Преміум-ліга. Дивізіон 1. Підсумкова статистика сезону

0
1487

Надаємо Вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 рр. у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Нємий Артур Газовик 27
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 27 (1)
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 18
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 18
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 17
Антонюк Володимир Газовик 16
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 15
Соколюк Андрій Сокіл-3 15
Мельник Максим Евеліна 14
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 14
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 12
Музичук Олександр Тетра-Барви 12
Темнюк Микола Кардіфф 12
Юхимович Дмитро Сокіл-3 12
Донець Андрій Кардіфф 11
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 11
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 11 (1)
Луцюк Віталій Сокіл-3 10
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 10
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 10
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 10
Сологуб Олександр Газовик 10
Стожик Сергій Евеліна 10
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 9
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 9
Зубик Олег Кардіфф 9
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 9
Ситнік Олег Газовик 9
Ціх Ростислав Кардіфф 9
Черкезов Фархат Кардіфф 9
Шульган Павло Лада 9 (1)
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 8
Зощук Андрій Лада 8
Кульбачний Денис Бамбук 8
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 8
Паюк Максим Газовик 8
Умаров Іскандер Лада 8
Яремчук Андрій Кардіфф 8
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 8 (1)
Глас Артем Сокіл-3 7
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Лисюк Артем Лада 7
Макарченко Артем Тетра-Барви 7
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 7
Муляр Андрій Тетра-Барви 7
Шум Сергій Кардіфф 7
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 6
Глаз Вадим Газовик 6
Зарицький Ігор Арсенал-Ротор 6
Когут Павло АВІСТ-Красилів 6
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 6
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 6
Папірович Вадим Бамбук 6
Паюк Михайло Газовик 6
Рефель Вадим Газовик 6
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 6
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 6
Федорко Артем Лада 6
Мустафін Павло Лада 6 (1)
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 6 (1)
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 5
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 5
Бойко Денис Феміда-Старлайф 5
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 5
Вербовий Владислав Сокіл-3 5
Восканян Манук Вентс 5
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 5
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 5
Ошовський Артем Евеліна 5
Паперовський Віталій Вентс 5
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 5
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 5
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Бородій Дмитро Евеліна 4
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 4
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 4
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 4
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 4
Кушнірук Максим Бамбук 4
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4
Підручний Андрій Бамбук 4
Пліс Тарас Кардіфф 4
Побережник Дмитро Вентс 4
Роговський Максим Сокіл-3 4
Сакович Віталій Кардіфф 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Скалій Олександр Тетра-Барви 4
Солонинко Ярослав Бамбук 4
Стеценко Богдан Бамбук 4
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 4
Шульган Андрій Лада 4
Яровий Сергій Бамбук 4
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 4 (1)
Антонов Олександр Бамбук 3
Баландюк Олександр Газовик 3
Белінський Микола Евеліна 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 3
Міщук Вадим Лада 3
Монастирський Ігор Вентс 3
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 3
Пислар Вадим Феміда-Старлайф 3
Романюк Артем Феміда-Старлайф 3
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 3
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 3
Стець Андрій Вентс 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Піхотко Олег Евеліна 3 (3)
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Блажко Микола Газовик 2
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 2
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 2
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 2
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 2
Кучерук Костянтин Бамбук 2
Панасенков Артем Лада 2
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 2
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 2
Тафратов Олександр Вентс 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 2
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 1
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 1
Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1
Діброва Роман Вентс 1
Дияк Олександр Лада 1
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Задерейко Максим Тетра-Барви 1
Король Валентин Сокіл-3 1
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 1
Лахмай Геннадій Газовик 1
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Мельник Роман Сокіл-3 1
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 1
Остяк Денис Епіцентр К-Forex Club 1
Павліш Максим Бамбук 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Полторацький Владислав Тетра-Барви 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Прилуцький Олександр Газовик 1
Стахович Іван Евеліна 1
Тимощук Владислав Кардіфф 1
Туз Сергій Арсенал-Ротор 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Юрко Петро Кардіфф 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стожик Сергій Евеліна 2 7 17
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 2 3 13
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 2 2 12
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 1 7 12
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 2 1 11
Побережник Дмитро Вентс 1 6 11
Скалій Олександр Тетра-Барви 1 6 11
Левченко Ростислав Тетра-Барви 2 0 10
Когут Павло АВІСТ-Красилів 1 5 10
Роговський Максим Сокіл-3 1 5 10
Соколюк Андрій Сокіл-3 1 5 10
Лук’янов Сергій Кардіфф 1 4 9
Ошовський Артем Евеліна 1 4 9
Ціх Ростислав Кардіфф 1 4 9
Яремчук Андрій Кардіфф 1 4 9
Яровий Сергій Бамбук 1 4 9
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1 3 8
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 1 3 8
Мустафін Павло Лада 1 2 7
Трочинський Олександр Сокіл-3 1 2 7
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 0 7 7
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Король Валентин Сокіл-3 1 1 6
Мельничук Олександр Евеліна 1 1 6
Рефель Вадим Газовик 1 1 6
Тургеля Богдан Тетра-Барви 1 1 6
Антонов Олександр Бамбук 0 6 6
Бондар Сергій Вентс 0 6 6
Дикий Олександр Вентс 0 6 6
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 6 6
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 0 6 6
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 6 6
Гарібян Павло АВІСТ-Красилів 1 0 5
Глас Артем Сокіл-3 1 0 5
Стець Андрій Вентс 1 0 5
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 5 5
Баландюк Олександр Газовик 0 5 5
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 0 5 5
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 5 5
Монастирський Ігор Вентс 0 5 5
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 5 5
Нємий Артур Газовик 0 5 5
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 0 5 5
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 0 5 5
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 0 4 4
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Глаз Вадим Газовик 0 4 4
Діброва Роман Вентс 0 4 4
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 0 4 4
Мельник Максим Евеліна 0 4 4
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 4 4
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Панасенков Артем Лада 0 4 4
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 4 4
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 4 4
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 0 4 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Федорко Артем Лада 0 4 4
Антонюк Володимир Газовик 0 3 3
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 0 3 3
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 3 3
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 3 3
Вербовий Владислав Сокіл-3 0 3 3
Грабенчук Артем Тетра-Барви 0 3 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 3 3
Загуровський Олександр Кардіфф 0 3 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 3 3
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 0 3 3
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Луцюк Віталій Сокіл-3 0 3 3
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 0 3 3
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 0 3 3
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Черкезов Фархат Кардіфф 0 3 3
Штокало Григорій Евеліна 0 3 3
Юхимович Дмитро Сокіл-3 0 3 3
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 0 2 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Блажко Микола Газовик 0 2 2
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 0 2 2
Гоцалюк Віталій Вентс 0 2 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 0 2 2
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 0 2 2
Зенін Владислав Тетра-Барви 0 2 2
Зубик Олег Кардіфф 0 2 2
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 0 2 2
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 0 2 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Кушнірук Максим Бамбук 0 2 2
Макарченко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Мельник Роман Сокіл-3 0 2 2
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 0 2 2
Муляр Андрій Тетра-Барви 0 2 2
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 0 2 2
Нестеренко Максим Вентс 0 2 2
Підручний Андрій Бамбук 0 2 2
Піхотко Олег Евеліна 0 2 2
Паюк Михайло Газовик 0 2 2
Петриковець Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Петричук Андрій Газовик 0 2 2
Пислар Вадим Феміда-Старлайф 0 2 2
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Смоляренко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Сологуб Олександр Газовик 0 2 2
Темнюк Микола Кардіфф 0 2 2
Умаров Іскандер Лада 0 2 2
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 0 2 2
Шум Сергій Кардіфф 0 2 2
Юрко Петро Кардіфф 0 2 2
Белінський Микола Евеліна 0 1 1
Бородій Дмитро Евеліна 0 1 1
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 0 1 1
Восканян Манук Вентс 0 1 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Городовий Богдан АВІСТ-Красилів 0 1 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 0 1 1
Гресь Владислав Тетра-Барви 0 1 1
Гуринович Олексій Лада 0 1 1
Дияк Олександр Лада 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Задерейко Максим Тетра-Барви 0 1 1
Закревський Томаш Бамбук 0 1 1
Зощук Андрій Лада 0 1 1
Козак Сергій Кардіфф 0 1 1
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 0 1 1
Ксьонзик Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Лахмай Геннадій Газовик 0 1 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Лисюк Артем Лада 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Музичук Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Паюк Максим Газовик 0 1 1
Перканюк Руслан Евеліна 0 1 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Рудий Борис Арсенал-Ротор 0 1 1
Сакович Віталій Кардіфф 0 1 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Сандулов Дмитро Кардіфф 0 1 1
Святий Дмитро Вентс 0 1 1
Солонинко Ярослав Бамбук 0 1 1
Тимощук Владислав Кардіфф 0 1 1
Туз Сергій Арсенал-Ротор 0 1 1
Чиж Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Шульган Андрій Лада 0 1 1
Шульган Павло Лада 0 1 1
Ярош Дмитро Тетра-Барви 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Мустафін Павло (“Лада”)

Жаріков Денис (“Хмельницькі делікатеси”)

Сиворог Сергій (“Хмельницькі делікатеси”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ