Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 7-ого туру

0
2052

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 7 туру Показник Статистика чемпіонату
10 Ігор 69
75 (7,5) Голи (в сер.) 540 (7,83)
3 (30%) Перемоги господарів 30 (43,48%)
1 (10%) Нічиї 5 (7,25%)
6 (60%) Перемоги гостей 34 (49,28%)
2 Пенальті призначено 10
1 (50%) Пенальті реалізовано 7 (70%)
20 (2) Попередження (в сер.) 144 (2,09)
5 (0,5) Вилучення (в сер.) 16 (0,23)
6 Крупні перемоги 39
2 Вольові перемоги 14
13 Дублі 79
4 Хет-трики 30

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Хлопонін Андрій Фахівець 14
Бойко Денис Алея Взуття 11
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 11
Ягринець Вадим UBC-Лезнево 10
Котенков Ігор Алея Взуття 9
Машталер Андрій Меблі-Лідер 9
Овчинніков Павло Фахівець 9
Гавага Павло Фахівець 8
Герасимчук Вадим МобіФренд 8 (1)
Бантус Сергій Торнадо 7
Гребенюк Олег Алея Взуття 7
Дашкевич Андрій Раково-сіті 7
Лисий Михайло Смайл 7
Шаварський Віталій МобіФренд 7
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Ващук Василь Меблі-Лідер 6
Дрижа Олександр UBC-Лезнево 6
Олексійчук Віталій Інкогніто 6
Пасічник Олексій Алея Взуття 6
Рабченюк Віктор Максимум 6
Слобода Сергій Моноліт 6
Сокирко Андрій UBC-Лезнево 6
Сьомін Вадим UBC-Лезнево 6
Овчарук Ігор Торнадо 5
Шевчук Роман Фахівець 5
Гуралечко Юрій УПП 5 (1)
Іщук Олександр Lifecell 4
Бєляк Павло Торнадо 4
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Дячок Віталій Booster 4
Жуковський Олександр Booster 4
Крищук Броніслав Booster 4
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 4
Кузнецов Ігор Lifecell 4
Левченко Максим Раково-сіті 4
Остафійчук Дмитро Lifecell 4
Підручний Роман Легіон 4
Суєцький Олег Меблі-Лідер 4
Сулима Богдан Тепловик 4
Тадля Сергій UBC-Лезнево 4
Тарасов Андрій Смайл 4
Ткачук Антон Алея Взуття 4
Туменко Олександр Носорог 4
Ціпко Костянтин Смайл 4
Шостацький Максим Алея Взуття 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 3
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 3
Артемчук Микола Аванті 3
Бобік Андрій Фахівець 3
Божко Денис ДЮЦ Іскра 3
Бойчук Василь Інкогніто 3
Борис Денис ДЮЦ Іскра 3
Гоцуляк Олександр UBC-Лезнево 3
Дячок Андрій Booster 3
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 3
Зюбрицький Віталій Смайл 3
Камінський Артем Аванті 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Ковальов Максим Раково-сіті 3
Козубець Андрій Легіон 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 3
Королишин Тимур Максимум 3
Кравецький Кирило Максимум 3
Куцак Максим Носорог 3
Лисий Олександр Смайл 3
Матвієнко Сергій Торнадо 3
Музиченко Олег ДЮЦ Іскра 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 3
Одаренко Андрій УПП 3
Рубцов Віталій Раково-сіті 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 3
Янчук Олексій Lifecell 3
Ящук Дмитро УПП 3
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Власов Юрій Lifecell 2
Власюк Дмитро Торнадо 2
Голова Сергій Легіон 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Данілов Павло Алея Взуття 2
Дем’янюк Владислав Торнадо 2
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 2
Душкін Денис Алея Взуття 2
Дячок Олександр Booster 2
Козловський Дмитро Легіон 2
Кокошко Денис Носорог 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 2
Кузюткін Олександр Носорог 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Мишко Костянтин Тепловик 2
Молодих Сергій Носорог 2
Моцний Юрій Торнадо 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Павлік Ангеліна Lifecell 2
Паляниця Олег Фахівець 2
Патоїшин Михайло UBC-Лезнево 2
Печуляк Андрій Моноліт 2
Поліщук Володимир Тепловик 2
Попик Олег Легіон 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 2
Резніченко Петро Максимум 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 2
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Століта Михайло Інкогніто 2
Сюнмез Мехмет Емін МобіФренд 2
Тихий Андрій УПП 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 2
Флерко Костянтин Носорог 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Швед Максим Зооветпром-Поділля 2
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 2
Янчук Сергій Інкогніто 2
Гулевський Денис Тепловик 2 (1)
Квока Сергій Смайл 2 (1)
Кирилюк Дмитро Фахівець 2 (1)
Лисий Зореслав Моноліт 2 (1)
Алі Хусейн Мустафа МобіФренд 1
Амелін Владислав Максимум 1
Бабак Сергій Алея Взуття 1
Барабаш Андрій Lifecell 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Бевза Микола Носорог 1
Бедриківський Руслан Торнадо 1
Віт Віталій Lifecell 1
Васильков Олександр Носорог 1
Васильчук Іван Booster 1
Власюк Денис Торнадо 1
Гончарук Артем Алея Взуття 1
Гурницький Андрій Носорог 1
Дащук Юрій UBC-Лезнево 1
Караім Андрій Алея Взуття 1
Кирик Ігор Максимум 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Коваль Вадим Носорог 1
Козовик Володимир UBC-Лезнево 1
Кондратенко Роман Алея Взуття 1
Коропатва Андрій Booster 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Сергій Носорог 1
Кубряк Сергій Раково-сіті 1
Кутузов Сергій УПП 1
Лисий Віталій Смайл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мазурок Ігор Меблі-Лідер 1
Медведчук Максим Аванті 1
Межлум’ян Левон УПП 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 1
Панчук Андрій Аванті 1
Романенко Євген Моноліт 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчук Андрій Аванті 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1
Скотинянський Олександр Смайл 1
Слободенюк Олександр Lifecell 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стефанишин Валерій Раково-сіті 1
Століта Сергій Інкогніто 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Циц Сергій Інкогніто 1
Чернилевський Ростислав УПП 1
Шабатура Максим Аванті 1
Щепанський Едуард Алея Взуття 1
Юрченко Сергій Смайл 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Янов Валерій Моноліт 1
Янчук Олександр Інкогніто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гурман Сергій Раково-сіті 2 1 11
Віт Віталій Lifecell 1 1 6
Козубець Андрій Легіон 1 1 6
Лисий Михайло Смайл 1 1 6
Нестенюк Руслан Максимум 1 1 6
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 1 1 6
Ящук Дмитро УПП 1 1 6
Бобік Андрій Фахівець 1 0 5
Гулевський Денис Тепловик 1 0 5
Жиловський Максим Тепловик 1 0 5
Крутилко Андрій Аванті 1 0 5
Мартинюк Віталій Інкогніто 1 0 5
Сорока Олександр Інкогніто 1 0 5
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1 0 5
Бевза Микола Носорог 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Ковальов Максим Раково-сіті 0 3 3
Левченко Максим Раково-сіті 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Підручний Роман Легіон 0 3 3
Побута Анатолій Смайл 0 3 3
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Горобець Максим УПП 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Козловський Дмитро Легіон 0 2 2
Козовик Володимир UBC-Лезнево 0 2 2
Кравецький Кирило Максимум 0 2 2
Кравчук Андрій Максимум 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Мельничук Тарас Меблі-Лідер 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 2 2
Палюх Олександр Тепловик 0 2 2
Печуляк Андрій Моноліт 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Ткачук Антон Алея Взуття 0 2 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 2 2
Ціпко Дмитро Смайл 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Баландюк Денис Моноліт 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Бойко Денис Алея Взуття 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Васильков Олександр Носорог 0 1 1
Вельський Володимир Моноліт 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власюк Дмитро Торнадо 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гавага Павло Фахівець 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гранатюк Іван УПП 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Гуторов Валерій Інкогніто 0 1 1
Дащук Юрій UBC-Лезнево 0 1 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Камінський Артем Аванті 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковильник Ігор Тепловик 0 1 1
Кожуховський Ярослав Торнадо 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Межлум’ян Левон УПП 0 1 1
Микитюк Євген UBC-Лезнево 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Пасічник Олексій Алея Взуття 0 1 1
Пилипчук Артур Зооветпром-Поділля 0 1 1
Побута Дмитро УПП 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Прудников Євген Зооветпром-Поділля 0 1 1
Романенко Євген Моноліт 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Савчук Андрій Аванті 0 1 1
Садовський Віктор Інкогніто 0 1 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 0 1 1
Слободенюк Олександр Lifecell 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Степанюк Євген Аванті 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Століта Сергій Інкогніто 0 1 1
Сулима Богдан Тепловик 0 1 1
Тадля Сергій UBC-Лезнево 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Чемеч Дмитро УПП 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шабатура Тарас Аванті 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Щепанський Едуард Алея Взуття 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Олександр Інкогніто 0 1 1
Яцьков Сергій Легіон 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гурман Сергій (“Раково-сіті”)

Рогатюк Дмитро (“Раково-сіті”)

Козубець Андрій (“Легіон”)

Шилов Юрій (“Меблі-Лідер”)

Гулевський Денис (“Тепловик”)

Далі надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками 7-ого туру змагань:

Найбільше забитих м’ячів 54 Алея Взуття
Найменше забитих м’ячів 11 Тепловик, Аванті
Найбільше пропущених м’ячів 50 Аванті
Найменше пропущених м’ячів 10 Алея Взуття
Видовищна 73 Фахівець
«Нудна» 34 Носорог
Недисциплінована 3 + 11 Раково-сіті
Коректна 0 + 3 Торнадо
Команда, яка б’є пенальті 1 МобіФренд, Інкогніто, Моноліт, Фахівець, УПП, Тепловик, Смайл, Lifecell, Раково-сіті, Аванті
Команда, якій б’ють пенальті 2 УПП
Проти кого порушують правила 3 + 7 Легіон
Проти кого не порушують правила 0 + 2 Тепловик

Середній вік команд (за підсумками 7-ох турів):

Команда Середній вік
1 Торнадо 21,5
2 Алея Взуття 22,7
3 ДЮЦ Іскра 23,3
4 Раково-сіті 25,3
5-6 Аванті 25,4
5-6 Зооветпром-Поділля 25,4
7 Booster 25,7
8 УПП 26,1
9 Меблі-Лідер 26,3
10 МобіФренд 26,8
11 Максимум 27,8
12 Моноліт 28,1
13 Смайл 28,2
14 Тепловик 28,4
15 Lifecell 28,5
16 Легіон 29,0
17 Інкогніто 30,1
18 Носорог 30,8
19 UBC-Лезнево 32,2
20 Фахівець 33,1

А на завершення – декілька цікавих фактів та цифр щодо індивідуальної статистики гравців за підсумками 7-ого туру змагань:

Наймолодший автор голу – Барабаш Андрій (“Lifecell”) – 15 років 98 днів;

Найдосвідченіший автор голу – Скотинянський Олександр (“Смайл”) – 42 роки 30 днів;

Наймолодший гравець – Барабаш Андрій (“Lifecell”) – 15 років 67 днів;

Найдосвідченіший гравець – Лещук Олег (“Носорог”) – 44 роки 280 днів;

Наймолодший гравець, який отримав попередження – Гулевський Денис (“Тепловик”) – 15 років 154 днів;

Найдосвідченіший гравець, який отримав попередження – Мишко Костянтин (“Тепловик”) – 39 років 310 днів;

Наймолодший гравець, який отримав вилучення – Гулевський Денис (“Тепловик”) – 15 років 154 днів;

Найдосвідченіший гравець, який отримав вилучення – Сорока Олександр (“Інкогніто”) – 40 років 221 день.

 

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ