Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після стартових матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1575

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів півфінальних серій плей-офф у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика стартових матчів 1/2 фіналу Показник Статистика чемпіонату
4 Ігор 110
31 (7,75) Голи (в сер.) 799 (7,26)
0 (0%) Перемоги господарів 48 (43,64%)
0 (0%) Нічиї 16 (14,55%)
4 (100%) Перемоги гостей 46 (41,82%)
0 Пенальті призначено 11
0 Пенальті реалізовано 10 (90,91%)
12 (3) Попередження (в сер.) 364 (3,31)
1 (0,25) Вилучення (в сер.) 32 (0,29)
2 Крупні перемоги 41
0 Вольові перемоги 29
6 Дублі 119
0 Хет-трики 39

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Нємий Артур Газовик 24
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 21 (1)
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 18
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 18
Соколюк Андрій Сокіл-3 15
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 14
Антонюк Володимир Газовик 13
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 13
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 12
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 12
Мельник Максим Евеліна 12
Темнюк Микола Кардіфф 12
Юхимович Дмитро Сокіл-3 12
Донець Андрій Кардіфф 11
Кострицький Руслан Арсенал-Ротор 10
Луцюк Віталій Сокіл-3 10
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 10
Полупан Сергій АВІСТ-Красилів 10
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 10
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 9
Зубик Олег Кардіфф 9
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 9
Сологуб Олександр Газовик 9
Ціх Ростислав Кардіфф 9
Черкезов Фархат Кардіфф 9
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 9 (1)
Шульган Павло Лада 9 (1)
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 8
Зощук Андрій Лада 8
Кульбачний Денис Бамбук 8
Ситнік Олег Газовик 8
Стожик Сергій Евеліна 8
Умаров Іскандер Лада 8
Яремчук Андрій Кардіфф 8
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 8 (1)
Глас Артем Сокіл-3 7
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Лисюк Артем Лада 7
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 7
Муляр Андрій Тетра-Барви 7
Шум Сергій Кардіфф 7
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 6
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 6
Зарицький Ігор Арсенал-Ротор 6
Когут Павло АВІСТ-Красилів 6
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 6
Макарченко Артем Тетра-Барви 6
Музичук Олександр Тетра-Барви 6
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 6
Папірович Вадим Бамбук 6
Паюк Михайло Газовик 6
Рефель Вадим Газовик 6
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 6
Федорко Артем Лада 6
Мустафін Павло Лада 6 (1)
Шпаков Олег Арсенал-Ротор 6 (1)
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 5
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 5
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 5
Вербовий Владислав Сокіл-3 5
Восканян Манук Вентс 5
Глаз Вадим Газовик 5
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 5
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 5
Паперовський Віталій Вентс 5
Паюк Максим Газовик 5
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 5
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 4
Бойко Денис Феміда-Старлайф 4
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 4
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 4
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 4
Кушнірук Максим Бамбук 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 4
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4
Ошовський Артем Евеліна 4
Підручний Андрій Бамбук 4
Пліс Тарас Кардіфф 4
Побережник Дмитро Вентс 4
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Роговський Максим Сокіл-3 4
Сакович Віталій Кардіфф 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 4
Скалій Олександр Тетра-Барви 4
Солонинко Ярослав Бамбук 4
Стеценко Богдан Бамбук 4
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 4
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 4
Шульган Андрій Лада 4
Яровий Сергій Бамбук 4
Антонов Олександр Бамбук 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 3
Бородій Дмитро Евеліна 3
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 3
Лук’янов Сергій Кардіфф 3
Міщук Вадим Лада 3
Монастирський Ігор Вентс 3
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 3
Романюк Артем Феміда-Старлайф 3
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 3
Стець Андрій Вентс 3
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 3 (1)
Піхотко Олег Евеліна 3 (3)
Баландюк Олександр Газовик 2
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Белінський Микола Евеліна 2
Блажко Микола Газовик 2
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 2
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 2
Кучерук Костянтин Бамбук 2
Панасенков Артем Лада 2
Пислар Вадим Феміда-Старлайф 2
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 2
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 2
Тафратов Олександр Вентс 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 2
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 1
Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 1
Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 1
Діброва Роман Вентс 1
Дияк Олександр Лада 1
Дубчак Андрій Феміда-Старлайф 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Задерейко Максим Тетра-Барви 1
Король Валентин Сокіл-3 1
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 1
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 1
Лахмай Геннадій Газовик 1
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Мельник Роман Сокіл-3 1
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 1
Остяк Денис Епіцентр К-Forex Club 1
Павліш Максим Бамбук 1
Плосконос Микита Бамбук 1
Полторацький Владислав Тетра-Барви 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Прилуцький Олександр Газовик 1
Стахович Іван Евеліна 1
Тимощук Владислав Кардіфф 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Юрко Петро Кардіфф 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стожик Сергій Евеліна 2 4 14
Грищук Олександр Арсенал-Ротор 2 2 12
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 1 7 12
Сяньков Сергій Епіцентр К-Forex Club 2 1 11
Побережник Дмитро Вентс 1 6 11
Левченко Ростислав Тетра-Барви 2 0 10
Когут Павло АВІСТ-Красилів 1 5 10
Роговський Максим Сокіл-3 1 5 10
Соколюк Андрій Сокіл-3 1 5 10
Лук’янов Сергій Кардіфф 1 4 9
Ошовський Артем Евеліна 1 4 9
Скалій Олександр Тетра-Барви 1 4 9
Ціх Ростислав Кардіфф 1 4 9
Яремчук Андрій Кардіфф 1 4 9
Яровий Сергій Бамбук 1 4 9
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 1 3 8
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1 3 8
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1 2 7
Мустафін Павло Лада 1 2 7
Трочинський Олександр Сокіл-3 1 2 7
Жаріков Денис Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Король Валентин Сокіл-3 1 1 6
Мельничук Олександр Евеліна 1 1 6
Тургеля Богдан Тетра-Барви 1 1 6
Антонов Олександр Бамбук 0 6 6
Бондар Сергій Вентс 0 6 6
Дикий Олександр Вентс 0 6 6
Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів 0 6 6
Шлапак Віталій Арсенал-Ротор 0 6 6
Гарібян Павло АВІСТ-Красилів 1 0 5
Глас Артем Сокіл-3 1 0 5
Рефель Вадим Газовик 1 0 5
Стець Андрій Вентс 1 0 5
Акбар Нік Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Косяк Іван АВІСТ-Красилів 0 5 5
Монастирський Ігор Вентс 0 5 5
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 5 5
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Семенчук Віталій АВІСТ-Красилів 0 5 5
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 5 5
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 4 4
Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 0 4 4
Бармак Андрій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Діброва Роман Вентс 0 4 4
Ліповуз Андрій Тетра-Барви 0 4 4
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 4 4
Нємий Артур Газовик 0 4 4
Овчинніков Олег Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Панасенков Артем Лада 0 4 4
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 4 4
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Слободян Андрій Арсенал-Ротор 0 4 4
Федорко Артем Лада 0 4 4
Антонюк Володимир Газовик 0 3 3
Баландюк Олександр Газовик 0 3 3
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 3 3
Вербовий Владислав Сокіл-3 0 3 3
Глаз Вадим Газовик 0 3 3
Грабенчук Артем Тетра-Барви 0 3 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 3 3
Леонов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Луцюк Віталій Сокіл-3 0 3 3
Мельник Сергій АВІСТ-Красилів 0 3 3
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 3 3
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 3 3
Стасюк Ігор Арсенал-Ротор 0 3 3
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Черкезов Фархат Кардіфф 0 3 3
Юхимович Дмитро Сокіл-3 0 3 3
Алексеєв Олександр АВІСТ-Красилів 0 2 2
Бабак Сергій Феміда-Старлайф 0 2 2
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Блажко Микола Газовик 0 2 2
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 2 2
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 0 2 2
Гоцалюк Віталій Вентс 0 2 2
Диняк Тимофій АВІСТ-Красилів 0 2 2
Думанюк Артур Арсенал-Ротор 0 2 2
Загуровський Олександр Кардіфф 0 2 2
Зенін Владислав Тетра-Барви 0 2 2
Зубик Олег Кардіфф 0 2 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 2 2
Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 0 2 2
Красножон Дмитро Арсенал-Ротор 0 2 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра-Барви 0 2 2
Кушнірук Максим Бамбук 0 2 2
Макарченко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Мельник Максим Евеліна 0 2 2
Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 0 2 2
Муляр Андрій Тетра-Барви 0 2 2
Муляр Володимир Феміда-Старлайф 0 2 2
Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 0 2 2
Нестеренко Максим Вентс 0 2 2
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Підручний Андрій Бамбук 0 2 2
Піхотко Олег Евеліна 0 2 2
Петриковець Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Петричук Андрій Газовик 0 2 2
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Смоляренко Артем Тетра-Барви 0 2 2
Сологуб Олександр Газовик 0 2 2
Темнюк Микола Кардіфф 0 2 2
Умаров Іскандер Лада 0 2 2
Шум Сергій Кардіфф 0 2 2
Юрко Петро Кардіфф 0 2 2
Бриндак Денис АВІСТ-Красилів 0 1 1
Восканян Манук Вентс 0 1 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Городовий Богдан АВІСТ-Красилів 0 1 1
Гранчак Павло Динамо-ГУНП 0 1 1
Гресь Владислав Тетра-Барви 0 1 1
Гуринович Олексій Лада 0 1 1
Дияк Олександр Лада 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Задерейко Максим Тетра-Барви 0 1 1
Закревський Томаш Бамбук 0 1 1
Зощук Андрій Лада 0 1 1
Козак Сергій Кардіфф 0 1 1
Ксьонзик Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Лахмай Геннадій Газовик 0 1 1
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Лисюк Артем Лада 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Мельник Роман Сокіл-3 0 1 1
Музичук Олександр Тетра-Барви 0 1 1
Паюк Михайло Газовик 0 1 1
Перканюк Руслан Евеліна 0 1 1
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Рудий Борис Арсенал-Ротор 0 1 1
Сакович Віталій Кардіфф 0 1 1
Самсонов Андрій Арсенал-Ротор 0 1 1
Сандулов Дмитро Кардіфф 0 1 1
Святий Дмитро Вентс 0 1 1
Солонинко Ярослав Бамбук 0 1 1
Тимощук Владислав Кардіфф 0 1 1
Чиж Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 0 1 1
Шульган Андрій Лада 0 1 1
Шульган Павло Лада 0 1 1
Ярош Дмитро Тетра-Барви 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Мустафін Павло (“Лада”)

Жаріков Денис (“Хмельницькі делікатеси”)

Піхотко Олег (“Евеліна”)

Березовський Тарас (“Динамо-ГУНП”)

Ліповуз Андрій (“Тетра-Барви”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ