Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 5-ого туру та матчів 1/32 фіналу Кубку

0
1125

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Романов Дмитро Олімп 13 (1)
Муляр Віталій Олімпік 8
Лисий Іван Новатор 8 (1)
Лисий Михайло Карат-Олешин 7
Бойко Володимир Товтри 6
Волошин Олександр Атлетик-Ферозіт 6
Рудюк Володимир Сокіл-2 5
Рябець Богдан Олімпік 5 (1)
Ахмедов Іван Сокіл-2 4
Муравський Олексій Ковчег-Десятка 4
Папроцький Сергій Патріот 4
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 4
Чайковський Сергій AVIVA 4
Ярославський Андрій Філтекс 4
Століта Михайло Карат-Олешин 4 (1)
Атласюк Сергій Патріот 3
Бедратий Олександр Новатор 3
Вакух Олег Філтекс 3
Васильчук Олександр Філтекс 3
Вольський Сергій Патріот 3
Казмірчук Сергій AVIVA 3
Коротун Олександр Патріот 3
Кулинич Павло Товтри 3
Мазур Сергій Ковчег-Десятка 3
Палійчук Богдан Патріот 3
Пасічник Олексій Сокіл-2 3
Ребекевша Максим Патріот 3
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 3
Савчук Віктор Мустанг-Червона Зірка 3
Вислободський Ігор AVIVA 3 (1)
Дунець Дмитро Ковчег-Десятка 3 (1)
Алі Хусейн Мустафа Ковчег-Десятка 2
Гайдашевський Костянтин Ротор-2 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Забавчук Ігор Aдвокат-Starlife 2
Крафт Сергій Aдвокат-Starlife 2
Крутяков Олександр Ротор-2 2
Ліповуз Андрій Атлетик-Ферозіт 2
Марчук Дмитро Патріот 2
Новік Олександр Новатор 2
Огороднічук Руслан Мустанг-Червона Зірка 2
Підкамінський Микола Ковчег-Десятка 2
Сорока Дмитро Атлетик-Ферозіт 2
Чорний Максим Aдвокат-Starlife 2
Щиголь Костянтин Ковчег-Десятка 2
Якубовський Денис Філтекс 2
Глушок Ігор AVIVA 2 (1)
Івановський Віталій Олімп 1
Івановський Олексій Олімпік 1
Біляк Олег Олімп 1
Бабак Кирило Атлетик-Ферозіт 1
Берлінський В’ячеслав Олімп 1
Вільчинський Андрій Товтри 1
Вєтров Олександр Карат-Олешин 1
Вараниця Олександр Патріот 1
Веселовський Вадим Мустанг-Червона Зірка 1
Гаєвський Владислав Товтри 1
Григорук Максим Ковчег-Десятка 1
Гулеватий Руслан Олімп 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 1
Гуменюк Олександр Ковчег-Десятка 1
Деговець Олег Олімпік 1
Деркач Артем Товтри 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Золотар Ігор Олімп 1
Кіт Вадим Сокіл-2 1
Катриченко Богдан AVIVA 1
Кліщенко Вадим Олімпік 1
Клапченко Роман Товтри 1
Козак Євген Aдвокат-Starlife 1
Лисий Олександр Карат-Олешин 1
Люблінський Артем Сокіл-2 1
Мавлютов Вадим AVIVA 1
Магаляс Вадим Ковчег-Десятка 1
Мартинюк Володимир Новатор 1
Мевша Володимир Мустанг-Червона Зірка 1
Мельник Богдан Новатор 1
Миколайчук Віталій Ротор-2 1
Морговський Ян Ротор-2 1
Мороз Віталій AVIVA 1
Музиченко Олег Новатор 1
Намба В’ячеслав AVIVA 1
Олексійчук Валерій Ротор-2 1
Олексюк Володимир Ковчег-Десятка 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 1
Орошкевич Михайло Ротор-2 1
Паляниця Антон Ротор-2 1
Пампурак Микола AVIVA 1
Петрук Євген Мустанг-Червона Зірка 1
Подольський Андрій Філтекс 1
Полупан Олександр Олімпік 1
Савлук Микола Олімпік 1
Садовський Віктор Карат-Олешин 1
Сас Павло AVIVA 1
Сироватко Віталій Мустанг-Червона Зірка 1
Тимощук Ростислав AVIVA 1
Третьяков Дмитро Мустанг-Червона Зірка 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Христофоров Євген AVIVA 1
Ціпко Костянтин Карат-Олешин 1
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 1
Крулік Артур Товтри 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Косаренко Владислав AVIVA 2 0 10
Вєтров Олександр Карат-Олешин 1 1 6
Вислободський Ігор AVIVA 1 1 6
Карпишин Дмитро Товтри 1 0 5
Климчук Євген Атлетик-Ферозіт 1 0 5
Тимощук Ростислав AVIVA 1 0 5
Шкрябець Сергій Олімпік 1 0 5
Дзюбак Микола Товтри 0 4 4
Веселовський Вадим Мустанг-Червона Зірка 0 3 3
Забавчук Ігор Aдвокат-Starlife 0 3 3
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 3 3
Мазур Сергій Ковчег-Десятка 0 3 3
Ціпко Костянтин Карат-Олешин 0 3 3
Якубовський Денис Філтекс 0 3 3
Івановський Віталій Олімп 0 2 2
Біляк Олег Олімп 0 2 2
Бедратий Олександр Новатор 0 2 2
Камінський Олександр Ротор-2 0 2 2
Крутяков Олександр Ротор-2 0 2 2
Ліщук Іван Товтри 0 2 2
Наконечний Андрій Олімп 0 2 2
Рябець Богдан Олімпік 0 2 2
Садовський Віктор Карат-Олешин 0 2 2
Свіщов Олександр Філтекс 0 2 2
Сироватко Віталій Мустанг-Червона Зірка 0 2 2
Соломко Денис Олімпік 0 2 2
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Бейбутов Руслан Філтекс 0 1 1
Берлінський В’ячеслав Олімп 0 1 1
Босак Вадим Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Будченко Михайло Мустанг-Червона Зірка 0 1 1
Буткевич Віктор Aдвокат-Starlife 0 1 1
Вільчинський Андрій Товтри 0 1 1
Вараниця Олександр Патріот 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Васильчук Олександр Філтекс 0 1 1
Воловик Валентин AVIVA 0 1 1
Гаєвський Владислав Товтри 0 1 1
Глушок Ігор AVIVA 0 1 1
Горошко Віктор Новатор 0 1 1
Гулеватий Руслан Олімп 0 1 1
Гуменюк Олександр Ковчег-Десятка 0 1 1
Данилюк Богдан Ротор-2 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Дунець Дмитро Ковчег-Десятка 0 1 1
Жук Андрій Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Клапченко Роман Товтри 0 1 1
Ковальський Сергій Ковчег-Десятка 0 1 1
Ковальчук В’ячеслав Олімпік 0 1 1
Козак Євген Aдвокат-Starlife 0 1 1
Кравчук Олексій Aдвокат-Starlife 0 1 1
Ліповуз Андрій Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор-2 0 1 1
Лозінський Олександр Ковчег-Десятка 0 1 1
Люблінський Артем Сокіл-2 0 1 1
Мавлютов Вадим AVIVA 0 1 1
Магаляс Вадим Ковчег-Десятка 0 1 1
Марущак Віталій Патріот 0 1 1
Миколайчук Віталій Ротор-2 0 1 1
Мороз Віталій AVIVA 0 1 1
Никонюк Олександр Aдвокат-Starlife 0 1 1
Новік Олександр Новатор 0 1 1
Ноль Артем Сокіл-2 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Підкамінський Микола Ковчег-Десятка 0 1 1
Паляниця Антон Ротор-2 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Савлук Микола Олімпік 0 1 1
Садовнік Богдан Товтри 0 1 1
Сорока Дмитро Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Супрун Олександр Олімп 0 1 1
Третьяков Дмитро Мустанг-Червона Зірка 0 1 1
Тринадцятко Олег Новатор 0 1 1
Хребтатий Іван Карат-Олешин 0 1 1
Янковий Віталій Ковчег-Десятка 0 1 1
Яновий Сергій Олімп 0 1 1
Ярославський Андрій Філтекс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Вислободський Ігор (“AVIVA”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ