Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 7-ого туру

0
1427

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика матчів 6-ого та 7-ого турів Показник Статистика чемпіонату
14 Ігор 49
104 (7,43) Голи (в сер.) 413 (8,43)
6 (42,86%) Перемоги господарів 20 (40,82%)
3 (21,43%) Нічиї 7 (14,29%)
5 (35,71%) Перемоги гостей 22 (44,9%)
5 Пенальті призначено 10
2 (40%) Пенальті реалізовано 5 (50%)
35 (2,5) Попередження (в сер.) 120 (2,45)
1 (0,07) Вилучення (в сер.) 8 (0,16)
6 Крупні перемоги 24
7 Вольові перемоги 15
15 Дублі 66
5 Хет-трики 22

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 19
Гончар Владислав ДЮЦ Іскра 14
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 13
Дашкевич Андрій Раково-сіті 10 (1)
Каленюк Дмитро Агробізнес 9
Герасимчук Вадим МобіФренд 8
Зембіцький Сергій М’ясник 8
Самолига Олег UBC 8
Морозов Ростислав Crispus 7
Рубцов Віталій Раково-сіті 7
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 7
Ягринець Вадим UBC 7
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 6
Наталюк Назар Агробізнес 6
Побережний Євген UBC 6
Валєєв Володимир Crispus 5
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Глуховатий Вадим Агробізнес 5
Горський Юрій Crispus 5
Гоцуляк Олександр Агробізнес 5
Жеребний Віктор Думка 5
Кізюн Олександр М’ясник 5
Коваль Вадим Фортуна 5
Ковальчук Олег Думка 5
Максименко Віталій Думка 5
Мандрик Сергій DIEZEL 5
Степко Валерій Тепловик 5
Шостацький Максим Алея Взуття 5
Кучерявий Олег Crispus 5 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 4
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 4
Горєв Михайло Crispus 4
Дрижа Олександр UBC 4
Жучковський Віталій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Кошовський Володимир Агробізнес 4
Лапенюк Антон ДЮЦ Іскра 4
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 4
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Сенюк Геннадій DIEZEL 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Федоров Руслан Crispus 4
Шкодяк Іван UBC 4
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 4
Южанінов Максим МобіФренд 4
Ярута Віталій DIEZEL 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4 (1)
Басалай Віталій М’ясник 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Вараниця Михайло DIEZEL 3
Гайдачук Дмитро Тепловик 3
Геут Костянтин Алея Взуття 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Данілов Павло Алея Взуття 3
Коздронь Віталій DIEZEL 3
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 3
Молодих Сергій Фортуна 3
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 3
Побережний Денис Думка 3
Сокол Сергій М’ясник 3
Трембач Іван МобіФренд 3
Шевчук Олександр Тепловик 3
Шинкович Ростислав Фортуна 3
Ілюхін Ярослав Раково-сіті 2
Гаврілов Ігор Crispus 2
Горенко Віталій М’ясник 2
Дячок Владислав Алея Взуття 2
Задорожний Віталій DIEZEL 2
Куцак Максим Фортуна 2
Лешкевич Дмитро М’ясник 2
Мировіцький Олексій ДЮЦ Іскра 2
Мишко Костянтин Тепловик 2
Нігловський Андрій МобіФренд 2
Нікітюк Олександр М’ясник 2
Неровний Дмитро Раково-сіті 2
Одарич Сергій DIEZEL 2
Поліщук Володимир Тепловик 2
Романов Владислав Раково-сіті 2
Сушинський Олег Crispus 2
Ткачук Іван Crispus 2
Туменко Олександр Фортуна 2
Цимбалюк Валерій Агробізнес 2
Шебетко Петро Раково-сіті 2
Шевченко Віктор Агробізнес 2
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Юрчук Андрій Думка 2
Атаманчук Юрій Тепловик 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Баранов Олександр Crispus 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 1
Гненний Єгор Алея Взуття 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 1
Дячук Костянтин Думка 1
Жиловський Максим Тепловик 1
Жовтобрюх Олександр ДЮЦ Іскра 1
Зозуля Олександр UBC 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 1
Клімов Роман Алея Взуття 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Міронов Станіслав Crispus 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 1
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 1
Сікора Вадим Раково-сіті 1
Савчук Олександр DIEZEL 1
Смик Родіон ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Суховерко Сергій Агробізнес 1
Флерко Костянтин Фортуна 1
Цимбалюк Олександр Агробізнес 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 1
Шкодяк Даніїл UBC 1
Шупер Віталій UBC 1
Мазур Андрій МобіФренд 1 (1)
Радзвіл Сергій Алея Взуття 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Вараниця Михайло DIEZEL 1 2 7
Кошовський Володимир Агробізнес 1 1 6
Куцак Максим Фортуна 1 1 6
Морозов Ростислав Crispus 1 1 6
Савчук Олександр DIEZEL 1 1 6
Цимбалюк Валерій Агробізнес 1 1 6
Грабарчук Микола М’ясник 1 0 5
Повторенко Юрій М’ясник 1 0 5
Шкодяк Даніїл UBC 0 5 5
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Стець Дмитро Тепловик 0 4 4
Каленюк Дмитро Агробізнес 0 3 3
Ковальчук Олег Думка 0 3 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Степко Валерій Тепловик 0 3 3
Шостацький Максим Алея Взуття 0 3 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Ващук Дмитро М’ясник 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Кізюн Олександр М’ясник 0 2 2
Коваль Вадим Фортуна 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Пшечук Богдан М’ясник 0 2 2
Сенюк Геннадій DIEZEL 0 2 2
Суховерко Сергій Агробізнес 0 2 2
Шебетко Петро Раково-сіті 0 2 2
Шевченко Віктор Агробізнес 0 2 2
Шинкович Ростислав Фортуна 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Афіновський Олександр Crispus 0 1 1
Басалай Андрій М’ясник 0 1 1
Бердага Сергій ДЮЦ Іскра 0 1 1
Божко Денис ДЮЦ Іскра 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Геут Костянтин Алея Взуття 0 1 1
Гненний Єгор Алея Взуття 0 1 1
Горський Юрій Crispus 0 1 1
Гурман Сергій Раково-сіті 0 1 1
Гурняк Артем ДЮЦ Іскра 0 1 1
Духевич Андрій DIEZEL 0 1 1
Дячок Владислав Алея Взуття 0 1 1
Задорожний Віталій DIEZEL 0 1 1
Зеленюк Андрій DIEZEL 0 1 1
Кісіль Михайло Алея Взуття 0 1 1
Клімов Роман Алея Взуття 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Кравчук Сергій Фортуна 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кушнірук Валентин М’ясник 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Левчук Вадим Алея Взуття 0 1 1
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Максименко Віталій Думка 0 1 1
Матвійчук Олександр DIEZEL 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Неровний Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Новіцкий Вадим Агробізнес 0 1 1
Одарич Сергій DIEZEL 0 1 1
Олійник Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ Іскра 0 1 1
Побережний Євген UBC 0 1 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 1 1
Радзвіл Сергій Алея Взуття 0 1 1
Решетник Тарас ДЮЦ Іскра 0 1 1
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Романов Владислав Раково-сіті 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Самолига Олег UBC 0 1 1
Стецюк Вадим ДЮЦ Іскра 0 1 1
Стрембіцький Олег UBC 0 1 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Черняк Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Шумський Владислав ДЮЦ Іскра 0 1 1
Ягринець Вадим UBC 0 1 1
Ярута Віталій DIEZEL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Микитюк Євген (“UBC”)

Куцак Максим (“Фортуна”)

Стець Дмитро (“Тепловик”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 7-ого туру у дивізіоні 4:

Найбільше забитих м’ячів 47 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Найменше забитих м’ячів 17 Алея Взуття
Найбільше пропущених м’ячів 50 Алея Взуття
Найменше пропущених м’ячів 14 ФК “Зеніт-Юрія Фарм”
Видовищна 67 Алея Взуття
«Нудна» 42 Фортуна
Недисциплінована 2 + 12 Агробізнес
Коректна 0 + 4 Думка, МобіФренд
Команда, яка б’є пенальті 2 Алея Взуття, МобіФренд
Команда, якій б’ють пенальті 2 МобіФренд, DIEZEL
Проти кого порушують правила 2 + 14 DIEZEL
Проти кого не порушують правила 0 + 6 UBC, Crispus

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ