Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 12-ого туру

0
1241

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 12-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 12 туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 84
69 (9,86) Голи (в сер.) 768 (9,14)
4 (57,14%) Перемоги господарів 40 (47,62%)
0 (0%) Нічиї 7 (8,33%)
3 (42,86%) Перемоги гостей 37 (44,05%)
1 Пенальті призначено 19
1 (100%) Пенальті реалізовано 10 (52,63%)
12 (1,71) Попередження (в сер.) 194 (2,31)
1 (0,14) Вилучення (в сер.) 13 (0,15)
3 Крупні перемоги 40
3 Вольові перемоги 26
11 Дублі 123
5 Хет-трики 44

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 27
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 26 (1)
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 17
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 16
Зембіцький Сергій М’ясник 15
Дашкевич Андрій Раково-сіті 15 (1)
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 14
Герасимчук Вадим МобіФренд 14
Самолига Олег UBC 14
Данілов Павло Алея Взуття 13
Рубцов Віталій Раково-сіті 13
Гоцуляк Олександр Агробізнес 12
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 12
Ягринець Вадим UBC 12
Максименко Віталій Думка 11
Побережний Євген UBC 11
Южанінов Максим МобіФренд 11
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 9
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Трембач Іван МобіФренд 9
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 9
Шостацький Максим Алея Взуття 9 (1)
Коздронь Віталій DIEZEL 8
Степко Валерій Тепловик 8
Жеребний Віктор Думка 8 (1)
Кучерявий Олег Crispus 8 (1)
Ковальчук Олег Думка 7
Морозов Ростислав Crispus 7
Цимбалюк Валерій Агробізнес 7
Ярута Віталій DIEZEL 7
Єременко Олександр МобіФренд 6
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Гайдачук Дмитро Тепловик 6
Коваль Вадим Фортуна 6
Кошовський Володимир Агробізнес 6
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 6
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 6
Мандрик Сергій DIEZEL 6
Молодих Сергій Фортуна 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 6
Савчук Олександр DIEZEL 6
Сокол Сергій М’ясник 6
Троян Максим Інтерпродсервіс 6
Туменко Олександр Фортуна 6
Федоров Руслан Crispus 6
Шевченко Віктор Агробізнес 6
Атаманчук Юрій Тепловик 5
Валєєв Володимир Crispus 5
Вараниця Михайло DIEZEL 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горєв Михайло Crispus 5
Горський Юрій Crispus 5
Гук Дмитро Раково-сіті 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Одарич Сергій DIEZEL 5
Побережний Денис Думка 5
Поліщук Володимир Тепловик 5
Романов Владислав Раково-сіті 5
Сенюк Геннадій DIEZEL 5
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Ткачук Іван Crispus 5
Шевчук Олександр Тепловик 5
Басалай Віталій М’ясник 4
Боднар Костянтин Crispus 4
Геут Костянтин Алея Взуття 4
Горенко Віталій М’ясник 4
Дрижа Олександр UBC 4
Дячок Владислав Алея Взуття 4
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Зозуля Олександр UBC 4
Куцак Максим Фортуна 4
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 4
Попик Петро Агробізнес 4
Романов Михайло Фортуна 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Суховерко Сергій Агробізнес 4
Шинкович Ростислав Фортуна 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Борис Денис ДЮЦ Іскра 4 (1)
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Юрчук Андрій Думка 4 (1)
Васильцов Анатолій М’ясник 3
Гаврілов Ігор Crispus 3
Горпинюк Ігор Алея Взуття 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Карловський Руслан Crispus 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 3
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 3
Мишко Костянтин Тепловик 3
Мостовий Іван DIEZEL 3
Нігловський Андрій МобіФренд 3
Нікітюк Олександр М’ясник 3
Неровний Дмитро Раково-сіті 3
Новіцкий Вадим Агробізнес 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 3
Рибак Андрій Алея Взуття 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Флерко Костянтин Фортуна 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Афіновський Олександр Crispus 2
Воробей Віталій UBC 2
Гурман Сергій Раково-сіті 2
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Козовик Володимир UBC 2
Кравчук Сергій Фортуна 2
Кузюткін Олександр Фортуна 2
Курманський Олексій Думка 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Мостовий Вадим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 2
Сокирко Андрій UBC 2
Сушинський Олег Crispus 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 2
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 2
Шаховал Олександр М’ясник 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Баранов Олександр Crispus 1
Басалай Андрій М’ясник 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 1
Загородній Ярослав Crispus 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Кокошко Денис Фортуна 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 1
Максименко Денис Думка 1
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 1
Мельник Артем Фортуна 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сницаренко Володимир Алея Взуття 1
Ткачук Антон Алея Взуття 1
Фурік Максим Алея Взуття 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Юзвак Вадим Алея Взуття 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Стець Дмитро Тепловик 1 8 13
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 4 9
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Кошовський Володимир Агробізнес 1 2 7
Куцак Максим Фортуна 1 2 7
Савчук Олександр DIEZEL 1 2 7
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Неровний Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Мандрик Сергій DIEZEL 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Трембач Іван МобіФренд 1 0 5
Шаховал Олександр М’ясник 1 0 5
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 5 5
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 5 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Ковальчук Олег Думка 0 4 4
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 4 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Степко Валерій Тепловик 0 4 4
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Дячок Владислав Алея Взуття 0 3 3
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Коваль Вадим Фортуна 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 3 3
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 3 3
Суховерко Сергій Агробізнес 0 3 3
Шевченко Віктор Агробізнес 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Афіновський Олександр Crispus 0 2 2
Басалай Андрій М’ясник 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Гайдачук Дмитро Тепловик 0 2 2
Гурман Сергій Раково-сіті 0 2 2
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Пшечук Богдан М’ясник 0 2 2
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 2 2
Романов Владислав Раково-сіті 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шинкович Ростислав Фортуна 0 2 2
Ягринець Вадим UBC 0 2 2
Ярута Віталій DIEZEL 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Борис Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Васильцов Анатолій М’ясник 0 1 1
Воробей Віталій UBC 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Геут Костянтин Алея Взуття 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 1 1
Дрижа Олександр UBC 0 1 1
Дробний Олег Агробізнес 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Коздронь Віталій DIEZEL 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Мостовий Іван DIEZEL 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Ноль Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Одарич Сергій DIEZEL 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 1 1
Рибак Андрій Алея Взуття 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Сокирко Андрій UBC 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Туменко Олександр Фортуна 0 1 1
Філіпчук Олександр МобіФренд 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Флерко Юрій Фортуна 0 1 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шевчук Олександр Тепловик 0 1 1
Шкодяк Іван UBC 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Мандрик Сергій (“DIEZEL”)

Стець Дмитро (“Тепловик”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 12-ого туру у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 81 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Найменше забитих м’ячів 37 Тепловик
Найбільше пропущених м’ячів 94 Алея Взуття
Найменше пропущених м’ячів 32 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Видовищна 138 Алея Взуття
«Нудна» 92 Crispus
Недисциплінована 3 + 19 DIEZEL
Коректна 0 + 6 Думка
Команда, яка б’є пенальті 5 МобіФренд
Команда, якій б’ють пенальті 4 DIEZEL
Проти кого порушують правила 3 + 20 DIEZEL
Проти кого не порушують правила 0 + 9 Раково-сіті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ