Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 4-ого туру та 1/16 фіналу Кубку

0
1967

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 4 туру Показник Статистика чемпіонату
10 Ігор 39
80 (8) Голи (в сер.) 291 (7,46)
3 (30%) Перемоги господарів 18 (46,15%)
2 (20%) Нічиї 3 (7,69%)
5 (50%) Перемоги гостей 18 (46,15%)
3 Пенальті призначено 5
3 (100%) Пенальті реалізовано 4 (80%)
16 (1,6) Попередження (в сер.) 89 (2,28)
1 (0,1) Вилучення (в сер.) 9 (0,23)
4 Крупні перемоги 22
3 Вольові перемоги 7
12 Дублі 41
4 Хет-трики 19

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Хлопонін Андрій Фахівець 12
Овчинніков Павло Фахівець 9
Дашкевич Андрій Раково-сіті 7
Котенков Ігор Алея Взуття 7
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 6
Лисий Михайло Смайл 6
Машталер Андрій Меблі-Лідер 6
Бойко Денис Алея Взуття 5
Герасимчук Вадим МобіФренд 5
Рабченюк Віктор Максимум 5
Шаварський Віталій МобіФренд 5
Ягринець Вадим UBC-Лезнево 5
Вакух Дмитро МобіФренд 4
Гавага Павло Фахівець 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Крищук Броніслав Booster 4
Олексійчук Віталій Інкогніто 4
Ціпко Костянтин Смайл 4
Шостацький Максим Алея Взуття 4
Іщук Олександр Lifecell 3
Бобік Андрій Фахівець 3
Бойчук Василь Інкогніто 3
Гоцуляк Олександр UBC-Лезнево 3
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 3
Зюбрицький Віталій Смайл 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Музиченко Олег ДЮЦ Іскра 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Підручний Роман Легіон 3
Пасічник Олексій Алея Взуття 3
Слобода Сергій Моноліт 3
Сьомін Вадим UBC-Лезнево 3
Тадля Сергій UBC-Лезнево 3
Тарасов Андрій Смайл 3
Ящук Дмитро УПП 3
Гуралечко Юрій УПП 3 (1)
Зеленський Олександр Інкогніто 3 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 2
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Бантус Сергій Торнадо 2
Борис Денис ДЮЦ Іскра 2
Власов Юрій Lifecell 2
Голова Сергій Легіон 2
Гребенюк Олег Алея Взуття 2
Дем’янюк Владислав Торнадо 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 2
Королишин Тимур Максимум 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 2
Кузнецов Ігор Lifecell 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Левченко Максим Раково-сіті 2
Лисий Олександр Смайл 2
Овчарук Ігор Торнадо 2
Одаренко Андрій УПП 2
Остафійчук Дмитро Lifecell 2
Патоїшин Михайло UBC-Лезнево 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Сулима Богдан Тепловик 2
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 2
Туменко Олександр Носорог 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Лисий Зореслав Моноліт 2 (1)
Амелін Владислав Максимум 1
Бабак Сергій Алея Взуття 1
Бевза Микола Носорог 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Васильков Олександр Носорог 1
Васильчук Іван Booster 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 1
Власюк Денис Торнадо 1
Власюк Дмитро Торнадо 1
Гончарук Артем Алея Взуття 1
Гурман Сергій Раково-сіті 1
Данілов Павло Алея Взуття 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 1
Дрижа Олександр UBC-Лезнево 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Віталій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Квока Сергій Смайл 1
Кирик Ігор Максимум 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Козловський Дмитро Легіон 1
Кондратенко Роман Алея Взуття 1
Коропатва Андрій Booster 1
Кравецький Кирило Максимум 1
Кравчук Андрій Максимум 1
Кравчук Сергій Носорог 1
Кузюткін Олександр Носорог 1
Лисий Віталій Смайл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Молодих Сергій Носорог 1
Моцний Юрій Торнадо 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 1
Островський Дмитро Інкогніто 1
Панчук Андрій Аванті 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Резніченко Петро Максимум 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 1
Савіцький Роман УПП 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 1
Сокирко Андрій UBC-Лезнево 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стефанишин Валерій Раково-сіті 1
Суєцький Олег Меблі-Лідер 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Тихий Андрій УПП 1
Ткачук Антон Алея Взуття 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Флерко Костянтин Носорог 1
Швед Максим Зооветпром-Поділля 1
Шевчук Роман Фахівець 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 1
Янов Валерій Моноліт 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гурман Сергій Раково-сіті 1 1 6
Лисий Михайло Смайл 1 1 6
Нестенюк Руслан Максимум 1 1 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 1 1 6
Бобік Андрій Фахівець 1 0 5
Жиловський Максим Тепловик 1 0 5
Крутилко Андрій Аванті 1 0 5
Мартинюк Віталій Інкогніто 1 0 5
Сорока Олександр Інкогніто 1 0 5
Левченко Максим Раково-сіті 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Горобець Максим УПП 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП 0 2 2
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 0 2 2
Кравчук Андрій Максимум 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Палюх Олександр Тепловик 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Ткачук Антон Алея Взуття 0 2 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 0 1 1
Баландюк Денис Моноліт 0 1 1
Бевза Микола Носорог 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Васильков Олександр Носорог 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Вельський Володимир Моноліт 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власюк Дмитро Торнадо 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Ковильник Ігор Тепловик 0 1 1
Кожуховський Ярослав Торнадо 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Козловський Дмитро Легіон 0 1 1
Козовик Володимир UBC-Лезнево 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Мельничук Тарас Меблі-Лідер 0 1 1
Микитюк Євген UBC-Лезнево 0 1 1
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 1 1
Підручний Роман Легіон 0 1 1
Печуляк Андрій Моноліт 0 1 1
Побута Анатолій Смайл 0 1 1
Побута Дмитро УПП 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Прудников Євген Зооветпром-Поділля 0 1 1
Романенко Євген Моноліт 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Тадля Сергій UBC-Лезнево 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Чемеч Дмитро УПП 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Яцьков Сергій Легіон 0 1 1
Ящук Дмитро УПП 0 1 1

А на завершення –  надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками 4-ого туру змагань:

Найбільше забитих м’ячів 33 Фахівець
Найменше забитих м’ячів 2 Аванті
Найбільше пропущених м’ячів 31 Аванті
Найменше пропущених м’ячів 4 Алея Взуття
Видовищна 48 Фахівець
«Нудна» 14 Носорог
Недисциплінована 1 + 8 Меблі-Лідер, Тепловик
Коректна 0 + 2 Торнадо, Booster, Алея Взуття
Команда, яка б’є пенальті 1 Інкогніто, Моноліт, УПП, Фахівець, Раково-сіті
Команда, якій б’ють пенальті 1 Моноліт, Booster, UBC-Лезнево, Зооветпром-Поділля, УПП
Проти кого порушують правила 3 + 2 Booster
Проти кого не порушують правила 0 + 1 Тепловик

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ