Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 11-ого туру та матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку

0
1619

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 11-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 11 туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 77
44 (6,29) Голи (в сер.) 567 (7,36)
3 (42,86%) Перемоги господарів 34 (44,16%)
0 (0%) Нічиї 12 (15,58%)
4 (57,14%) Перемоги гостей 31 (40,26%)
0 Пенальті призначено 10
0 Пенальті реалізовано 9 (90%)
19 (2,71) Попередження (в сер.) 267 (3,47)
1 (0,14) Вилучення (в сер.) 20 (0,26)
2 Крупні перемоги 29
4 Вольові перемоги 24
5 Дублі 80
1 Хет-трики 33

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 16
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 15
Нємий Артур Газовик 15
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 13
Соколюк Андрій Сокіл-3 11
Темнюк Микола Кардіфф 10
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 9
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 9
Мельник Максим Евеліна 9
Ціх Ростислав Кардіфф 9
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 8
Зубик Олег Кардіфф 8
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 8
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 8
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 8 (1)
Шульган Павло Лада 8 (1)
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 7
Антонюк Володимир Газовик 7
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Лисюк Артем Лада 7
Луцюк Віталій Сокіл-3 7
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 7
Сологуб Олександр Газовик 7
Стожик Сергій Евеліна 7
Юхимович Дмитро Сокіл-3 7
Зощук Андрій Лада 6
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 6
Макарченко Артем Тетра-Барви 6
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 6
Умаров Іскандер Лада 6
Федорко Артем Лада 6
Шум Сергій Кардіфф 6
Мустафін Павло Лада 6 (1)
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 5
Глас Артем Сокіл-3 5
Донець Андрій Кардіфф 5
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 5
Кульбачний Денис Бамбук 5
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 5
Муляр Андрій Тетра-Барви 5
Папірович Вадим Бамбук 5
Паперовський Віталій Вентс 5
Паюк Михайло Газовик 5
Рефель Вадим Газовик 5
Ситнік Олег Газовик 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 5 (1)
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 4
Глаз Вадим Газовик 4
Кушнірук Максим Бамбук 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 4
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 4
Музичук Олександр Тетра-Барви 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 4
Стеценко Богдан Бамбук 4
Яремчук Андрій Кардіфф 4
Яровий Сергій Бамбук 4
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 4 (1)
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 3
Антонов Олександр Бамбук 3
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Вербовий Владислав Сокіл-3 3
Восканян Манук Вентс 3
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 3
Зарицький Ігор Арсенал-Ротор 3
Когут Павло АВІСТ-Красилів 3
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 3
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 3
Міщук Вадим Лада 3
Монастирський Ігор Вентс 3
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 3
Ошовський Артем Евеліна 3
Підручний Андрій Бамбук 3
Побережник Дмитро Вентс 3
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 3
Роговський Максим Сокіл-3 3
Романюк Артем Феміда-Старлайф 3
Сакович Віталій Кардіфф 3
Стець Андрій Вентс 3
Шульган Андрій Лада 3
Піхотко Олег Евеліна 3 (3)
Баландюк Олександр Газовик 2
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 2
Белінський Микола Евеліна 2
Блажко Микола Газовик 2
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Бородій Дмитро Евеліна 2
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 2
Кучерук Костянтин Бамбук 2
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 2
Панасенков Артем Лада 2
Пліс Тарас Кардіфф 2
Скалій Олександр Тетра-Барви 2
Солонинко Ярослав Бамбук 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 2
Тафратов Олександр Вентс 2
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 2
Черкезов Фархат Кардіфф 2
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 2 (1)
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Діброва Роман Вентс 1
Дияк Олександр Лада 1
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 1
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Задерейко Максим Тетра-Барви 1
Король Валентин Сокіл-3 1
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 1
Лахмай Геннадій Газовик 1
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Павліш Максим Бамбук 1
Паюк Максим Газовик 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Полторацький Владислав Тетра-Барви 1
Прилуцький Олександр Газовик 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 1
Стахович Іван Евеліна 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Юрко Петро Кардіфф 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стожик Сергій Евеліна 2 3 13
Левченко Ростислав Тетра-Барви 2 0 10
Соколюк Андрій Сокіл-3 1 4 9
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 1 3 8
Скалій Олександр Тетра-Барви 1 3 8
Яровий Сергій Бамбук 1 3 8
Мустафін Павло Лада 1 2 7
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1 2 7
Трочинський Олександр Сокіл-3 1 2 7
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 1 1 6
Король Валентин Сокіл-3 1 1 6
Мельничук Олександр Евеліна 1 1 6
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 1 1 6
Тургеля Богдан Тетра-Барви 1 1 6
Яремчук Андрій Кардіфф 1 1 6
Дикий Олександр Вентс 0 6 6
Побережник Дмитро Вентс 0 6 6
Гарібян Павло АВІСТ-Красилів 1 0 5
Рефель Вадим Газовик 1 0 5
Стець Андрій Вентс 1 0 5
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 5 5
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 0 5 5
Монастирський Ігор Вентс 0 5 5
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 0 5 5
Роговський Максим Сокіл-3 0 5 5
Антонов Олександр Бамбук 0 4 4
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 0 4 4
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Бондар Сергій Вентс 0 4 4
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 4 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Ошовський Артем Евеліна 0 4 4
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 4 4
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 0 4 4
Ціх Ростислав Кардіфф 0 4 4
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 0 4 4
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Баландюк Олександр Газовик 0 3 3
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 3 3
Грабенчук Артем Тетра-Барви 0 3 3
Діброва Роман Вентс 0 3 3
Когут Павло АВІСТ-Красилів 0 3 3
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 0 3 3
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Антонюк Володимир Газовик 0 2 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 2 2
Блажко Микола Газовик 0 2 2
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Вербовий Владислав Сокіл-3 0 2 2
Глаз Вадим Газовик 0 2 2
Гоцалюк Віталій Вентс 0 2 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 0 2 2
Зенін Владислав Тетра-Барви 0 2 2
Зубик Олег Кардіфф 0 2 2
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 0 2 2
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 0 2 2
Кушнірук Максим Бамбук 0 2 2
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 0 2 2
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Луцюк Віталій Сокіл-3 0 2 2
Макарченко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Мельник Максим Евеліна 0 2 2
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 0 2 2
Муляр Андрій Тетра-Барви 0 2 2
Нємий Артур Газовик 0 2 2
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Нестеренко Максим Вентс 0 2 2
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Підручний Андрій Бамбук 0 2 2
Петриковець Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Петричук Андрій Газовик 0 2 2
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 0 2 2
Смоляренко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Сологуб Олександр Газовик 0 2 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 2 2
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Умаров Іскандер Лада 0 2 2
Федорко Артем Лада 0 2 2
Черкезов Фархат Кардіфф 0 2 2
Юхимович Дмитро Сокіл-3 0 2 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Восканян Манук Вентс 0 1 1
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 0 1 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 0 1 1
Гресь Владислав Тетра-Барви 0 1 1
Гуринович Олексій Лада 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Задерейко Максим Тетра-Барви 0 1 1
Закревський Томаш Бамбук 0 1 1
Зощук Андрій Лада 0 1 1
Козак Сергій Кардіфф 0 1 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 1 1
Ксьонзик Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Лахмай Геннадій Газовик 0 1 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Музичук Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 0 1 1
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Панасенков Артем Лада 0 1 1
Паюк Михайло Газовик 0 1 1
Перканюк Руслан Евеліна 0 1 1
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Рудий Борис Арсенал-Ротор 0 1 1
Сакович Віталій Кардіфф 0 1 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Сандулов Дмитро Кардіфф 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 0 1 1
Темнюк Микола Кардіфф 0 1 1
Чиж Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Шульган Павло Лада 0 1 1
Шум Сергій Кардіфф 0 1 1
Юрко Петро Кардіфф 0 1 1
Ярош Дмитро Тетра-Барви 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Мустафін Павло (“Лада”)

Стожик Сергій (“Евеліна”)

Ошовський Артем (“Евеліна”)

Ціх Ростислав (“Кардіфф”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 11-ого туру у дивізіоні 1:

Найбільше забитих м’ячів 55 Газовик
Найменше забитих м’ячів 21 Вентс
Найбільше пропущених м’ячів 59 Лада
Найменше пропущених м’ячів 18 Феміда-Старлайф
Видовищна 109 Лада
«Нудна» 55 Вентс
Недисциплінована 4 + 29 Тетра-Барви
Коректна 0 + 16 Динамо-ГУНП
Команда, яка б’є пенальті 3 Евеліна, Лада
Команда, якій б’ють пенальті 3 Тетра-Барви
Проти кого порушують правила 4 + 25 Хмельницькі делікатеси
Проти кого не порушують правила 0 + 17 Сокіл-3

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ