Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 7-ого туру

0
1685

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 7 туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 49
52 (7,43) Голи (в сер.) 365 (7,45)
4 (57,14%) Перемоги господарів 23 (46,94%)
2 (28,57%) Нічиї 7 (14,29%)
1 (14,29%) Перемоги гостей 19 (38,78%)
3 Пенальті призначено 7
3 (100%) Пенальті реалізовано 7 (100%)
21 (3) Попередження (в сер.) 143 (2,92)
3 (0,43) Вилучення (в сер.) 11 (0,22)
3 Крупні перемоги 20
4 Вольові перемоги 14
9 Дублі 51
3 Хет-трики 23

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 12
Нємий Артур Газовик 11
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 9
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 8
Ціх Ростислав Кардіфф 8
Зубик Олег Тетра-Барви 7
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 7
Соколюк Андрій Сокіл-3 7
Темнюк Микола Кардіфф 7
Шульган Павло Лада 7
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 6
Антонюк Володимир Газовик 6
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 6
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 6
Мельник Максим Евеліна 6
Мустафін Павло Лада 6 (1)
Луцюк Віталій Сокіл-3 5
Ситнік Олег Газовик 5
Сологуб Олександр Газовик 5
Стожик Сергій Евеліна 5
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 5 (1)
Зощук Андрій Лада 4
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 4
Лисюк Артем Лада 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 4
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 4
Папірович Вадим Бамбук 4
Паперовський Віталій Вентс 4
Паюк Михайло Газовик 4
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 4
Рефель Вадим Газовик 4
Стеценко Богдан Бамбук 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 4
Умаров Іскандер Лада 4
Юхимович Дмитро Сокіл-3 4
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 3
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 3
Вербовий Владислав Сокіл-3 3
Восканян Манук Вентс 3
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 3
Зарицький Ігор Арсенал-Ротор 3
Когут Павло АВІСТ-Красилів 3
Кушнірук Максим Бамбук 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 3
Макарченко Артем Тетра-Барви 3
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 3
Підручний Андрій Бамбук 3
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 3
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 3
Шульган Андрій Лада 3
Шум Сергій Кардіфф 3
Яремчук Андрій Кардіфф 3
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 2
Антонов Олександр Бамбук 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 2
Баландюк Олександр Газовик 2
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Блажко Микола Газовик 2
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Глас Артем Сокіл-3 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 2
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 2
Диняк Тимофій Тетра-Барви 2
Донець Андрій Кардіфф 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 2
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 2
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 2
Кучерук Костянтин Бамбук 2
Музичук Олександр Тетра-Барви 2
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 2
Пліс Тарас Кардіфф 2
Побережник Дмитро Вентс 2
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 2
Романюк Артем Феміда-Старлайф 2
Сакович Віталій Кардіфф 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 2
Стець Андрій Вентс 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Тафратов Олександр Вентс 2
Черкезов Фархат Кардіфф 2
Яровий Сергій Бамбук 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 2 (1)
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 2 (1)
Піхотко Олег Евеліна 2 (2)
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Глаз Вадим Газовик 1
Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 1
Дияк Олександр Лада 1
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 1
Король Валентин Сокіл-3 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 1
Кульбачний Денис Бамбук 1
Лахмай Геннадій Динамо-ГУНП 1
Міщук Вадим Лада 1
Монастирський Ігор Вентс 1
Муляр Андрій Тетра-Барви 1
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 1
Ошовський Артем Евеліна 1
Павліш Максим Бамбук 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Полторацький Владислав Тетра-Барви 1
Прилуцький Олександр Сокіл-3 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 1
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 1
Стахович Іван Евеліна 1
Юрко Петро Кардіфф 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Соколюк Андрій Сокіл-3 1 4 9
Мустафін Павло Лада 1 2 7
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 1 1 6
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Тургеля Богдан Тетра-Барви 1 1 6
Яровий Сергій Бамбук 1 1 6
Гарібян Павло АВІСТ-Красилів 1 0 5
Левченко Ростислав Тетра-Барви 1 0 5
Рефель Вадим Газовик 1 0 5
Стець Андрій Вентс 1 0 5
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 1 0 5
Бондар Сергій Вентс 0 3 3
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 3 3
Дикий Олександр Вентс 0 3 3
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 0 3 3
Побережник Дмитро Вентс 0 3 3
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 3 3
Ціх Ростислав Кардіфф 0 3 3
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 0 3 3
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 0 2 2
Баландюк Олександр Газовик 0 2 2
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Глаз Вадим Газовик 0 2 2
Грабенчук Артем Тетра-Барви 0 2 2
Диняк Тимофій Тетра-Барви 0 2 2
Зенін Владислав Тетра-Барви 0 2 2
Зубик Олег Тетра-Барви 0 2 2
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 0 2 2
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 0 2 2
Луцюк Віталій Сокіл-3 0 2 2
Макарченко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Мельник Максим Евеліна 0 2 2
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 0 2 2
Монастирський Ігор Вентс 0 2 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Ошовський Артем Евеліна 0 2 2
Роговський Максим Сокіл-3 0 2 2
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 0 2 2
Скалій Олександр Тетра-Барви 0 2 2
Смоляренко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Стожик Сергій Евеліна 0 2 2
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Трочинський Олександр Сокіл-3 0 2 2
Умаров Іскандер Лада 0 2 2
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Антонов Олександр Бамбук 0 1 1
Антонюк Володимир Газовик 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Блажко Микола Газовик 0 1 1
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Вербовий Владислав Сокіл-3 0 1 1
Восканян Манук Вентс 0 1 1
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 0 1 1
Діброва Роман Вентс 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Жаріков Денис Вентс 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Закревський Томаш Бамбук 0 1 1
Когут Павло АВІСТ-Красилів 0 1 1
Козак Сергій Кардіфф 0 1 1
Ксьонзик Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 0 1 1
Кушнірук Максим Бамбук 0 1 1
Лахмай Геннадій Динамо-ГУНП 0 1 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Музичук Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 0 1 1
Нємий Артур Газовик 0 1 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Нестеренко Максим Вентс 0 1 1
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Підручний Андрій Бамбук 0 1 1
Паюк Михайло Газовик 0 1 1
Перканюк Руслан Евеліна 0 1 1
Петриковець Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Петричук Андрій Газовик 0 1 1
Рудий Борис Арсенал-Ротор 0 1 1
Сакович Віталій Кардіфф 0 1 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Сологуб Олександр Газовик 0 1 1
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Черкезов Фархат Кардіфф 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тургеля Богдан (“Тетра-Барви”)

Мустафін Павло (“Лада”)

Стець Андрій (“Вентс”)

Грищук Олександр (“Арсенал-Ротор”)

Соколюк Андрій (“Сокіл-3”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 7-ого туру у дивізіоні 1:

Найбільше забитих м’ячів 42 Газовик
Найменше забитих м’ячів 15 Вентс
Найбільше пропущених м’ячів 46 Лада
Найменше пропущених м’ячів 11 Феміда-Старлайф
Видовищна 77 Лада
«Нудна» 37 Феміда-Старлайф, Вентс
Недисциплінована 2 + 18 Тетра-Барви
Коректна 0 + 7 Евеліна
Команда, яка б’є пенальті 2 Арсенал-Ротор, Евеліна
Команда, якій б’ють пенальті 3 Тетра-Барви
Проти кого порушують правила 2 + 17 Хмельницькі делікатеси
Проти кого не порушують правила 0 + 6 Бамбук

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ