Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 8-ого туру

0
1995

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 8 туру Показник Статистика чемпіонату
10 Ігор 80
89 (8,9) Голи (в сер.) 639 (7,99)
5 (50%) Перемоги господарів 36 (45%)
0 (0%) Нічиї 5 (6,25%)
5 (50%) Перемоги гостей 39 (48,75%)
2 Пенальті призначено 12
1 (50%) Пенальті реалізовано 8 (66,67%)
16 (1,6) Попередження (в сер.) 161 (2,01)
3 (0,3) Вилучення (в сер.) 19 (0,24)
5 Крупні перемоги 45
2 Вольові перемоги 17
15 Дублі 95
6 Хет-трики 36

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Хлопонін Андрій Фахівець 16
Бойко Денис Алея Взуття 12
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 12
Овчинніков Павло Фахівець 12
Герасимчук Вадим МобіФренд 11 (2)
Ягринець Вадим UBC-Лезнево 10
Бантус Сергій Торнадо 9
Гавага Павло Фахівець 9
Котенков Ігор Алея Взуття 9
Машталер Андрій Меблі-Лідер 9
Слобода Сергій Моноліт 8
Іщук Олександр Lifecell 7
Вакух Дмитро МобіФренд 7
Ващук Василь Меблі-Лідер 7
Гребенюк Олег Алея Взуття 7
Дашкевич Андрій Раково-сіті 7
Лисий Михайло Смайл 7
Рубцов Віталій Раково-сіті 7
Сокирко Андрій UBC-Лезнево 7
Шаварський Віталій МобіФренд 7
Дрижа Олександр UBC-Лезнево 6
Дячок Віталій Booster 6
Кравецький Кирило Максимум 6
Овчарук Ігор Торнадо 6
Олексійчук Віталій Інкогніто 6
Пасічник Олексій Алея Взуття 6
Рабченюк Віктор Максимум 6
Сулима Богдан Тепловик 6
Сьомін Вадим UBC-Лезнево 6
Алі Хусейн Мустафа МобіФренд 5
Бєляк Павло Торнадо 5
Бойчук Василь Інкогніто 5
Кузнецов Ігор Lifecell 5
Левченко Максим Раково-сіті 5
Музиченко Олег ДЮЦ Іскра 5
Остафійчук Дмитро Lifecell 5
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 5
Шевчук Роман Фахівець 5
Янчук Олексій Lifecell 5
Гуралечко Юрій УПП 5 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 4
Боднарчук Сергій Легіон 4
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Жуковський Олександр Booster 4
Зюбрицький Віталій Смайл 4
Крищук Броніслав Booster 4
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 4
Мишко Костянтин Тепловик 4
Моцний Юрій Торнадо 4
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 4
Підручний Роман Легіон 4
Патоїшин Михайло UBC-Лезнево 4
Суєцький Олег Меблі-Лідер 4
Тадля Сергій UBC-Лезнево 4
Тарасов Андрій Смайл 4
Ткачук Антон Алея Взуття 4
Туменко Олександр Носорог 4
Ціпко Костянтин Смайл 4
Шостацький Максим Алея Взуття 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4 (1)
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 3
Артемчук Микола Аванті 3
Бобік Андрій Фахівець 3
Божко Денис ДЮЦ Іскра 3
Борис Денис ДЮЦ Іскра 3
Голова Сергій Легіон 3
Гоцуляк Олександр UBC-Лезнево 3
Душкін Денис Алея Взуття 3
Дячок Андрій Booster 3
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 3
Камінський Артем Аванті 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Ковальов Максим Раково-сіті 3
Козубець Андрій Легіон 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 3
Королишин Тимур Максимум 3
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 3
Куцак Максим Носорог 3
Лисий Олександр Смайл 3
Матвієнко Сергій Торнадо 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Одаренко Андрій УПП 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Росінський Андрій Моноліт 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Стефанишин Валерій Раково-сіті 3
Століта Михайло Інкогніто 3
Янчук Сергій Інкогніто 3
Ящук Дмитро УПП 3
Квока Сергій Смайл 3 (1)
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Власов Юрій Lifecell 2
Власюк Дмитро Торнадо 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Данілов Павло Алея Взуття 2
Дем’янюк Владислав Торнадо 2
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 2
Дячок Олександр Booster 2
Козловський Дмитро Легіон 2
Кокошко Денис Носорог 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Кравчук Роман Легіон 2
Кузюткін Олександр Носорог 2
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Лущик Сергій Моноліт 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Молодих Сергій Носорог 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Павлік Ангеліна Lifecell 2
Паляниця Олег Фахівець 2
Панчук Андрій Аванті 2
Печуляк Андрій Моноліт 2
Попик Олег Легіон 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 2
Резніченко Петро Максимум 2
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 2
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 2
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Століта Сергій Інкогніто 2
Сюнмез Мехмет Емін МобіФренд 2
Телюх Ігор Інкогніто 2
Тихий Андрій УПП 2
Ткачук Михайло Максимум 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 2
Флерко Костянтин Носорог 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Циц Сергій Інкогніто 2
Швед Максим Зооветпром-Поділля 2
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 2
Гулевський Денис Тепловик 2 (1)
Кирилюк Дмитро Фахівець 2 (1)
Лисий Зореслав Моноліт 2 (1)
Амелін Владислав Максимум 1
Ананін Віталій Меблі-Лідер 1
Бабак Сергій Алея Взуття 1
Барабаш Андрій Lifecell 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Бевза Микола Носорог 1
Бедриківський Руслан Торнадо 1
Вінницький Олександр Моноліт 1
Віт Віталій Lifecell 1
Васильков Олександр Носорог 1
Васильчук Іван Booster 1
Власюк Денис Торнадо 1
Гончарук Артем Алея Взуття 1
Гурницький Андрій Носорог 1
Дащук Юрій UBC-Лезнево 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Караім Андрій Алея Взуття 1
Кирик Ігор Максимум 1
Кирчик Дмитро Аванті 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Коваль Вадим Носорог 1
Козовик Володимир UBC-Лезнево 1
Кондратенко Роман Алея Взуття 1
Копицяк Артем Booster 1
Коропатва Андрій Booster 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Сергій Носорог 1
Кубряк Сергій Раково-сіті 1
Кутузов Сергій УПП 1
Лисий Віталій Смайл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мазурок Ігор Меблі-Лідер 1
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 1
Медведчук Максим Аванті 1
Межлум’ян Левон УПП 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 1
Романенко Євген Моноліт 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчук Андрій Аванті 1
Семенюк Ярослав Аванті 1
Скотинянський Олександр Смайл 1
Слободенюк Олександр Lifecell 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стець Дмитро Тепловик 1
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 1
Чернилевський Ростислав УПП 1
Шабатура Максим Аванті 1
Щепанський Едуард Алея Взуття 1
Юрченко Сергій Смайл 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Янов Валерій Моноліт 1
Янчук Олександр Інкогніто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гурман Сергій Раково-сіті 2 1 11
Віт Віталій Lifecell 1 1 6
Козубець Андрій Легіон 1 1 6
Лисий Михайло Смайл 1 1 6
Нестенюк Руслан Максимум 1 1 6
Присяжнюк Сергій Фахівець 1 1 6
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Слободенюк Олександр Lifecell 1 1 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 1 1 6
Ящук Дмитро УПП 1 1 6
Амелін Владислав Максимум 1 0 5
Бобік Андрій Фахівець 1 0 5
Гулевський Денис Тепловик 1 0 5
Жиловський Максим Тепловик 1 0 5
Крутилко Андрій Аванті 1 0 5
Мартинюк Віталій Інкогніто 1 0 5
Сорока Олександр Інкогніто 1 0 5
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1 0 5
Бевза Микола Носорог 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Ковальов Максим Раково-сіті 0 3 3
Кравецький Кирило Максимум 0 3 3
Левченко Максим Раково-сіті 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Підручний Роман Легіон 0 3 3
Побута Анатолій Смайл 0 3 3
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 2 2
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 2 2
Бойко Денис Алея Взуття 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Горобець Максим УПП 0 2 2
Гранатюк Іван УПП 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Дячок Олександр Booster 0 2 2
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Козловський Дмитро Легіон 0 2 2
Козовик Володимир UBC-Лезнево 0 2 2
Кравчук Андрій Максимум 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Мельничук Тарас Меблі-Лідер 0 2 2
Микитюк Євген UBC-Лезнево 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 2 2
Палюх Олександр Тепловик 0 2 2
Печуляк Андрій Моноліт 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Тадля Сергій UBC-Лезнево 0 2 2
Ткачук Антон Алея Взуття 0 2 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 2 2
Ціпко Дмитро Смайл 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Алі Хусейн Мустафа МобіФренд 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Баландюк Денис Моноліт 0 1 1
Барабаш Андрій Lifecell 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Васильков Олександр Носорог 0 1 1
Вельський Володимир Моноліт 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власюк Дмитро Торнадо 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гавага Павло Фахівець 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Гуторов Валерій Інкогніто 0 1 1
Дащук Юрій UBC-Лезнево 0 1 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Зюбрицький Віталій Смайл 0 1 1
Камінський Артем Аванті 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковильник Ігор Тепловик 0 1 1
Кожуховський Ярослав Торнадо 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Куркевич Артем UBC-Лезнево 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Межлум’ян Левон УПП 0 1 1
Оніщук Максим Тепловик 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Пасічник Олексій Алея Взуття 0 1 1
Пилипчук Артур Зооветпром-Поділля 0 1 1
Побута Дмитро УПП 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Прудников Євген Зооветпром-Поділля 0 1 1
Романенко Євген Моноліт 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Савчук Андрій Аванті 0 1 1
Садовський Віктор Інкогніто 0 1 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 0 1 1
Скотинянський Олександр Смайл 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Степанюк Євген Аванті 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Століта Сергій Інкогніто 0 1 1
Сулима Богдан Тепловик 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Чемеч Дмитро УПП 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шабатура Тарас Аванті 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Щепанський Едуард Алея Взуття 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Олександр Інкогніто 0 1 1
Яцьков Сергій Легіон 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Козубець Андрій (“Легіон”)

Слободенюк Олександр (“Lifecell”)

Присяжнюк Сергій (“Фахівець”)

Амелін Владислав (“Максимум”)

А на завершення надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками 8-ого туру змагань:

Найбільше забитих м’ячів 56 Алея Взуття
Найменше забитих м’ячів 14 Аванті
Найбільше пропущених м’ячів 57 Аванті
Найменше пропущених м’ячів 10 Алея Взуття
Видовищна 88 Фахівець
«Нудна» 36 Носорог
Недисциплінована 3 + 11 Раково-сіті
Коректна 0 + 3 Торнадо
Команда, яка б’є пенальті 2 МобіФренд, Раково-сіті
Команда, якій б’ють пенальті 2 УПП
Проти кого порушують правила 3 + 7 Легіон
Проти кого не порушують правила 0 + 2 Тепловик

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ