Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 5-ого туру

0
1529

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 5 туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 35
70 (10) Голи (в сер.) 309 (8,83)
3 (42,86%) Перемоги господарів 14 (40%)
1 (14,29%) Нічиї 4 (11,43%)
3 (42,86%) Перемоги гостей 17 (48,57%)
1 Пенальті призначено 5
1 (100%) Пенальті реалізовано 3 (60%)
9 (1,29) Попередження (в сер.) 75 (2,14)
1 (0,14) Вилучення (в сер.) 6 (0,17)
3 Крупні перемоги 18
3 Вольові перемоги 8
16 Дублі 51
2 Хет-трики 17

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 18
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 11
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 11
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Дашкевич Андрій Раково-сіті 8 (1)
Морозов Ростислав Crispus 7
Самолига Олег UBC 7
Наталюк Назар Агробізнес 6
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 6
Валєєв Володимир Crispus 5
Герасимчук Вадим МобіФренд 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горський Юрій Crispus 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Побережний Євген UBC 5
Рубцов Віталій Раково-сіті 5
Ягринець Вадим UBC 5
Єременко Олександр МобіФренд 4
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Жеребний Віктор Думка 4
Ковальчук Олег Думка 4
Кошовський Володимир Агробізнес 4
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Степко Валерій Тепловик 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 4
Басалай Віталій М’ясник 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Гайдачук Дмитро Тепловик 3
Горєв Михайло Crispus 3
Гоцуляк Олександр Агробізнес 3
Данілов Павло Алея Взуття 3
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Мандрик Сергій DIEZEL 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 3
Побережний Денис Думка 3
Сенюк Геннадій DIEZEL 3
Федоров Руслан Crispus 3
Шевчук Олександр Тепловик 3
Шостацький Максим Алея Взуття 3
Кучерявий Олег Crispus 3 (1)
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Геут Костянтин Алея Взуття 2
Гурницький Андрій Фортуна 2
Дрижа Олександр UBC 2
Дячок Владислав Алея Взуття 2
Зембіцький Сергій М’ясник 2
Коваль Вадим Фортуна 2
Коздронь Віталій DIEZEL 2
Куцак Максим Фортуна 2
Максименко Віталій Думка 2
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 2
Мишко Костянтин Тепловик 2
Неровний Дмитро Раково-сіті 2
Романов Владислав Раково-сіті 2
Сушинський Олег Crispus 2
Ткачук Іван Crispus 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Цимбалюк Валерій Агробізнес 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Шинкович Ростислав Фортуна 2
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Юрчук Андрій Думка 2
Ярута Віталій DIEZEL 2
Атаманчук Юрій Тепловик 1
Баранов Олександр Crispus 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гаврілов Ігор Crispus 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Горенко Віталій М’ясник 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Задорожний Віталій DIEZEL 1
Зозуля Олександр UBC 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Лешкевич Дмитро М’ясник 1
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 1
Молодих Сергій Фортуна 1
Нігловський Андрій МобіФренд 1
Нікітюк Олександр М’ясник 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Одарич Сергій DIEZEL 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Сікора Вадим Раково-сіті 1
Савчук Олександр DIEZEL 1
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Сокол Сергій М’ясник 1
Стець Дмитро Тепловик 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Южанінов Максим МобіФренд 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Вараниця Михайло DIEZEL 1 1 6
Куцак Максим Фортуна 1 1 6
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Савчук Олександр DIEZEL 1 0 5
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Шкодяк Даніїл UBC 0 4 4
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Ковальчук Олег Думка 0 2 2
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Пшечук Богдан М’ясник 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Шинкович Ростислав Фортуна 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Басалай Андрій М’ясник 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурман Сергій Раково-сіті 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Дячок Владислав Алея Взуття 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Коваль Вадим Фортуна 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Кошовський Володимир Агробізнес 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Максименко Віталій Думка 0 1 1
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Неровний Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Одарич Сергій DIEZEL 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Стець Дмитро Тепловик 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Шебетко Петро Раково-сіті 0 1 1
Ярута Віталій DIEZEL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Куцак Максим (“Фортуна”)

Морозов Ростислав (“Crispus”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 5-ого туру у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 42 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Найменше забитих м’ячів 13 Алея Взуття, DIEZEL, Фортуна
Найбільше пропущених м’ячів 37 Алея Взуття
Найменше пропущених м’ячів 10 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Видовищна 52 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
«Нудна» 29 Фортуна
Недисциплінована 2 + 10 М’ясник
Коректна 0 + 3 Думка, МобіФренд
Команда, яка б’є пенальті 1 Crispus, МобіФренд, Раково-сіті, М’ясник, Агробізнес
Команда, якій б’ють пенальті 2 МобіФренд
Проти кого порушують правила 2 + 9 DIEZEL
Проти кого не порушують правила 0 + 3 Думка

Середній вік команд (після 5-ти турів):

Команда Середній вік
1 ДЮЦ Іскра 21,0
2 Алея Взуття 22,2
3 Раково-сіті 23,5
4 ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 24,0
5 М’ясник 25,2
6 МобіФренд 25,7
7 Тепловик 25,8
8 DIEZEL 25,9
9 Агробізнес 27,0
10 Crispus 28,8
11 UBC 31,3
12 Фортуна 31,6
13 Інтерпродсервіс 31,8
14 Думка 32,4

Наймолодший автор голу – Артем Гурняк (ДЮЦ “Іскра”) – 15 років 257 днів;

Найдосвідченіший автор голу – Віталій Максименко (“Думка”) – 44 роки 41 день;

Наймолодший гравець – Дмитро Ващук (“М’ясник”) – 14 років 326 днів;

Найдосвідченіший гравець – Ігор Дубінін (“UBC”) – 53 роки 240 днів;

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ