Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
1944

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів чвертьфінальних серій плей-офф у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика матчів вік-енду Показник Статистика чемпіонату
10 Ігор 100
72 (7,2) Голи (в сер.) 777 (7,77)
3 (30%) Перемоги господарів 43 (43%)
3 (30%) Нічиї 9 (9%)
4 (40%) Перемоги гостей 48 (48%)
0 Пенальті призначено 12
0 Пенальті реалізовано 8 (66,67%)
24 (2,4) Попередження (в сер.) 205 (2,05)
5 (0,5) Вилучення (в сер.) 29 (0,29)
3 Крупні перемоги 53
0 Вольові перемоги 21
2 Дублі 104
1 Хет-трики 42

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Хлопонін Андрій Фахівець 18
Овчинніков Павло Фахівець 16
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 13
Бойко Денис Алея Взуття 12
Вакух Дмитро МобіФренд 12
Гавага Павло Фахівець 12
Слобода Сергій Моноліт 12
Ягринець Вадим UBC-Лезнево 12
Герасимчук Вадим МобіФренд 12 (2)
Бантус Сергій Торнадо 11
Котенков Ігор Алея Взуття 10
Кравецький Кирило Максимум 10
Ващук Василь Меблі-Лідер 9
Машталер Андрій Меблі-Лідер 9
Сулима Богдан Тепловик 9
Гребенюк Олег Алея Взуття 8
Олексійчук Віталій Інкогніто 8
Шаварський Віталій МобіФренд 8
Іщук Олександр Lifecell 7
Дашкевич Андрій Раково-сіті 7
Дрижа Олександр UBC-Лезнево 7
Дячок Віталій Booster 7
Лисий Михайло Смайл 7
Пасічник Олексій Алея Взуття 7
Рубцов Віталій Раково-сіті 7
Сокирко Андрій UBC-Лезнево 7
Алі Хусейн Мустафа МобіФренд 6
Бойчук Василь Інкогніто 6
Левченко Максим Раково-сіті 6
Мишко Костянтин Тепловик 6
Овчарук Ігор Торнадо 6
Рабченюк Віктор Максимум 6
Сьомін Вадим UBC-Лезнево 6
Бєляк Павло Торнадо 5
Голова Сергій Легіон 5
Зюбрицький Віталій Смайл 5
Крищук Броніслав Booster 5
Кузнецов Ігор Lifecell 5
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 5
Музиченко Олег ДЮЦ Іскра 5
Остафійчук Дмитро Lifecell 5
Підручний Роман Легіон 5
Суєцький Олег Меблі-Лідер 5
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 5
Туменко Олександр Носорог 5
Шевчук Роман Фахівець 5
Янчук Олексій Lifecell 5
Гуралечко Юрій УПП 5 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 4
Боднарчук Сергій Легіон 4
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Дячок Андрій Booster 4
Жуковський Олександр Booster 4
Ковальов Максим Раково-сіті 4
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 4
Королишин Тимур Максимум 4
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 4
Матвієнко Сергій Торнадо 4
Моцний Юрій Торнадо 4
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 4
Патоїшин Михайло UBC-Лезнево 4
Поліщук Володимир Тепловик 4
Росінський Андрій Моноліт 4
Сікора Вадим Раково-сіті 4
Тадля Сергій UBC-Лезнево 4
Тарасов Андрій Смайл 4
Ткачук Антон Алея Взуття 4
Трембач Іван МобіФренд 4
Ціпко Костянтин Смайл 4
Шостацький Максим Алея Взуття 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4 (1)
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 3
Артемчук Микола Аванті 3
Бобік Андрій Фахівець 3
Божко Денис ДЮЦ Іскра 3
Борис Денис ДЮЦ Іскра 3
Босак Максим Зооветпром-Поділля 3
Власов Юрій Lifecell 3
Гоцуляк Олександр UBC-Лезнево 3
Душкін Денис Алея Взуття 3
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 3
Камінський Артем Аванті 3
Клімішен Дмитро Максимум 3
Козубець Андрій Легіон 3
Кондратюк Микола Lifecell 3
Кузюткін Олександр Носорог 3
Куцак Максим Носорог 3
Лисий Олександр Смайл 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Одаренко Андрій УПП 3
Паляниця Олег Фахівець 3
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 3
Сліпачук Борис Максимум 3
Стефанишин Валерій Раково-сіті 3
Століта Михайло Інкогніто 3
Ящук Дмитро УПП 3
Квока Сергій Смайл 3 (1)
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Бевза Микола Носорог 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Віт Віталій Lifecell 2
Власюк Дмитро Торнадо 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Данілов Павло Алея Взуття 2
Дем’янюк Владислав Торнадо 2
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 2
Дячок Олександр Booster 2
Коваленко Михайло Lifecell 2
Козловський Дмитро Легіон 2
Кокошко Денис Носорог 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Кравчук Роман Легіон 2
Кутузов Сергій УПП 2
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Лущик Сергій Моноліт 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Молодих Сергій Носорог 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Павлік Ангеліна Lifecell 2
Панчук Андрій Аванті 2
Печуляк Андрій Моноліт 2
Попик Олег Легіон 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Радзвіл Сергій Алея Взуття 2
Резніченко Петро Максимум 2
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 2
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 2
Століта Сергій Інкогніто 2
Сюнмез Мехмет Емін МобіФренд 2
Телюх Ігор Інкогніто 2
Тихий Андрій УПП 2
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 2
Ткачук Михайло Максимум 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 2
Флерко Костянтин Носорог 2
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Циц Сергій Інкогніто 2
Шабатура Максим Аванті 2
Швед Максим Зооветпром-Поділля 2
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 2
Гулевський Денис Тепловик 2 (1)
Кирилюк Дмитро Фахівець 2 (1)
Лисий Зореслав Моноліт 2 (1)
Амелін Владислав Максимум 1
Ананін Віталій Меблі-Лідер 1
Бабак Сергій Алея Взуття 1
Барабаш Андрій Lifecell 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Бедриківський Руслан Торнадо 1
Вінницький Олександр Моноліт 1
Васильков Олександр Носорог 1
Васильчук Іван Booster 1
Власюк Денис Торнадо 1
Голеніщев Ігор Легіон 1
Гончарук Артем Алея Взуття 1
Гурницький Андрій Носорог 1
Дащук Юрій UBC-Лезнево 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Караім Андрій Алея Взуття 1
Кирик Ігор Максимум 1
Кирчик Дмитро Аванті 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Коваль Вадим Носорог 1
Козовик Володимир UBC-Лезнево 1
Кондратенко Роман Алея Взуття 1
Копицяк Артем Booster 1
Коропатва Андрій Booster 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Сергій Носорог 1
Кубряк Сергій Раково-сіті 1
Лисий Віталій Смайл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мазурок Ігор Меблі-Лідер 1
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 1
Медведчук Максим Аванті 1
Межлум’ян Левон УПП 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 1
Романенко Євген Моноліт 1
Росінський Сергій Моноліт 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчук Андрій Аванті 1
Семенюк Ярослав Аванті 1
Скотинянський Олександр Смайл 1
Слободенюк Олександр Lifecell 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стець Дмитро Тепловик 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Чернилевський Ростислав УПП 1
Щепанський Едуард Алея Взуття 1
Юрченко Сергій Смайл 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Янишин Денис МобіФренд 1
Янов Валерій Моноліт 1
Янчук Олександр Інкогніто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гурман Сергій Раково-сіті 2 2 12
Лисий Михайло Смайл 2 1 11
Ковальов Максим Раково-сіті 1 3 8
Віт Віталій Lifecell 1 2 7
Дячок Андрій Booster 1 2 7
Клімішен Дмитро Максимум 1 2 7
Нестенюк Руслан Максимум 1 2 7
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 1 2 7
Козубець Андрій Легіон 1 1 6
Пасічник Олексій Алея Взуття 1 1 6
Присяжнюк Сергій Фахівець 1 1 6
Слободенюк Олександр Lifecell 1 1 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 1 1 6
Ящук Дмитро УПП 1 1 6
Амелін Владислав Максимум 1 0 5
Бобік Андрій Фахівець 1 0 5
Гулевський Денис Тепловик 1 0 5
Жиловський Максим Тепловик 1 0 5
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1 0 5
Крутилко Андрій Аванті 1 0 5
Лисий Олександр Смайл 1 0 5
Мартинюк Віталій Інкогніто 1 0 5
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 1 0 5
Семенюк Ярослав Аванті 1 0 5
Сорока Олександр Інкогніто 1 0 5
Хлопонін Андрій Фахівець 1 0 5
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1 0 5
Кравецький Кирило Максимум 0 4 4
Левченко Максим Раково-сіті 0 4 4
Микитюк Євген UBC-Лезнево 0 4 4
Бевза Микола Носорог 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 3 3
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 3 3
Підручний Роман Легіон 0 3 3
Побута Анатолій Смайл 0 3 3
Біда Дмитро Аванті 0 2 2
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 2 2
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 2 2
Бойко Денис Алея Взуття 0 2 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Власюк Дмитро Торнадо 0 2 2
Гавага Павло Фахівець 0 2 2
Горобець Максим УПП 0 2 2
Гранатюк Іван УПП 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП 0 2 2
Дячок Віталій Booster 0 2 2
Дячок Олександр Booster 0 2 2
Зенін Артем ДЮЦ Іскра 0 2 2
Козловський Дмитро Легіон 0 2 2
Козовик Володимир UBC-Лезнево 0 2 2
Кравчук Андрій Максимум 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Мельничук Тарас Меблі-Лідер 0 2 2
Мишко Костянтин Тепловик 0 2 2
Палюх Олександр Тепловик 0 2 2
Печуляк Андрій Моноліт 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Степанюк Євген Аванті 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Тадля Сергій UBC-Лезнево 0 2 2
Ткачук Антон Алея Взуття 0 2 2
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 2 2
Ціпко Дмитро Смайл 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Ісхаков Ігор UBC-Лезнево 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Алі Хусейн Мустафа МобіФренд 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Баландюк Денис Моноліт 0 1 1
Бантус Сергій Торнадо 0 1 1
Барабаш Андрій Lifecell 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Васильков Олександр Носорог 0 1 1
Вельський Володимир Моноліт 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Гуторов Валерій Інкогніто 0 1 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 1 1
Дащук Юрій UBC-Лезнево 0 1 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 0 1 1
Дрижа Олександр UBC-Лезнево 0 1 1
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Жуковський Олександр Booster 0 1 1
Зюбрицький Віталій Смайл 0 1 1
Камінський Артем Аванті 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Кирилюк Дмитро Фахівець 0 1 1
Кирчик Дмитро Аванті 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Коваленко Михайло Lifecell 0 1 1
Ковильник Ігор Тепловик 0 1 1
Кожуховський Ярослав Торнадо 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Королишин Тимур Максимум 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Кравчук Сергій Носорог 0 1 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 1 1
Кулик Микола Легіон 0 1 1
Куркевич Артем UBC-Лезнево 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон 0 1 1
Матвієнко Сергій Торнадо 0 1 1
Межлум’ян Левон УПП 0 1 1
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Оніщук Максим Тепловик 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Пилипчук Артур Зооветпром-Поділля 0 1 1
Побута Дмитро УПП 0 1 1
Попик Олег Легіон 0 1 1
Прудников Євген Зооветпром-Поділля 0 1 1
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 1 1
Романенко Євген Моноліт 0 1 1
Романов Михайло Носорог 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Сівак Ярослав Меблі-Лідер 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Савчук Андрій Аванті 0 1 1
Садовський Віктор Інкогніто 0 1 1
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 0 1 1
Скотинянський Олександр Смайл 0 1 1
Сокирко Андрій UBC-Лезнево 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Стефанишин Валерій Раково-сіті 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стець Дмитро Тепловик 0 1 1
Століта Сергій Інкогніто 0 1 1
Сулима Богдан Тепловик 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Циц Сергій Інкогніто 0 1 1
Чемеч Дмитро УПП 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шабатура Тарас Аванті 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Щепанський Едуард Алея Взуття 0 1 1
Юрченко Сергій Смайл 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янов Валерій Моноліт 0 1 1
Янчук Олександр Інкогніто 0 1 1
Яцьков Сергій Легіон 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Козубець Андрій (“Легіон”)

Слободенюк Олександр (“Lifecell”)

Лисий Олександр (“Смайл”)

Лисий Михайло (“Смайл”)

Ноль Артем (ДЮЦ “Іскра”)

Клімішен Дмитро (“Максимум”)

Рабченюк Віктор (“Максимум”)

Нестенюк Руслан (“Максимум”)

Андрушкевич Олег (“Максимум”)

Кордіяка Юрій (“Зооветпром-Поділля”)

Дячок Віталій (“Booster”)

Пасічник Олексій (“Алея Взуття”)

Хлопонін Андрій (“Фахівець”)

Пендичук Олександр (ДЮЦ “Іскра”)

Кравецький Кирило (“Максимум”)

Левченко Максим (“Раково-сіті”)

Микитюк Євген (“UBC-Лезнево”)

А на завершення надаємо вашій увазі декілька цікавих фактів та цифр за підсумками перших матчів 1/4 фіналу плей-офф:

Найбільше забитих м’ячів 65 Фахівець
Найменше забитих м’ячів 18 УПП, Аванті
Найбільше пропущених м’ячів 67 Аванті
Найменше пропущених м’ячів 11 Алея Взуття
Видовищна 107 Фахівець
«Нудна» 48 Носорог
Недисциплінована 4 + 17 Раково-сіті
Коректна 0 + 6 Торнадо, Носорог
Команда, яка б’є пенальті 2 МобіФренд, Раково-сіті
Команда, якій б’ють пенальті 2 УПП
Проти кого порушують правила 5 + 14 Раково-сіті
Проти кого не порушують правила 0 + 9 Алея Взуття

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ