Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 3-ого туру

0
1818

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 3 туру Показник Статистика чемпіонату
10 Ігор 29
78 (7,8) Голи (в сер.) 211 (7,28)
6 (60%) Перемоги господарів 15 (51,72%)
1 (10%) Нічиї 1 (3,45%)
3 (30%) Перемоги гостей 13 (44,83%)
1 Пенальті призначено 2
0 (0%) Пенальті реалізовано 1 (50%)
28 (2,8) Попередження (в сер.) 72 (2,48)
2 (0,2) Вилучення (в сер.) 8 (0,28)
6 Крупні перемоги 18
1 Вольові перемоги 4
13 Дублі 29
4 Хет-трики 15

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Хлопонін Андрій Фахівець 8
Котенков Ігор Алея Взуття 7
Овчинніков Павло Фахівець 7
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 6
Лисий Михайло Смайл 6
Шаварський Віталій МобіФренд 5
Вакух Дмитро МобіФренд 4
Гавага Павло Фахівець 4
Дашкевич Андрій Раково-сіті 4
Олексійчук Віталій Інкогніто 4
Бойко Денис Алея Взуття 3
Дарченко Віктор Моноліт 3
Зюбрицький Віталій Смайл 3
Крищук Броніслав Booster 3
Рабченюк Віктор Максимум 3
Сьомін Вадим UBC-Лезнево 3
Тадля Сергій UBC-Лезнево 3
Ціпко Костянтин Смайл 3
Шостацький Максим Алея Взуття 3
Ягринець Вадим UBC-Лезнево 3
Ящук Дмитро УПП 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 2
Іщук Олександр Lifecell 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Бантус Сергій Торнадо 2
Бойчук Василь Інкогніто 2
Власов Юрій Lifecell 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Гоцуляк Олександр UBC-Лезнево 2
Гуралечко Юрій УПП 2
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Королишин Тимур Максимум 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 2
Левченко Максим Раково-сіті 2
Лисий Олександр Смайл 2
Машталер Андрій Меблі-Лідер 2
Нігловський Андрій МобіФренд 2
Овчарук Ігор Торнадо 2
Пасічник Олексій Алея Взуття 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Слобода Сергій Моноліт 2
Тарасов Андрій Смайл 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Бабак Сергій Алея Взуття 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Борис Денис ДЮЦ Іскра 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Васильков Олександр Носорог 1
Васильчук Іван Booster 1
Власюк Дмитро Торнадо 1
Голова Сергій Легіон 1
Гончарук Артем Алея Взуття 1
Гребенюк Олег Алея Взуття 1
Гурман Сергій Раково-сіті 1
Данілов Павло Алея Взуття 1
Дрижа Олександр UBC-Лезнево 1
Дячок Андрій Booster 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Квока Сергій Смайл 1
Кирик Ігор Максимум 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Козловський Дмитро Легіон 1
Кондратенко Роман Алея Взуття 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1
Коропатва Андрій Booster 1
Кравецький Кирило Максимум 1
Кравчук Андрій Максимум 1
Кравчук Сергій Носорог 1
Кузюткін Олександр Носорог 1
Лисий Віталій Смайл 1
Лисий Зореслав Моноліт 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Молодих Сергій Носорог 1
Музиченко Олег ДЮЦ Іскра 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Одаренко Андрій УПП 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 1
Островський Дмитро Інкогніто 1
Підручний Роман Легіон 1
Патоїшин Михайло UBC-Лезнево 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Резніченко Петро Максимум 1
Росінський Андрій Моноліт 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 1
Сокирко Андрій UBC-Лезнево 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стефанишин Валерій Раково-сіті 1
Сулима Богдан Тепловик 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 1
Тихий Андрій УПП 1
Ткачук Антон Алея Взуття 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Туменко Олександр Носорог 1
Філіпчук Олександр МобіФренд 1
Флерко Костянтин Носорог 1
Швед Максим Зооветпром-Поділля 1
Шевчук Роман Фахівець 1
Янов Валерій Моноліт 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лисий Михайло Смайл 1 1 6
Нестенюк Руслан Максимум 1 1 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 1 1 6
Бобік Андрій Фахівець 1 0 5
Жиловський Максим Тепловик 1 0 5
Крутилко Андрій Аванті 1 0 5
Мартинюк Віталій Інкогніто 1 0 5
Сорока Олександр Інкогніто 1 0 5
Гуралечко Юрій УПП 0 2 2
Кравчук Андрій Максимум 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Левченко Максим Раково-сіті 0 2 2
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Васильков Олександр Носорог 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Вельський Володимир Моноліт 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власюк Дмитро Торнадо 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Горобець Максим УПП 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Гурман Сергій Раково-сіті 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Ковильник Ігор Тепловик 0 1 1
Кожуховський Ярослав Торнадо 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Козловський Дмитро Легіон 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Микитюк Євген UBC-Лезнево 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 1 1
Палюх Олександр Тепловик 0 1 1
Печуляк Андрій Моноліт 0 1 1
Побута Анатолій Смайл 0 1 1
Побута Дмитро УПП 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Прудников Євген Зооветпром-Поділля 0 1 1
Романенко Євген Моноліт 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Тадля Сергій UBC-Лезнево 0 1 1
Ткачук Антон Алея Взуття 0 1 1
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Чемеч Дмитро УПП 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Яцьков Сергій Легіон 0 1 1
Ящук Дмитро УПП 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ляскорунський Ярослав (ДЮЦ “Іскра”)

Сорока Олександр (“Інкогніто”)

Мартинюк Віталій (“Інкогніто”)

А на завершення –  надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками 3-ого туру змагань:

Найбільше забитих м’ячів 24 Фахівець
Найменше забитих м’ячів 1 Аванті
Найбільше пропущених м’ячів 27 Аванті
Найменше пропущених м’ячів 1 Алея Взуття
Видовищна 35 Фахівець
«Нудна» 10 Носорог
Недисциплінована 2 + 2 Інкогніто
Коректна 0 + 1 Алея Взуття
Команда, яка б’є пенальті 1 Фахівець, Раково-сіті
Команда, якій б’ють пенальті 1 Booster, UBC-Лезнево
Проти кого порушують правила 3 + 2 Booster
Проти кого не порушують правила 0 + 1 Тепловик

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ