Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 9-ого туру та матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку

0
1680

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 9 туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 63
62 (8,86) Голи (в сер.) 466 (7,4)
5 (71,43%) Перемоги господарів 30 (47,62%)
1 (14,29%) Нічиї 12 (19,05%)
1 (14,29%) Перемоги гостей 21 (33,33%)
1 Пенальті призначено 8
0 (0%) Пенальті реалізовано 7 (87,5%)
26 (3,71) Попередження (в сер.) 226 (3,59)
3 (0,43) Вилучення (в сер.) 18 (0,29)
3 Крупні перемоги 24
2 Вольові перемоги 18
12 Дублі 69
4 Хет-трики 28

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 13
Нємий Артур Газовик 13
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 12
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 12
Соколюк Андрій Сокіл-3 9
Темнюк Микола Кардіфф 9
Ціх Ростислав Кардіфф 9
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 8
Зубик Олег Кардіфф 8
Мельник Максим Евеліна 8
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 8
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 7
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 7
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Сологуб Олександр Газовик 7
Шульган Павло Лада 7
Антонюк Володимир Газовик 6
Зощук Андрій Лада 6
Лисюк Артем Лада 6
Луцюк Віталій Сокіл-3 6
Стожик Сергій Евеліна 6
Умаров Іскандер Лада 6
Юхимович Дмитро Сокіл-3 6
Мустафін Павло Лада 6 (1)
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 5
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 5
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 5
Макарченко Артем Тетра-Барви 5
Паюк Михайло Газовик 5
Рефель Вадим Газовик 5
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 5
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 5
Ситнік Олег Газовик 5
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 5
Шум Сергій Кардіфф 5
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 5 (1)
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 4
Донець Андрій Кардіфф 4
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 4
Кушнірук Максим Бамбук 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 4
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 4
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 4
Музичук Олександр Тетра-Барви 4
Папірович Вадим Бамбук 4
Паперовський Віталій Вентс 4
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Стеценко Богдан Бамбук 4
Яремчук Андрій Кардіфф 4
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 4 (1)
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Вербовий Владислав Сокіл-3 3
Восканян Манук Вентс 3
Глаз Вадим Газовик 3
Глас Артем Сокіл-3 3
Зарицький Ігор Арсенал-Ротор 3
Когут Павло АВІСТ-Красилів 3
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 3
Кульбачний Денис Бамбук 3
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 3
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 3
Ошовський Артем Евеліна 3
Підручний Андрій Бамбук 3
Шульган Андрій Лада 3
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 2
Антонов Олександр Бамбук 2
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 2
Баландюк Олександр Газовик 2
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Белінський Микола Евеліна 2
Блажко Микола Газовик 2
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 2
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 2
Кучерук Костянтин Бамбук 2
Міщук Вадим Лада 2
Муляр Андрій Тетра-Барви 2
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 2
Пліс Тарас Кардіфф 2
Побережник Дмитро Вентс 2
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Роговський Максим Сокіл-3 2
Романюк Артем Феміда-Старлайф 2
Сакович Віталій Кардіфф 2
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 2
Солонинко Ярослав Бамбук 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 2
Стець Андрій Вентс 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Тафратов Олександр Вентс 2
Черкезов Фархат Кардіфф 2
Яровий Сергій Бамбук 2
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 2 (1)
Піхотко Олег Евеліна 2 (2)
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 1
Бородій Дмитро Евеліна 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 1
Дияк Олександр Лада 1
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 1
Король Валентин Сокіл-3 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 1
Лахмай Геннадій Газовик 1
Монастирський Ігор Вентс 1
Павліш Максим Бамбук 1
Панасенков Артем Лада 1
Паюк Максим Газовик 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Полторацький Владислав Тетра-Барви 1
Прилуцький Олександр Сокіл-3 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 1
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 1
Стахович Іван Евеліна 1
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 1
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 1
Федорко Артем Лада 1
Юрко Петро Кардіфф 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Левченко Ростислав Тетра-Барви 2 0 10
Соколюк Андрій Сокіл-3 1 4 9
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 1 3 8
Мустафін Павло Лада 1 2 7
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1 2 7
Скалій Олександр Тетра-Барви 1 2 7
Стожик Сергій Евеліна 1 2 7
Яровий Сергій Бамбук 1 2 7
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 1 1 6
Король Валентин Сокіл-3 1 1 6
Мельничук Олександр Евеліна 1 1 6
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 1 1 6
Тургеля Богдан Тетра-Барви 1 1 6
Гарібян Павло АВІСТ-Красилів 1 0 5
Рефель Вадим Газовик 1 0 5
Стець Андрій Вентс 1 0 5
Яремчук Андрій Кардіфф 1 0 5
Дикий Олександр Вентс 0 5 5
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 0 5 5
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 0 5 5
Побережник Дмитро Вентс 0 5 5
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Бондар Сергій Вентс 0 4 4
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 4 4
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 4 4
Роговський Максим Сокіл-3 0 4 4
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 0 4 4
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 0 4 4
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Антонов Олександр Бамбук 0 3 3
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 0 3 3
Баландюк Олександр Газовик 0 3 3
Діброва Роман Вентс 0 3 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 3 3
Монастирський Ігор Вентс 0 3 3
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Ошовський Артем Евеліна 0 3 3
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Ціх Ростислав Кардіфф 0 3 3
Антонюк Володимир Газовик 0 2 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Блажко Микола Газовик 0 2 2
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 2 2
Вербовий Владислав Сокіл-3 0 2 2
Глаз Вадим Газовик 0 2 2
Гоцалюк Віталій Вентс 0 2 2
Грабенчук Артем Тетра-Барви 0 2 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 0 2 2
Зенін Владислав Тетра-Барви 0 2 2
Зубик Олег Кардіфф 0 2 2
Когут Павло АВІСТ-Красилів 0 2 2
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 0 2 2
Кушнірук Максим Бамбук 0 2 2
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 0 2 2
Луцюк Віталій Сокіл-3 0 2 2
Макарченко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Мельник Максим Евеліна 0 2 2
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 0 2 2
Нємий Артур Газовик 0 2 2
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 2 2
Нестеренко Максим Вентс 0 2 2
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Підручний Андрій Бамбук 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Смоляренко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Сологуб Олександр Газовик 0 2 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 2 2
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Трочинський Олександр Сокіл-3 0 2 2
Умаров Іскандер Лада 0 2 2
Черкезов Фархат Кардіфф 0 2 2
Юхимович Дмитро Сокіл-3 0 2 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Восканян Манук Вентс 0 1 1
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 0 1 1
Гуринович Олексій Лада 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Закревський Томаш Бамбук 0 1 1
Козак Сергій Кардіфф 0 1 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 1 1
Ксьонзик Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Лахмай Геннадій Газовик 0 1 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 0 1 1
Музичук Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Муляр Андрій Тетра-Барви 0 1 1
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 0 1 1
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 0 1 1
Паюк Михайло Газовик 0 1 1
Перканюк Руслан Евеліна 0 1 1
Петриковець Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Петричук Андрій Газовик 0 1 1
Рудий Борис Арсенал-Ротор 0 1 1
Сакович Віталій Кардіфф 0 1 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Сандулов Дмитро Кардіфф 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 1 1
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 0 1 1
Темнюк Микола Кардіфф 0 1 1
Федорко Артем Лада 0 1 1
Чиж Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Шульган Павло Лада 0 1 1
Шум Сергій Кардіфф 0 1 1
Юрко Петро Кардіфф 0 1 1
Ярош Дмитро Тетра-Барви 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Мустафін Павло (“Лада”)

Грищук Олександр (“Арсенал-Ротор”)

Мельничук Олександр (“Евеліна”)

Моночков Ігор (“Епіцентр К-Forex Club”)

Подлюк Андрій (“Динамо-ГУНП”)

Роговський Максим (“Сокіл-3”)

Семенчук Віталій (“АВІСТ-Красилів”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 9-ого туру у дивізіоні 1:

Найбільше забитих м’ячів 51 Газовик
Найменше забитих м’ячів 15 Вентс
Найбільше пропущених м’ячів 51 Лада
Найменше пропущених м’ячів 14 Феміда-Старлайф
Видовищна 91 Лада
«Нудна» 43 Вентс
Недисциплінована 4 + 24 Тетра-Барви
Коректна 0 + 13 Феміда-Старлайф
Команда, яка б’є пенальті 2 Арсенал-Ротор, Евеліна, Лада
Команда, якій б’ють пенальті 3 Тетра-Барви
Проти кого порушують правила 4 + 23 Хмельницькі делікатеси
Проти кого не порушують правила 0 + 14 Епіцентр К-Forex Club

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ