Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 8-ого туру та стартових матчів 1/8 фіналу Кубку

0
1402

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Нємий Артур Газовик 13
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 12
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 10
Зубик Олег Тетра-Барви 8
Мельник Максим Евеліна 8
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 8
Ціх Ростислав Кардіфф 8
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 7
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 7
Соколюк Андрій Сокіл-3 7
Темнюк Микола Кардіфф 7
Шульган Павло Лада 7
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 6
Антонюк Володимир Газовик 6
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 6
Зощук Андрій Лада 6
Луцюк Віталій Сокіл-3 6
Мустафін Павло Лада 6 (1)
Макарченко Артем Тетра-Барви 5
Рефель Вадим Газовик 5
Ситнік Олег Газовик 5
Сологуб Олександр Газовик 5
Стожик Сергій Евеліна 5
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 5 (1)
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 4
Донець Андрій Кардіфф 4
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 4
Кушнірук Максим Бамбук 4
Лисюк Артем Лада 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 4
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 4
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 4
Папірович Вадим Бамбук 4
Паперовський Віталій Вентс 4
Паюк Михайло Газовик 4
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 4
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Стеценко Богдан Бамбук 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 4
Умаров Іскандер Лада 4
Юхимович Дмитро Сокіл-3 4
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 3
Вербовий Владислав Сокіл-3 3
Восканян Манук Вентс 3
Глас Артем Сокіл-3 3
Зарицький Ігор Арсенал-Ротор 3
Когут Павло АВІСТ-Красилів 3
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 3
Музичук Олександр Тетра-Барви 3
Ошовський Артем Евеліна 3
Підручний Андрій Бамбук 3
Шульган Андрій Лада 3
Шум Сергій Кардіфф 3
Яремчук Андрій Кардіфф 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 3 (1)
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 2
Антонов Олександр Бамбук 2
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 2
Баландюк Олександр Газовик 2
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Блажко Микола Газовик 2
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 2
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 2
Диняк Тимофій Тетра-Барви 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 2
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 2
Кульбачний Денис Бамбук 2
Кучерук Костянтин Бамбук 2
Міщук Вадим Лада 2
Муляр Андрій Тетра-Барви 2
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 2
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 2
Пліс Тарас Кардіфф 2
Побережник Дмитро Вентс 2
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 2
Романюк Артем Феміда-Старлайф 2
Сакович Віталій Кардіфф 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 2
Стець Андрій Вентс 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Тафратов Олександр Вентс 2
Черкезов Фархат Кардіфф 2
Яровий Сергій Бамбук 2
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 2 (1)
Піхотко Олег Евеліна 2 (2)
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1
Белінський Микола Евеліна 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Глаз Вадим Газовик 1
Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 1
Дияк Олександр Лада 1
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 1
Король Валентин Сокіл-3 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 1
Лахмай Геннадій Динамо-ГУНП 1
Монастирський Ігор Вентс 1
Павліш Максим Бамбук 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Полторацький Владислав Тетра-Барви 1
Прилуцький Олександр Сокіл-3 1
Роговський Максим Сокіл-3 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 1
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 1
Стахович Іван Евеліна 1
Юрко Петро Кардіфф 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Левченко Ростислав Тетра-Барви 2 0 10
Соколюк Андрій Сокіл-3 1 4 9
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 1 2 7
Мустафін Павло Лада 1 2 7
Стожик Сергій Евеліна 1 2 7
Яровий Сергій Бамбук 1 2 7
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 1 1 6
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Тургеля Богдан Тетра-Барви 1 1 6
Гарібян Павло АВІСТ-Красилів 1 0 5
Король Валентин Сокіл-3 1 0 5
Рефель Вадим Газовик 1 0 5
Стець Андрій Вентс 1 0 5
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 1 0 5
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Бондар Сергій Вентс 0 4 4
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 4 4
Дикий Олександр Вентс 0 4 4
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 0 4 4
Побережник Дмитро Вентс 0 4 4
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 0 4 4
Баландюк Олександр Газовик 0 3 3
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 0 3 3
Ошовський Артем Евеліна 0 3 3
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 3 3
Ціх Ростислав Кардіфф 0 3 3
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Антонов Олександр Бамбук 0 2 2
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 0 2 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Блажко Микола Газовик 0 2 2
Вербовий Владислав Сокіл-3 0 2 2
Глаз Вадим Газовик 0 2 2
Грабенчук Артем Тетра-Барви 0 2 2
Діброва Роман Вентс 0 2 2
Диняк Тимофій Тетра-Барви 0 2 2
Зенін Владислав Тетра-Барви 0 2 2
Зубик Олег Тетра-Барви 0 2 2
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 0 2 2
Кушнірук Максим Бамбук 0 2 2
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 2 2
Луцюк Віталій Сокіл-3 0 2 2
Макарченко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Мельник Максим Евеліна 0 2 2
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 0 2 2
Монастирський Ігор Вентс 0 2 2
Нємий Артур Газовик 0 2 2
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Нестеренко Максим Вентс 0 2 2
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Підручний Андрій Бамбук 0 2 2
Роговський Максим Сокіл-3 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 0 2 2
Скалій Олександр Тетра-Барви 0 2 2
Смоляренко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Сологуб Олександр Газовик 0 2 2
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Трочинський Олександр Сокіл-3 0 2 2
Умаров Іскандер Лада 0 2 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Черкезов Фархат Кардіфф 0 2 2
Юхимович Дмитро Сокіл-3 0 2 2
Антонюк Володимир Газовик 0 1 1
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Восканян Манук Вентс 0 1 1
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Жаріков Денис Вентс 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Закревський Томаш Бамбук 0 1 1
Когут Павло АВІСТ-Красилів 0 1 1
Козак Сергій Кардіфф 0 1 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 1 1
Ксьонзик Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 0 1 1
Лахмай Геннадій Динамо-ГУНП 0 1 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Мельничук Олександр Евеліна 0 1 1
Музичук Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 0 1 1
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 0 1 1
Паюк Михайло Газовик 0 1 1
Перканюк Руслан Евеліна 0 1 1
Петриковець Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Петричук Андрій Газовик 0 1 1
Рудий Борис Арсенал-Ротор 0 1 1
Сакович Віталій Кардіфф 0 1 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 0 1 1
Темнюк Микола Кардіфф 0 1 1
Шульган Павло Лада 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тургеля Богдан (“Тетра-Барви”)

Мустафін Павло (“Лада”)

Грищук Олександр (“Арсенал-Ротор”)

Король Валентин (“Сокіл-3”)

Левченко Ростислав (“Тетра-Барви”)

Бармак Андрій (“Хмельницькі делікатеси”)

Дикий Олександр (“Вентс”)

Косяк Іван (“АВІСТ-Красилів”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ