з нічийним рахунком – 3:3. І якщо у «Газовика» виблискував майстерністю Петричук, який взяв удари з «точки» від Красножона та Зарицького, то його зусилля звели нанівець Михайло Паюк та Сологуб, постріли яких прийшлися в «молоко». Далі боротьба пішла до першого незабитого, і тут у всій красі проявив себе вже Рудий, парирувавши пенальті від Ситника, а потім настав історичний момент – Стасюк, реалізувавши вирішальний удар вивів «Арсенал-Ротор» до фіналу плей-офф! Погодьтеся, мало хто б міг у це повірити перед початком сезону та особливо на його старті, однак команда, яка завершила «регулярку» лише на 10-ій позиції, героїчно подолала вже три раунди плей-офф, вибивши один за одним досить непростих суперників, і на фініші матиме у власному активі як мінімум срібні медалі! «Газовик» ж готується до ««бронзової» серії, де його суперником стане «Феміда-Старлайф».

«Сокіл-3» – «Епіцентр К-Forex Club» – 4:2 (2:1)

Арбітри: А. Сас, Подворний

Голи: Глас (1, 42), Луцюк (15), Роговський (54) – Моночков (10, 53)

«Сокіл-3»: Гончар, Гринь, Розпаченюк, Глас, Алексейчук, Луцюк, Мельник, Роговський

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Моночков, Овчинніков, Олянчук, Безвещук, Петриковець, Самсонюк, Гарієвський, Успенський, В. Вербовий, Сяньков

Програму ігрової суботи завершував цікавий двобій 2-ого туру Кубку Поділля, в якому зустрічалися «Сокіл-3» та «Епіцентр К-Forex Club».

Вже перша атака у матчі завершилася взяттям воріт. Після стартового розіграшу м’яча від центрального півкола на ударній позиції виявився Глас, який прицільним ударом в праву «шістку» не залишив Остяку жодних шансів – 1:0. Швидкий пропущений м’яч не став «холодним душем» для підопічних Віктора Власова, які відразу активно стали намагатися відігратися і свого досягли на 10-ій хвилині, коли Моночков красивим ударом після вивіреної передачі від Олянчука зняв павутину з лівої «дев’ятки» – 1:1. Пропущений гол став каталізатором атакувальних дій «соколят», які відразу взяли ігрову ініціативу під свій контроль, і розпочали один за одним створювати моменти біля воріт «будівельників». Спочатку вибачив суперника Мельник, який виявившись першим на добиванні після разючого пострілу Роговський, неймовірним чином примудрився з кількох метрів не влучити у порожній кут, а ось Луцюк свій шанс використав, і потужним ударом в нижній кут з лінії воротарського на 15-ій хвилині знову вивів вперед у рахунку номінальних господарів – 2:1. Завершення першого тайму проходило у відчайдушних атаках «Епіцентр К-Forex Club», але реалізація в цей день дещо підводила номінальних гостей. Дива воротарської реакції демонстрував Гончар, парируючи «мертві» м’ячі після ударів Гарієвського та Олянчука, а також двічі на допомогу «соколятам» приходив каркас воріт, який по черзі на міцність перевірили Безвещук та Успенський.

Все вирішив епізод на 42-ій хвилині, коли Глас, ефектно реалізувавши вихід віч-на-віч із Остяком, довів перевагу «Сокола-3» до двох забитих м’ячів – 3:1. «Будівельники» вже доволі швидко відродили інтригу завдяки влучному удару активного Моночкова, однак останнє слово в цій зустрічі виявилося за номінальними господарями, які завершували гру з п’ятим польовим. Роговський, який втілив у забитий м’яч націлену передачу Гриня з флангу, поставив масну крапку в зустрічі – непроста перемога «Сокола-3» з рахунком 4:2, який завдяки цьому успіху значно збільшує власні шанси на здобуття почесного трофею. А лідирує у Кубку Поділля після 2-ох турів «Кардіфф», який в другий ігровий день змагань без бою здолав «АВІСТ-Красилів» – 5:0.

«Феміда-Старлайф» – «Газовик» – 4:4 (2:3) пен. 5:4

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Дележа (2), Бродзянський (10), Маковійчук (50), Ткачук (54) – Сологуб (3), Баландюк (14), Глаз (23), Макс. Паюк (38)

«Газовик»: Біндаш, Блажко, Баландюк, Нємий, Глаз, Антонюк, Мих. Паюк, Сологуб, Макс. Паюк, Чабан

Попередження: Бабак (15) – Нємий (28), Баландюк (54)

Серія пенальті: Нємий – 0:1, Гончарук – 1:1, Макс. Паюк – 1:2, Бабак – 2:2, Мих. Паюк – 2:3, Бродзянський – 3:3, Баландюк – 3:4, Чорномаз – 4:4, Блажко – 4:4 (воротар), Дележа – 4:4 (штанга), Сологуб – 4:4 (воротар), Бойко – 5:4

Програму ігрової неділі відкривав перший матч серії за бронзові медалі у дивізіоні 1, в якій за підсумкове третє місце змагаються «Феміда-Старлайф» та «Газовик».

Розпочали суперники поєдинок доволі активно, вже до 3-ої хвилини обмінявшись забитими м’ячами. Відкрив рахунок у зустрічі Дележа, який ефектно у падінні переправив шкіряний снаряд у ціль після силового прострілу Маковійчука з флангу, однак радість «Феміди-Старлайф» була недовгою. Не встигла хвилинна стрілка зробити бодай один оберт, як цифри на табло спорткомплексу ГУНП стали рівними, а дуже потрібний та своєчасний м’яч для «Газовика» забив Сологуб, який уникнувши підкату від Чорномаза, завдав холоднокровного удару у нижній кут метрів з 7-ми – 1:1. Далі на паркеті розпочалися справжні «гойдалки», у яких суперники виглядали з перемінним успіхом. Не встигли «фемідівці» порадіти голу Бродзянського, який після вишуканої «стіночки» із Дележою на 10-ій хвилині вдруге змусив Біндаша виймати м’яч із сітки власних воріт, як вже невдовзі «Газовику» вдалася як по нотах розіграна швидка контратака, яку результативним ударом завершив Баландюк – 2:2. Завершення першого тайму дещо впевненіше провели номінальні господарі, які цілком могли піти на перерву ведучи у рахунку, однак дива воротарської реакції продемонстрував Біндаш, перевівши у штангу м’яч після гарматного пострілу від Дележі. Відповідь «Газовика» не змусила на себе довго очікувати, і на 23-ій хвилині Глаз, ефектно обігравшись на швидкості із Нємим та прицільно пробивши у праву «шістку» з-за меж воротарського, вперше вивів у рахунку номінальних гостей – 2:3.

Початок другого тайму переконливіше розпочала «Феміда-Старлайф», яка відчайдушно намагалася відігратися, однак реалізація відверто підводила підопічних Едуарда Шепанського: Ткачук з кількох метрів безхитрісно пробив у голкіпера, а ось Бабак зі штрафного пробив в лічених сантиметрах поруч із «дев’яткою». «Газовик» ж діяв в ті хвилини переважно другим номером, очікуючи свого шансу в контратаках, і ця тактика увінчалася успіхом для номінальних гостей на 38-ій хвилині, коли після швидкого переходу з оборони в атаку на ударній позиції виявився Максим Паюк, і після його удару та невеличкого рикошету від захисника «Феміди-Старлайф» м’яч затріпотів у сітці – 2:4. Рахунок на табло змушував переможця «регулярки» у дивізіоні 1 до кардинальних дій, і за 5.34 до фінальної  сирени «Феміда-Старлайф» перейшла на гру з п’ятим польовим. Майже відразу Маковійчук подарував надію номінальним господарям, буквально з метра заштовхавши сферу у ціль після того як виявився першим на добиванні після удару Пислара, і як виявилося, цей гол «розбудив» до цього досить інертну «Феміду-Старлайф». Номінальні господарі билися до останнього, і проявивши характер, зуміли врятуватися від поразки та перевести гру в серії післяматчевих 6-ти метрових ударів. Хоча для перемоги «Газовику» залишалося зовсім нічого – 0,9 секунд, коли «Феміда-Старлайф» заробила право на перспективний штрафний удар на підступах до карного майданчику «чорних». Біндаш зреагував на потужний постріл під поперечину, а ось далі ніхто вже не зміг завадити забутому захисниками Ткачуку з кількох метрів завдати точного удару. В підсумку – результативна нічия з рахунком 4:4, і далі боротьба продовжилася у серії післяматчевих пенальті.

В «лотореї», яка видалася дуже напруженою, суперники до пори до часу, демонстрували неймовірну холоднокровність при пробитті ударів з «точки». По свої перші чотири спроби суперники синхронно реалізували, а п’яті удари серій нікому не дозволили вирвати перемогу: удар Блажка парирував Паславський, а ось постріл Дележі з «позначки» прийшовся у стійку. Далі боротьба пішла до першого незабитого, а вирішальним став сейв Паславського, який зреагував на удар Сологуба. Вирішальний удар холоднокровно реалізував Бойко, принісши в підсумку досить непросту перемогу номінальним господарям – 5:4 на користь «Феміди-Старлайф», яка завдяки цьому успіху на крок стає ближчою до здобуття бронзових медалей у дивізіоні 1.

«Динамо-ГУНП» – «Арсенал-Ротор» – 3:3 (1:0) пен. 5:4

Голи: Сохорук (21), Сторожук (36), Гранчак (38) – Слободян (28), Грищук (40, 49)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Грицик, Бабій, Сохорук, Наскальний, Березовський, Щасливий, Сторожук, Заєць, Гранчак

«Арсенал-Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Красножон, Кострицький, Зарицький, Самсонов, Слободян, Грищук

Попередження: Попроцький (25), Колесников (27), Наскальний (30), Березовський (43) – Стасюк (18), Слободян (47)

Серія пенальті: Слободян – 0:0 (повз ворота), Грицик – 1:0, Шлапак – 1:1, Березовський – 1:1 (воротар), Красножон – 1:2, Сторожук – 2:2, Зарицький – 2:3, Колесников – 3:3, Грищук – 3:4, Сохорук – 4:4, Стасюк – 4:4 (воротар), Щасливий – 5:4

Ігровий вік-енд завершував перший поєдинок фінальної серії плей-офф у дивізіоні 1, в якій чемпіонський титул у боротьбі до двох перемог одного з суперників розіграють «Динамо-ГУНП» та «Арсенал-Ротор».

Перший тайм пройшов за переваги «Динамо-ГУНП», яке при першій ліпшій нагоді намагалося загострювати обстановку біля воріт свого суперника, однак Рудий, як і напередодні діяв вище всяких похвал, парирувавши «мертві» м’ячі після вбивчих ударів Бабія та Сохорука, а коли і він був безсилим, «канонірів» врятувала стійка воріт, у яку прийшовся потужний постріл Грицика з-за меж воротарського. Гол у ворота номінальних гостей невпинно назрівав, і стався на 21-ій хвилині. Колесников чудовим пасом врозріз з глибини майданчику «прошив» усю захисну лінію суперника, а Сохорук, який виявився на ударній позиції, зусиль партнера не змарнував, прицільно пробивши у праву «шістку» та відкривши рахунок у матчі – 1:0. Під завісу першого тайму Стасюк та Колесников обмінялися небезпечними ударами по воротах після розіграшу «стандартів», однак на висоті як в прямому, так і в переносному сенсі цього слова були голкіпери обох команд.

Як виявилося пізніше, усе найцікавіше суперники приберегли на тайм другий. Вже в його дебюті «Арсенал-Ротор» заробив право на перспективний штрафний поблизу воріт суперника, і майстер таких ударів, Андрій Слободян, ефектно обвівши стінку та поціливши у нижній кут, відновив статус-кво – 1:1. Пропущений гол не на жарт додав спортивної злості «Динамо-ГУНП», яке видавши на гора вдалий відрізок з 36-ої по 38-ту хвилину, впродовж якого двічі змусило капітулювати Рудого, зробило більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Спочатку Сторожук ефектно п’ятою поцілив у «будиночок» кіперу після націленої передачі Березовського з ауту, а через декілька хвилин поринув у обіймах партнерів Грицик, який після ювелірного пасу врозріз від Колесникова холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою – 3:1. На куражі «динамівці» могли відразу довести рахунок на табло до розгромного, однак, на щастя для номінальних гостей, м’яч після удару Грицика прийшовся у поперечину. Відоме футбольне правило спрацювало на 40-ій хвилині, і Грищук, обігравши один в один Сохорука та невідпорно пробивши з розвороту впритирку із стійкою, відродив інтригу в матчі – 3:2. Після цього «Арсенал-Ротор» став діяти значно впевненіше, а героєм матчу став той ж таки Грищук, який після націленого пасу Кострицького з штрафного на ближню стійку ефектно п’ятою переправив м’яч у сітку, зробивши рахунок на табло рівним – 3:3!!! В час, який залишався до фінального свистка, обидва суперники не хотіли випробовувати долю у нервовій серії післяматчевих пенальті, і з усіх сил прагнули вирвати перемогу, однак не судилося: Рудий парирував «мертвий» м’яч після вбивчого удару Колесникова від поперечину, а ось за «динамівців» зіграв каркас воріт, який прийняв на себе постріл Зарицького. Отже – нічия з рахунком 3:3 у основний час, і доля першої зустрічі фінальної серії вирішувалася у серії післяматчевих 6-ти метрових ударів.

Коли Слободян не реалізував вже перший удар в «лотореї», пробивши з «точки» повз ворота, психологічна перевага була на боці «Динамо-ГУНП», однак далі «паритет» відновив Рудий, який зреагував на постріл Березовського. Градус напруги з кожним ударом лише збільшувався, а гравці синхронно реалізовували свої спроби. «Класична» програма, а саме по перших п’ять ударів завершилася з рахунком 4:4, і далі будь-який промах міг стати вирішальним. Героєм ж «лотореї» став Попроцький, зреагувавши на удар Стасюка, а через мить Щасливий холоднокровно реалізував вирішальний пенальті, і наблизив свою команду до першого історії в чемпіонства – 5:4 на користь «Динамо-ГУНП», яке таким чином виходить вперед у фінальній серії плей-офф дивізіону 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області